wmaraci reklam
lidertakipci

Araç önerirmisiniz , bütçem 60 bin tl

27 Mesajlar 3.096 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)

DemirelAjans adlı üyeden alıntı

Büyük araç düşünürsem chevrolet captiva öneririm , kendim kullanıyorum yol tutuş konusunda biraz eksik yonleri var onun harici her şey iyi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-2011-chevrolet-captiva-highline-2.0-d-4-x-4-7kisilik-full-plusfull-453907992/detay

Araca hiç binmedim bende böyle bir araç düşünüyorum ileride ancak birkaç soru sorsam cevaplayabilir misiniz?

-Araç otomobil yüksekliğinde mi yoksa gerçekten diğer araçlardan yüksek bir konumda hissettiriyor mu?
-Aracın vites geçişleri nasıl, otomatik vites olmasının dezavantajlarını gördünüz mü?
- Aracın özellikle birinci sıra koltukları rahat mı, yalıtımı nasıl?
- Hafif araziye çıkılabilecek bir araç mı?
- Hızlanışı, çekişi nasıl? İstanbul trafiğinde tahmini kaç litre yakar?
- Arabanın virajlarda kendini salması gibi bir durum mevcut mu? Hızlı girilen virajlardan kendini hızlı toplayabiliyor mu acaba?

Saygılar, captiva kullanan birini görünce aklımdaki soruları sormadan edemedim. Başka araba ile ilgili söylemek istediğiniz şeyler olursa sevinirim (avantaj-dezavantaj olarak)

Şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

DemirelAjans DemirelAjans Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 94 / 36
  • Ticaret 52, (%87)

Gucluyazar adlı üyeden alıntı

Araca hiç binmedim bende böyle bir araç düşünüyorum ileride ancak birkaç soru sorsam cevaplayabilir misiniz?

-Araç otomobil yüksekliğinde mi yoksa gerçekten diğer araçlardan yüksek bir konumda hissettiriyor mu?
-Aracın vites geçişleri nasıl, otomatik vites olmasının dezavantajlarını gördünüz mü?
- Aracın özellikle birinci sıra koltukları rahat mı, yalıtımı nasıl?
- Hafif araziye çıkılabilecek bir araç mı?
- Hızlanışı, çekişi nasıl? İstanbul trafiğinde tahmini kaç litre yakar?
- Arabanın virajlarda kendini salması gibi bir durum mevcut mu? Hızlı girilen virajlardan kendini hızlı toplayabiliyor mu acaba?

Saygılar, captiva kullanan birini görünce aklımdaki soruları sormadan edemedim. Başka araba ile ilgili söylemek istediğiniz şeyler olursa sevinirim (avantaj-dezavantaj olarak)

Şimdiden teşekkür ederim.

Tabii cevaplamaktan memnuniyet duyarım

- araç diğer otomobillere göre yüksek görünümlü ve bu görünümü hisettiriyor
- ilk aracım oldugu için bu konuda ne desem sağlıklı olmaz ama geçişler iyi diyebilirim.
- arabanın koltukları gayet iyi hatta çok iyi diyebilirim. ön koltuklarda ısıtma mevcut
- 4x2 ve 4x4 oluyor arac normal yollarda 4x2yi kullanabiliyorsunuz arazide 4x4 kullanırsınız.
- 100km hıza 13 saniyede cıkıyor arkadan ittirmeli oldugu için gazı bastıgınızda yarış arabasında oldugu gibi geriye gidiyorsunuz güzel bir his veriyor. km başı 30 40 kuruş yakıyor.
- arabanın en kötü yani virajlar on koltuklarda sıkıntı yok arka koltuklar beşik gibi sağ sola kayıyor yol tutuş konusunda kötü maalesef

• Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
DemirelAjans

Geri dönüş için teşekkür ederim hocam, sizce ilk araç için captivayı önerir misiniz?

Araçla yapılacak max hız 120-140 olacak, ek olarak genelde 5-6 kişi araca bineceğiz. Tekrar araba alacak olsanız captiva alır mısınız yani? Bir de hangi modelini almamızı önerirsiniz?

DemirelAjans DemirelAjans Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 94 / 36
  • Ticaret 52, (%87)

Gucluyazar adlı üyeden alıntı

DemirelAjans

Geri dönüş için teşekkür ederim hocam, sizce ilk araç için captivayı önerir misiniz?

Araçla yapılacak max hız 120-140 olacak, ek olarak genelde 5-6 kişi araca bineceğiz. Tekrar araba alacak olsanız captiva alır mısınız yani? Bir de hangi modelini almamızı önerirsiniz?

yol tutuş konusunda ciddi anlamda kötü 2011 captiva kullanıyorum belki 2013 modellerinde düzeltmiş olabilirler ama ön kısmı kötü duruyor 2011 güzel 7 kişilik araç oldugu için rahat rahat kullanabilirsiniz

tavsiye ederim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
DemirelAjans Doğrudur hocam bizde 2012 ve üstü modellere bakıyoruz zaten. Görüntü olarak da 2012 ve altı modellerden daha güzel yenileri. Belki düzeltmiş olabilirler hocam haklısınız. Tekrar teşekkür ederim :) Kazasız belasız inşallah.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Volvo nun sigorta masrafı pahalı dır. Satmaya kalksan bmw gibi kolay elden çıkaramazsın. İki aracıda alma sen madem 60 bin bütçen var, golf 7 düşün. Şu an golf 7 de bulunan konfor hiç bir araçta bulunmuyor. Bugun al yarın aynı fiyata sat alıcısı hazır. 60-65-70 bin arası gidip gelir fiyatları

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
Jetta tavsiye ederim yaklaşık 15 ay önce aldım 1.4 tsi 0 km 64 bin tl di şuanda 10 15 bin tl fiyat artmış. araba çok geniş ve gayet iyi gidiyor şehiriçi biraz çok yaksa da şehirdışı 130 140 da 30 kuruş gibi yakıyor.

www.kadinsalyasam.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al