Nedir Bu Coinler Başlamak İçin Hangisi İdeal ve Hangi Site ?

87 Mesajlar 14.415 Okunma
smmexpress

VoSToK VoSToK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 80 / 113
  • Ticaret 40, (%100)
Dogecoin sonu olmayan eğlence amacıyla ortaya atılmış bir coindi. Kısacası üretimde sonu olmayan bir coin.

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvanda koşar. ATSIZ
wmaraci
reklam

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
arkadaslar keyifli forumlar diliyorum uzun suredir arastirmalarim ve gelismeleri takibime mutabiken birkac bir nacizane fikrimi ve birkac buyuk firmalarin ceo su ozelliklede paypal direktoru nun yapmis oldugu aciklama sanirim bitcoine yatirim yapmak icin yeterli olacaktir :)
bitcoin hakkinda wall street ve buyuk borsa blogerlarinin gecmis donemde gelecege yonelik tahminlerinin uzerinde artis gerceklesmistir bitcoin 2017 bitmeden 3 bin dolari cok rahat gorecegi zaten herkes tarafindan soyleniyor ben bitcoin hakkinda en ilginc ama laf olsun diye konusmayan bir kac kisinin cok ciddi tahminlerini yaziyorum 5 10 yil icerisinde bitcoinin 500 bin dolari gececegi tahmin ediliyor olurmu hep birlikte gorecegiz omrumuz yeterse bilindigi gibi japonya legal payment yontemi olarak acikladi ve bircok taninmis siteler suanda satis islemlerini bitcoinle yapilmasina imkan taniyor ve bu sekilde sadece turkce siteleri ve tahminleri dgl az cok hic olmadi google translate kullanarak yazilan yapilan yorumlari yabanci kaynaklardanda arastirmanizi oneririm gecen sene 10. ayda bitcoin 655 dolar civarindaydi tam yanilmiyorsam 13 bitcoin almistim 32.500 dolar civari suan bozduracakmiyim hayir bozdurulmamasini tavsiye ediyorum diger coinlerle ilgili kimse kesin tutar sozlerine inanmasin tamamen kismet sans isi bitcoin 43 cent oldugu zamanlardan simdiki zamanlara baktigimizda nereden nereye misali ama ben suanda gidin bitcoin alin demiyorum kimseyi yonlendirmiyorum ben aliyorum tavsiyede ediyorum 2030 yilinda bitcoin 500 bin dolar oldugunu varsayarsak sanirim elimdeki bitcoinler xxx milyon dolar civari para edecek tabi gorecegim omrum yeterse 2025 senesine kadar bozdurmayacagim kesin :) herkese keyifli forumlar

baska bir wall street borsacisinin yazisini bulamadim suan laptoptayim sahsin bitcoinle soylemis oldugu yapmis oldugu tahminlerin hepsi dogru hatta bazilarinda minimum diye belirttikleri hepside gerceklesmistir ornegin 2017 ortalarinda 2500 dolari gececek diye tahmin analizi vardi bence bitcoin :)

Bitcoin Will Hit $1 Million in 5-10 Years, Says PayPal Director
https://www.quora.com/How-much-will-1-bitcoin-worth-10-years-from-now

http://www.businessinsider.com/bitcoin-price-government-auction-winners-2017-5

https://themerkle.com/bitcoins-price-hits-ath-of-2481/

https://arstechnica.com/tech-policy/2017/05/price-of-bitcoin-breaks-records-at-2400/

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
@newyorker hocam ben dogecoin için uzun vadeli bir yatırım düşündüm. Her ne kadar çalkantılı ve yavaş bir yükselişi olsa da 1 sene içerisinde 1 doları geçer diyr tahmin ediyorum siz ne düşünüyorsunuz

eneskamis.com

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)
Ben de bitcoin almayı düşünüyorum. Ama malum çoğumuz ya öğrenciyiz ya karnımızı anca doyuruyoruz. Büyük yatırım yapamıyoruz. Bu konuyu biraz daha araştırıp ona göre birkaç aylık KYK kredimi BitCoin'e basacağım :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)

