wmaraci reklam

diğerleri gibi olmak için ne yapmam gerek

19 Mesajlar 2.293 Okunma
smmexpress

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
bulursam güzel bi portal teması paylasırım sizinle okuldayım suanda araştıramıyorum.

wmaraci
reklam

bilgisepetim bilgisepetim Bilgisepetim Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

csariaslan adlı üyeden alıntı

bulursam güzel bi portal teması paylasırım sizinle okuldayım suanda araştıramıyorum.

memnun olurum hacam teşkkürler.

Ek Olarak: Profesyonel arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

cnkrblt cnkrblt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Müşteri Temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 45 / 31
  • Ticaret 13, (%100)
karar elbette sizin, portal teması kullanma konusunda fikriniz değişirse eğer seo hacası teması bence bilgi içerikli bir site için son derece uygun...

tema ile ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz...

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

cnkrblt adlı üyeden alıntı

karar elbette sizin, portal teması kullanma konusunda fikriniz değişirse eğer seo hacası teması bence bilgi içerikli bir site için son derece uygun...

tema ile ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz...

evet güzel tema kullanmayı denedim ama bu tema da link dolu hocam :D biraz yükselişi baltalamaz mı ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 45 / 31
  • Ticaret 13, (%100)
doğrudur, ama temanın değişmesi konusunda bende arkadaşlarla hemfikirim, aslında eğer yapabiliyorsan kendin de bir tema üzerinde düzenleme yapabilirsin...

Ek Olarak: ayrıca bu sağ taraftaki reklam alanında yazım hatası var gözden kaçmış sanırım 300X250 reklam alnında...

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

doğrudur, ama temanın değişmesi konusunda bende arkadaşlarla hemfikirim, aslında eğer yapabiliyorsan kendin de bir tema üzerinde düzenleme yapabilirsin...

Ek Olarak: ayrıca bu sağ taraftaki reklam alanında yazım hatası var gözden kaçmış sanırım 300X250 reklam alnında...

uyarı için teşekkürler yoğunluk arasında yaptım onu gözden kaçmış :D

hocam kendim direk tema yapmak isterim de o kadar bilgim yok ama bir kaç gün sonra tema konusunu daha ayrıntılı düşüneceğim yani o konu için yoğunum şu sıralar.

ek: tema dışında sitemin 5-6k tekil hit alması -şimdilik- için neler yapıyım.

burakkaptan burakkaptan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 27 / 33
  • Ticaret 8, (%100)
androidsistem.net'in yeni tasarımı iyi olmuş bana göre. bide blog olarak değilde site tasarımı olarak nefisyemektarifleri.com un tasarımını çok beğeniyorum.
www.mobilzade.com'da kendi sitem ama reklam için söylemiyorum , vakti zamanında bu forumda gerçekten beğeni almış bir tema kullanıyorum. o yüzden bunu eklemek istedim.

burakaydin.cc >>> kodladığım ücretsiz wordpress temaları

• Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 45 / 31
  • Ticaret 13, (%100)
beş altı tekil hit konusunda beni kazandın :) bence ilgi çeken bir blog olabilirsin zaten hele ki aykırı ve özgün konular seçip yayınlamaya devam edersen, burası da senin hit kazanman konusunda önemli bir şans bu forumda blog yazarlarının blogunu tanıtabilmeleri adına çeşitli çalışmaların yapıldığı bir forum aceleci davranmadan incelemeye ve önce insanları blogundan haberdar etmeyi hedef edinmelisin, bunu için seninde bazı bloglara yorum yapmak çeşitli reklam olanaklarından faydalanman lazım zamanla tanındıkça hit alacaksındır ki aç parantez benim blogumu sanırım benden başka okuyan yok :)

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

beş altı tekil hit konusunda beni kazandın :) bence ilgi çeken bir blog olabilirsin zaten hele ki aykırı ve özgün konular seçip yayınlamaya devam edersen, burası da senin hit kazanman konusunda önemli bir şans bu forumda blog yazarlarının blogunu tanıtabilmeleri adına çeşitli çalışmaların yapıldığı bir forum aceleci davranmadan incelemeye ve önce insanları blogundan haberdar etmeyi hedef edinmelisin, bunu için seninde bazı bloglara yorum yapmak çeşitli reklam olanaklarından faydalanman lazım zamanla tanındıkça hit alacaksındır ki aç parantez benim blogumu sanırım benden başka okuyan yok :)

beğendiyseniz hocam memnun oldum hatta hoşuma gitti :)

konularımı genelde yararlı olabilecek ve güncel konulardan seçmeye çalışıyorum bir kaç kişilik yazar kitlem de var. wmaracının faydası gerçekten çok oluyor. reklam konusuna gelince nasıl yapıyım yani bi kaç kişiye reklam mı veriyim.

Ek Olarak:

burakkaptan adlı üyeden alıntı

androidsistem.net'in yeni tasarımı iyi olmuş bana göre. bide blog olarak değilde site tasarımı olarak nefisyemektarifleri.com un tasarımını çok beğeniyorum.
www.mobilzade.com'da kendi sitem ama reklam için söylemiyorum , vakti zamanında bu forumda gerçekten beğeni almış bir tema kullanıyorum. o yüzden bunu eklemek istedim.

hocam temanızı inceledim gayet güzel ve sade bir tema
android sistemin teması da güzel ücretli bir tema mı bu?
nefisyemektarifleri.com buna söylecek söz bulamıyorum hocam gayet güzel ama kendime entegre edemem :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al