odyolog adlı üyeden alıntı

Scrite hiç uğraşmak istemiyorum hocam başım ağrımasın yeter, ns adreslerini boş düşürüp kullanılmaz hale getirsem yeterli olur mu?

Hangi domain firmasını kullanıyorsun bilmiyorum ben godaddy panelde direk domaini silip boşa düşürmüştüm komple başımdan atmak için.

Ns adreslerini boş hale getirsen bile sonuçta o domain senin adına (veya verdiğin kredi kartına) tescillenmiş hangi firmayı kullanıyorsan ticket aç domain silmek istiyorum de ya form verirler yada kendileri silerler.

Bana kalırsa zaten kullanamayacaksın domaini silip boşa düşür hiçbir sorumluluğun kalmaz.

opencartim
Kimmiş bu cumhurbaşkanlığı adına mail atabilen danışmanı filanmı :) Bilginiz olmadığı konularda insanları yanlış yönlendirmeyin varsa bir tecrübeniz yol gösterirsiniz yoksa yazmazsınız olur biter.
Fake mail atabilen sistemler var, istersen cumhurbaşkanlığı adına bile o domain ve onlara ait mail adresleri ile mail atılabiliyor. Bu yüzden detaylıca araştırman lazım, ayrıca böyle saçma birşey olamaz. Rakiplerinizin yaptığı işler olabilir.