masteyen adlı üyeden alıntı

@newyorker hocam ben dogecoin için uzun vadeli bir yatırım düşündüm. Her ne kadar çalkantılı ve yavaş bir yükselişi olsa da 1 sene içerisinde 1 doları geçer diyr tahmin ediyorum siz ne düşünüyorsunuz

dedigim gibi ben bitcoin harici digerleri hakkinda pek arastirma yapmadim zaten bitcoine baslamadan en az 1 sene takip ettim belki daha fazla hatta gecen sene arkadasim bana zorla bitcoin al al diye kafami utuledikten sonra iyice ilgilenmeye basladim ama oncesinde tabi her hafta mutlaka gercekten para icinde olan emekli blogerlarin yorumlarini yazilarini tahminlerine baktigimda hicbirisininde yanilmadigini yanilanlarin asagiya degil yukari rakamlara yonelik yanildigini gordum ben veya herhangi kimse kesin tutar derse sakin inanmayin yani bu isin icinden gelen gercekten parayla ilgili borsanin icinde olan kisileri takip etmek her zaman faydalidir ben simdi al veya alma abim diyemem risk alirim tutarsa tutar tutmazsa saglik olsun diyorsaniz degerlendirin varsa kesin tutacak kesin kesin diye birsey sizce bu mumkunmudur o zaman buyuk borsacilar gider milyon dolara bitcoin alir x coin alir veya soylediginiz gibi coinler alir bakin size 2010 2013 senelerinde milyon dolarlara bitcoin almis firmalar isimlerin linklerini paylasacagim biraz cesaret biraz risk birazda saglam tuyolar gerekli linki paylasacagim xxx firma 200 kusur milyon dolara 40 bin xxx civari bitcoin aliyor suan o sahsin kazancini hesaplamamiza sanirim hesap makinesi ihtiyacimiz olur :)

http://www.businessinsider.com/bitcoin-price-government-auction-winners-2017-5

December 9, 2014: 48,000 bitcoins sold at a value of $18.1 million (price per coin: $378)

Position would be worth $115.1 million — net profit $97 million

Buyer: Unknown

August 22, 2016: 2,700 bitcoins sold at a value of $1.6 million (price per coin: $585)

Position would be worth $6.5 million — net profit $4.9 million

June 30, 2014: 30,000 bitcoins sold at a value of $19.4 million (price per coin: $647)

varsa kesin tutar diyebilecegimiz coin hemen alalim

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
June 30, 2014: 30,000 bitcoins sold at a value of $19.4 million (price per coin: $647)

Position would be worth $71.9 million — net profit $52.5 million
Buyer: Venture capitalist Timothy Draper

hatta bir tanesini buldum yuklu miktarda bitcoin almis sahis simdi bu kisi ne kadar cok parasi olursa olsun saglam tuyolar almadan o parayi yatirmaz sizce bunu yaparmi delirmis olmasi gerek ha bana sorarsaniz derseniz abi 100 milyon dolarin olsa bitcoin alirmisin 40 milyon dolarina alirdim :) ama sunu soyleyim litecoin sanirim artabilir gibime geliyor arastirmak gerek tabi litecoin hakkinda saglam bir makale

https://themerkle.com/litecoin-is-far-more-popular-among-cny-traders-than-ethereum/

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Uyarılarınız için teşekkür ederim hocam zaten bende kesin olmadığını biliyorum dolar bile alsak kazanacağı kesin değil. Ben dogecoin yatırımını ufak bir para ile gözden çıkartarak yaptım hani tutarsa çok sevindirir tutmazsa da artık fee ücreti falan düşük olduğu için takasta kullanırım diye düşündüm.

eneskamis.com

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
bakayim belki bende degerlendirebilirim sitede inceledim biraz ama dusme yukselmesi hemen hemen ayni oranlarda tabi saglamligi nasil bilgim yok nereden alinir nasil alinir soyle ufak bisey yapayim olurda 5 dolara firlarsa isimize yarar :) bundada kazima olayi varmi msj attim sanirim gelmedi sana

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
@newyorker sen bitcoini nerede muhafaza ediyorsun ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

DATA DATA ( Tugra ) Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 149 / 112
  • Ticaret 15, (%87)
merakla takip ediliyor :) beni düşündüren bir yazıda okumuştum bu alınan coinleri hardiskte muhafaza edebiliyormuşuz acaba o nasıl oluyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al