lostyazilim

PÖH tehtidi

70 Mesajlar 10.867 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Sıfatı ne olursa olsun hiçbir polis memurunun vatandaşı tehdit etmeye hakkı yoktur. Şikayet etmeden önce tekrarı olursa hem savcılığa hem Bimer'e şikayet edeceğinizi söyleyip olayı kapatın derim. Nitekim bir polis memuru vatandaşı tehdit edecek kadar öfkesine hakim olamıyorsa, şikayetinizden dolayı başına bir şey gelirse o zaman yapacaklarının sınırı olmaz. Hazır olay kapatılmak istenmiş tavsiyem kapatıp yolunuza bakın.

wmaraci
reklam

ctaner ctaner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Yazar&Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 14 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
twitter profilinizde gerçek ad soyad şehir bilgisi mevcut mu. mevcutsa IP ye gerek yok zaten. ISPlerin abone bilgilerine ulaşabiliyorlar.

Dahiturk Dahiturk sadece o'na yanarız. Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek amele
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 69 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
PÖH olunca ne oluyor?

idraksiz can, hayvan canıdır.

babfo babfo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek antrenör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 142 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

komedyatube adlı üyeden alıntı

Devletin başı ne yaparsa halk da o şekle gelmeye başlıyor. Herkes bir "ali kıran baş kesen" tavrına büründü. Özellikle polis teşkilatında bunları çok duyar olduk. Olayın peşini bırakmayın hocam adalet herkese lazım.

hocam kamera kayıtlarıyla gittim bu gün kamerada sadece adamlar gözüküyor silah filan gözükmüyor polislerin bana dediği şey olayı aranızda tatlıya bağlamışsınız uzatmak gereksiz burdan hiç bir şey çıkmaz.

Lim10Ata adlı üyeden alıntı

Tehdit eden kişinin yaptığı doğru değil fakat olayı eksik anlatıyorsunuz bence kimse böyle bir olay için böyle şeyler yapmaz.

eksik anlatılan hiç bir şey yok kocası polis olduğu için kral kesilen bir kadın kocasını dolduruyor ve benim başıma salıyor adam da olayı bilmeden bana böyle davranıyor benim yaptığım tek şey tweetini komik bulmam dı ki kişisel bir tweet değildi bir sanatçının fotoğrafıydı anlamsızca hakaret etti sonra kocasını saldı başıma şimdi kocası bana olayları eşim farklı anlattı ben de o yüzden sinirlendim konuyu kapatalım diyor

Lions adlı üyeden alıntı

Sıfatı ne olursa olsun hiçbir polis memurunun vatandaşı tehdit etmeye hakkı yoktur. Şikayet etmeden önce tekrarı olursa hem savcılığa hem Bimer'e şikayet edeceğinizi söyleyip olayı kapatın derim. Nitekim bir polis memuru vatandaşı tehdit edecek kadar öfkesine hakim olamıyorsa, şikayetinizden dolayı başına bir şey gelirse o zaman yapacaklarının sınırı olmaz. Hazır olay kapatılmak istenmiş tavsiyem kapatıp yolunuza bakın.

öyle oldu hocam bu gün olayı kapattık kamera kayıtları da işimize yaramadı

ctaner adlı üyeden alıntı

twitter profilinizde gerçek ad soyad şehir bilgisi mevcut mu. mevcutsa IP ye gerek yok zaten. ISPlerin abone bilgilerine ulaşabiliyorlar.

yok hocam kişisel profil değil hiç bir bilgim de mevcut değil başka bir yerden buldu ama nereden olduğuyla ilgili bir fikrim yok, zaten olayı da kapattırdılar

wmaraci
wmaraci

dexter39 dexter39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 51 / 51
  • Ticaret 1, (%100)
babfo hocam işin peşini bence bırakmayın.Ortada tatlıya bağlanacak olay yok gidin savcılığa şikayette bulunun.Önceki mesajlarında kamuflajlı resimler atıp tehtid etti demiştiniz koyun hepsini bir dosya içerisine kapınıza dayandığı kamera kaydınıda koyun ondan sonra keyfinize bakın.Böyle bir saçmalık yapabiliyorlar ise meslekten ihraca kadar gider iş.
babfo

kişi bu mesajı beğendi.

editörlük hizmetleri,Film ve Dizi siteleri için codec işlemleri yapılır.

CixTurk CixTurk "Ele Güne Karşı" Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kamu Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 8 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tür bir olayın tekrarı yaşanırsa eğer ilk yapmanız gereken 155 Polis İmdat hattına gerekli ihbarda bulunmak. Bunu yapmamızdaki amaç ilerleyen günlerde yaşanabilecek mağduriyetlerinizde 155 kayıtları silinmeyeceği ve ilgi tutulması gerektiğinden dolayı elimizde bulunacak. Daha sonra yapmanız gereken mahalle karakoluna gitmek yerine bizzat Cumhuriyet Başsavcılığına giderek şikayet dilekçesi bırakmak ve bu dilekçeye ait evrak sayı numarasını alarak bir yere not etmek. Daha sonra savcılıktan gelecek çağrı zarfını beklemek ve aradan çekilerek adalet ile kişiyi baş başa bırakarak sorunun çözülmesini sağlamak.
babfo

kişi bu mesajı beğendi.

Kurduğumuz Tüm Hayallere Rağmen, Değişmeyen Dünyanın Şerefine...

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Geçmiş olsun. Maalesef fazla adaletli bir ülkede yaşıyoruz. Görevini, rütbesini, kıdemini kötüye kullanmayan devlet mensuplarımız olduğu için hepimiz güvendeyiz (!). Geçen 155i aradık açmadılar. Tekrar aradık meşguldü. Acil bir durumda polisi aramak gerekse ölmeden yetişebileceklerini hiç sanmıyorum.
Gucluyazar babfo

kişi bu mesajı beğendi.

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1008
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
Geçmiş olsun

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
Hocam size önerim beyaz masayı arayıp şikayet etmek hiçbir şey yapamıyorsanız bile. Meslek siciline şikayetten dolayı negatif puan eklenir.

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)

SeoDaddy adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun. Maalesef fazla adaletli bir ülkede yaşıyoruz. Görevini, rütbesini, kıdemini kötüye kullanmayan devlet mensuplarımız olduğu için hepimiz güvendeyiz (!). Geçen 155i aradık açmadılar. Tekrar aradık meşguldü. Acil bir durumda polisi aramak gerekse ölmeden yetişebileceklerini hiç sanmıyorum.

Ben gelseler bile bir şey yapmayacaklarına inanıyorum buna ek olarak.
Keza sokak kavgasına; çay içerek seyre daldıklarına şahidiz.

wmaraci
Konuyu toplam 14 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 14 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al