lostyazilim

PÖH tehtidi

70 Mesajlar 10.964 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Emirhanc Emirhanc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)
Konudan anladigim kadariyla adama karisi yanlis bilgi vermis farkli bir olayi anlatmistir belkide adam namus meselesi sanip seni aramaya düşmüs heralde boylese boyle salak bir insana pöh olma gorevini vermisler oda gorevini boyle kullanir tabi yinede şikayet edersen devlete katkida bulunursun..

wmaraci
reklam

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Pek inanamadım. Gerçekse eğer garip bir olay.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Hayatımda zerre sevmediğim 3 meslek grubu var;
1) Polisler(Gereksiz hava içine giriyorlar, mesleklerinin sunduğu ayrıcalıklar altında sivil hayatta olamayacakları güvene bürünüyorlar)
2) Avukatlar(Burunları her daim bir karış yukarıda oluyorlar. Ama gel gör ki her işlerini matbuu evrak üzerinden yapıyorlar)
3) Öğretmenler(Hep ağlıyorlar, mesleklerinin kutsal olduklarını her daim belirtiyorlar ama çooook büyük kısmı mahmut hoca(kel mahmut) karakterini dahi tanımaz)

Not: Istisnalar elbette ki vardır.
mceber babfo

kişi bu mesajı beğendi.

babfo babfo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek antrenör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 142 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

EmirhanÇ adlı üyeden alıntı

Konudan anladigim kadariyla adama karisi yanlis bilgi vermis farkli bir olayi anlatmistir belkide adam namus meselesi sanip seni aramaya düşmüs heralde boylese boyle salak bir insana pöh olma gorevini vermisler oda gorevini boyle kullanir tabi yinede şikayet edersen devlete katkida bulunursun..

evet hocam öyle olmuş adam gerçeği öğrenince özür diledi fakat gerçeği öğrenmeden karşılaşsaydık gümbürtüye gidiyordum böyle adamların polis olmaması gerekiyor fakat polisler birbirlerini çok koruyor hiç bir şey gelmiyor elimden savcılığa gitmem gerekiyormuş ama oradan da sana hiç bir şey çıkmaz sadece düşman kazanırsın diyorlar

wmaraci
wmaraci

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
babfo

Hele ki böyle bir dönemde hiçbir şey yapmazlar güvenlik mensuplarına. Ama gene de tavsiyem içinden de olsa dümdüz git...
babfo

kişi bu mesajı beğendi.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

1) Polisler(Gereksiz hava içine giriyorlar, mesleklerinin sunduğu ayrıcalıklar altında sivil hayatta olamayacakları güvene bürünüyorlar)
2) Avukatlar(Burunları her daim bir karış yukarıda oluyorlar. Ama gel gör ki her işlerini matbuu evrak üzerinden yapıyorlar)
3) Öğretmenler(Hep ağlıyorlar, mesleklerinin kutsal olduklarını her daim belirtiyorlar ama çooook büyük kısmı mahmut hoca(kel mahmut) karakterini dahi tanımaz)

Burada müdahale edeceğim neden mi ? Doğuda adeta canlarını ortaya koyarak vatanı savunan polise,askere böyle mesaj hiç yakışmadı bu mesajdan burnu havada olan tamamen sensin.Seni sadece 1 ay doğuda görev yaptırsınlar böyle konuşmaya devam edecek misin merak ediyorum pöh akrabam var adamlar dağda yatıyor vatan uğruna gel gör ki biri klavye başından eleştiriyor.

Senin kimseyi ayrıştırma veya bir tutma hakkın yok her insanın iyisi olduğu gibi kötüsüde var doktor,avukat,hakim,polis,öğretmen onlarda senin benim gibi insan kusursuz olmasını bekleme.

Yorumunu okurken polisler,avukatlar,öğretmenler ve diğer meslek grupları adına utandım böyle yorum yazacak insanlarda varmış.
BozkurtReis suskun mohikan68

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Can derdine düşünce imdat polis demezsin o zaman?
Adliyeye işin düşünce avukat aramazsın o zaman?
Senin bir bilgi sahibi olmanı sağlayan bir öğretmeni düşünerek mi bunu yazdın?
İlkokulda ortaokulda kim bilir nelerine katlandı o öğretmenler!

Bahsettiğin mesleklerde bulunan insanlar arasında mutlaka karakteri bozuk kişiler çıkabilir, ama sen genelleme yaparak ayıp etmişsin.

Umarım düzelirsin zamanla diyeceğim ama senin gibi insanlar mutlaka çıkacaktır.
Nankörlük ne kötü bir şey..
Lim10Ata

kişi bu mesajı beğendi.

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
BakalimBilelim polisime askerime laf atarsın bir olay olunca onları ararsın.
BozkurtReis Barun Lim10Ata

kişi bu mesajı beğendi.

prestij

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
Kardeş küfür et rahatla belki gider :) anlattıklarına göre sen o videoyu ve mesajları tut mahkemeys falan sen kanıtını Sun avukatın varsa hepsini halleder devlet o pohe gerekli cezayı verir zaten ha bu arada küfür et mahkemeden önce yine bela çıkar :)

Gazianteptutku.com

halilturhan halilturhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Sayın arkadaşım ben jandarma özel harekat ta görevini ifa etmeye çalışan bir personelim.ve senin şu kullandığın tavır varya ben bunlara çok maruz kaldım.ve bana bu tavrı yapan adamlar 30-35 yaşına gelipte askere gitmeyip bedelli çıkacak onu bekleyen adamlar.( sana askerlik yapmadın yapmayacaksın demiyorum).en başta unutmayınki üzerimizde ki kamuflajlar şereftir.hava atılacak afilli bir elbise olarak görmeyin.yıllardır dağlarda geziyorum ve o dağa çıktığın zaman yağmur kar souk dinlemeden gecelerce uyumuyosun ya hani bak bakalım hava kalıyormu o adamda.lütfen bu şekilde düşünmeyin.ailemizden ödün veriyoruz.çocuğu olupta göremeyen arkadaşlarım var.eve geldiğinde annesine anne bu kim diye soran çocukları var onların ve o kocaman adam sırf çocuğundan bu kelimeyi duyduğu için oturup hüngür hüngür ağlıyor.bir düşünsene !!! O dizilerdeki saçlar o biçim şekiller paris yada her çatışmadan dizi senaryosu bitmeden ölmeyeceğini bildiğimiz film artislerine benzetmeyin bizleri.bizler o dizilerden önce haberlerde onbeş saniyeliğine kahraman oluyoruz.senin gibi adamlar burda en sevmediği kişilerin bu vatan için bedel ödeyen adamlar oşduğunu söylesin buralara yazabilsin diye sanırım.diyeciksin ki bizim vergilerimizle maaş alıyorsunuz.sana aldığım maaşın 3 katını verecem ve benim 4 gece kaldığım yere sadece bir gece bırakacam eğer birgece dayanabilirsen.ikinci gece kalmak istersen alnından öperim senin.para uğruna yapılacak iş değil inanınki.bizim kisi içine düştüğümüz bazen isyan etsekte kurtulmak istemediğimiz meslek aşkı.vatan aşkı
BozkurtReis suskun Barun

kişi bu mesajı beğendi.

bebektos.com - Bebek Ürünleri Pazaryeri

wmaraci
Konuyu toplam 20 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 20 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al