freelance iş ilanları

google yahoo yandex paypal hepsi hacklendi

223 Mesajlar 38.002 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

Bozkurt Reis adlı üyeden alıntı

işte bu yüzden demek istediğim bu hocam destek yok hemen sucluyorsunuz google ilk ortaya cıktıgında hiçbirşeyi yoktu yandexinde öyle yandex isim yaptıysa türkler sayesinde yaptı destek yokki millet azim yapsın gaaza gelsin birşeyler başarsın

Yandex'in Rusya'daki pazar payı google'dan fazla. Türkiye'de Türkler sayesinde isim yapmasıda saçma bir mantık, almanlar sayesinde yapacak değil herhalde. Daha sitemin pr'sini doğru hesaplayamıyor nesini desteklicem allasen ya. pr hesaplama zor birşey değil ki bir çok yerde mevcut, daha onu becerememişler.

wmaraci
reklam

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)
Yorumum; Öncelikle saldırıyı yapanları asla desteklemiyorum, sonucu hiç bir şeyi değiştirmeyecek olan eylemlerin sadece 'gereksiz' diye nitelendirebilirim. Sırf gündem değiştirmek için bu şekilde hareket etmek ne onlara nede bir başkasına yarar sağlamaz.

BDP'nin sitesine yapılan saldırı için 'politik' şeklinde kısa bir başlık atan bu kişiler gerek partililere gerek destekçilerine gerek dış bağlantılarına ne söylemeye çalıştılar; hiç bir şey.

Microsoft'un sitesi için 'eğlence' demişler, bu sadece gereksizliktir. Fazıl Say'ın sitesine saldırmakla ne bu adamı durdurabilirler nede hayranlarını engelleyebilirler...

Sonuç ne; koca bir hiç.

Sevgili arkadaşlar, bunlar sadece ünlü olabilmek adına yapılan eylemlerdir. Siz gidip bu adamlara 'helal olsun' derseniz yarın sana farklı biçimde 'eyvallah' der. Bunlar çağımızın vazgeçilmezi olan interneti çirkinleştiriyor.

Kara sayfalardan bıkkınlık geldi, ona hack buna hack.

Soruyorum ey 'helal olsun' diyen arkadaşlar; Bir aralar Play Station'un sitesi hack yemiş ve bir çok hesap (+kredi kartı bilgileri) ele geçirilmişti. Bu haber sonrası adama 'helal olsun' diyen kaç kişi var aranızda? Peki bu adama ne oldu sonra; Facebook tarafından işe alındı, sonra sıkıldım diyerek işten ayrıldı ve illegal işlere geri döndü...

Şimdi siz bu adama da helal olsun derseniz Aziz Nesin'i anacam...
Hadi iyi akşamlar....

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
yasal olmayan şeyleri destekler hale geldik. bakalım daha neler görücez.

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)

isodmin adlı üyeden alıntı

Yorumum; Öncelikle saldırıyı yapanları asla desteklemiyorum, sonucu hiç bir şeyi değiştirmeyecek olan eylemlerin sadece 'gereksiz' diye nitelendirebilirim. Sırf gündem değiştirmek için bu şekilde hareket etmek ne onlara nede bir başkasına yarar sağlamaz.

BDP'nin sitesine yapılan saldırı için 'politik' şeklinde kısa bir başlık atan bu kişiler gerek partililere gerek destekçilerine gerek dış bağlantılarına ne söylemeye çalıştılar; hiç bir şey.

Microsoft'un sitesi için 'eğlence' demişler, bu sadece gereksizliktir. Fazıl Say'ın sitesine saldırmakla ne bu adamı durdurabilirler nede hayranlarını engelleyebilirler...

Sonuç ne; koca bir hiç.

Sevgili arkadaşlar, bunlar sadece ünlü olabilmek adına yapılan eylemlerdir. Siz gidip bu adamlara 'helal olsun' derseniz yarın sana farklı biçimde 'eyvallah' der. Bunlar çağımızın vazgeçilmezi olan interneti çirkinleştiriyor.

Kara sayfalardan bıkkınlık geldi, ona hack buna hack.

Soruyorum ey 'helal olsun' diyen arkadaşlar; Bir aralar Play Station'un sitesi hack yemiş ve bir çok hesap (+kredi kartı bilgileri) ele geçirilmişti. Bu haber sonrası adama 'helal olsun' diyen kaç kişi var aranızda? Peki bu adama ne oldu sonra; Facebook tarafından işe alındı, sonra sıkıldım diyerek işten ayrıldı ve illegal işlere geri döndü...

Şimdi siz bu adama da helal olsun derseniz Aziz Nesin'i anacam...
Hadi iyi akşamlar....

Evet, noktayı koyduğun için kutlarım...

Bir grup yazı yazma özürlü salağın, gövde gösterisi, nam salma hareketini izledik. Bunlarda kutladı, şak şak şak...

Bunlar benden daha fazla vatansever değiller ve ben T.C vatandaşı olarak bunlara, benim adıma eylem yapma izni de vermedim...

Utanmadan bir de sanki veritabanlarını darmadağın etmişcesine "Alayına hacked" yazmışlar. Hadi len ordan !

Osmanlı tuğrası olayına gelince sebebi basit; Yarın öbür gün olur da, popomuz bir köşeye sıkışır, soluğu terörle mücadelede almayalım derdindeler. Yoksa Osmanlı falan salladıkları yok. Tek dertleri, "Anonymous konuşuldu biz neden konuşulmayalım."

Benim gözüm de hacker = ........... !

wmaraci
wmaraci

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Helal olsun be. Çoğunu CW den bilirim. Helal olsun Aslanlara. İçim içime sığmıyor. Anonim miş redhack miş hepsi fasa fiso. Asıl hacker bunlar be.

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)
Bu adamlara helal olsun bile az bence taksim meydanında ayakata alkışlamak lazım.

1 değil 1000 kere helal olsun.

Aylardır gündemde anonymous diğenler nerdeler. boştan gündemi doldurup haber yapıp yok şole yapacaklar bole yapacaklar. laf değil icraat lazım.

Ek Olarak: yabancı lar yapınca bizim basın bitaraflarında donuyor. ben bugün haberlerde bişe görmedim ama.

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)
sözü geçen siteler hack li değil. bunlar basit proxy oyunları dolayısı ile bazıları hackli görür bazıları hackli görmez. sonuç olarak siteler hacklenmemiştir tam tersine sizler kandırıldınız.

Kahnweb Kahnweb Yazar, Editör Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 96 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Bence de bende beğendim hack grubu iyi iş çıkardı, bir arkadaşın yorumu dikkatimi çekti blogumda paylaştım. Rahatsızlık durarsa kaldırırım.

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)

burada da göreceğiniz üzere hacklenen siteler değil.

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)

Quadrini adlı üyeden alıntı

sözü geçen siteler hack li değil. bunlar basit proxy oyunları dolayısı ile bazıları hackli görür bazıları hackli görmez. sonuç olarak siteler hacklenmemiştir tam tersine sizler kandırıldınız.

Proxy oyunlarını acsanız ? Proxy oyunu falan yok ortada o anda domainlerin whoislerine baksaydınız görürdünüz sadece nameserverların değiştirildiğini. Nic.tr hacklenmiş sadece.

1337
wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al