halilturhan adlı üyeden alıntı

Sayın arkadaşım ben jandarma özel harekat ta görevini ifa etmeye çalışan bir personelim.ve senin şu kullandığın tavır varya ben bunlara çok maruz kaldım.ve bana bu tavrı yapan adamlar 30-35 yaşına gelipte askere gitmeyip bedelli çıkacak onu bekleyen adamlar.( sana askerlik yapmadın yapmayacaksın demiyorum).en başta unutmayınki üzerimizde ki kamuflajlar şereftir.hava atılacak afilli bir elbise olarak görmeyin.yıllardır dağlarda geziyorum ve o dağa çıktığın zaman yağmur kar souk dinlemeden gecelerce uyumuyosun ya hani bak bakalım hava kalıyormu o adamda.lütfen bu şekilde düşünmeyin.ailemizden ödün veriyoruz.çocuğu olupta göremeyen arkadaşlarım var.eve geldiğinde annesine anne bu kim diye soran çocukları var onların ve o kocaman adam sırf çocuğundan bu kelimeyi duyduğu için oturup hüngür hüngür ağlıyor.bir düşünsene !!! O dizilerdeki saçlar o biçim şekiller paris yada her çatışmadan dizi senaryosu bitmeden ölmeyeceğini bildiğimiz film artislerine benzetmeyin bizleri.bizler o dizilerden önce haberlerde onbeş saniyeliğine kahraman oluyoruz.senin gibi adamlar burda en sevmediği kişilerin bu vatan için bedel ödeyen adamlar oşduğunu söylesin buralara yazabilsin diye sanırım.diyeciksin ki bizim vergilerimizle maaş alıyorsunuz.sana aldığım maaşın 3 katını verecem ve benim 4 gece kaldığım yere sadece bir gece bırakacam eğer birgece dayanabilirsen.ikinci gece kalmak istersen alnından öperim senin.para uğruna yapılacak iş değil inanınki.bizim kisi içine düştüğümüz bazen isyan etsekte kurtulmak istemediğimiz meslek aşkı.vatan aşkı

hocam siz bu konuyu çok yanlış anlamışsınız burada ülkemizin şerefli polisine veya askerine laf etme gibi bir durum söz konusu değil ve ben dahil kimsenin etmediği de ap açık ortada böyle bir şeyi nereden çıkarttınız anlamadım benim derdim bana yapılan bu saldırıda ki kişi ve onun arkasını koruyanlarla dağlarda yada şehirlerde gecesi gündüzü birbirine karışmış canını ortaya koyan binlerce askerimiz , polisimiz var onlardan Allah binlerce kez razı olsun ne yapsak haklarını ödeyemeyiz fakat kimsenin inkar edemeyeceği gibi görevini kötüye kullananlar da var onlara da benim verdiğim vergiden bir kuruşu bile helal etmem