FurkanHisamioğlu s7 edge ve note 5 gibi telefonlar arayüzü samsung TouchWiz serisinin son haline ulaşmamış halidir bu yüzden samsung bu arayüz sebebiyle başı çok ağrıdı s8 de beta olan TouchWiz UI Experience kısa süre önce betadan çıkmış daha stabil hale gelmiştir haberleri var kasmaların yada lag problemin son bulduğunu görebilirsiniz ama androide samsung yönüyle bakamazsınız örneğin saf android kullanan firmalar Huawei yada çok sade ve çok hızlı stabilitesi yüksek olan HTC,Sony,Mi serileri ben samsung fanı değilim ama yaptığı yenilikler güzel sadece bu kısmını seviyorum mi6 pahalı olmasını istemese çok muhteşem değişiklik yapacak firma bu sene alacaktım yeni sene için ekrana gömülü parmak izi koyacağından vazgeçtim örneğin samsung 3. parti uygulamalarıyla dolu geliyor ama mi6, sony ,nexus gibi firmalarda çok sade çok hızlı arayüz görmek mümkün zaten olmasaydı mi6 184 bin antutu puanına ulaşamazdı

dünya piyasasında ekran yapacak firma dolu samsungtan almasının sebebi dünyanın en iyi ekran piyasasını elinde tutmasıydı çünkü gerek teknolojisi gerek ise enerji kullanımı muazzam iyi derecede ekran kırılmaya gelecek olursak amoled ekranlar daha hassastır ama daha iyi renk daha ince daha kaliteli görüntüler daha parlak renge sahiptir safir ekran olmadığı sürece her ekran kırılır örneğin bende lg telefonda var sony telefonda sony 5 yıllık telefonum defelarca düşmesine rağmen 1 kırık yok çünkü lcd ekran yinede samsung ekranları kırılsada bir çok defa düşmesine rağmen çalışmaya devam ediyor bu biraz şans meseleside olabilir

kız arkadaşımda iphone 7 var çıktığından beri kullanıyor şarj kablosu bozuldu bende 2 farklı firmanın cihazı vardı apple kablosu veriyordu neyse 2 kabloyuda ona vermeme rağmen ilk firmanın 1 ay diğer firmanın 3 ay sonra kablosu şarj etmemeye yada dosyaları atmamaya başladı başka arkadaşıma verdim ondada iphone 5 vardı oda bir süre sonra kablo çalışmıyor diye geri veri tesadüf mü ? sanmıyorum

depolama servisi birincil olarak google var zaten onun dışında dediğiniz gibi servis çok ama kullandım mı hayır zaten 32 gb bi depolama var bazı insanlar ihtiyaç duyuyor oluyor olmuyor bilemem

şimdiki android telefonlar daha fazla donanımlı daha büyük ekranlara sahip olduğu için daha fazla şarj yesede 1 günü kolaylıkla çıkarıyor özellikle daha hızlı şarj olması cabası 2017 de firmanın bunu koymaması sadece komik bence çok önemli bir şey

şimdi kasaya gelecek olursak evet edge panel güzel ama ya düşürürseniz ? kasanın az ekranın fazla olması güzel ama bu seferde cihazı düşme tehlikesine göre riski artıyor ama mi mix gibi bir cihaz daha avantajlı ekran büyük küçük oranda çerçevede var, ben demiyorum ki çerçeve %90 civarında ekran olsun ama gidipte %65 te kalmasın

uslubuma gelecek olursak sizinde isheeple olmanızdan farkınız yok eğer gözü kapalı onu savunacaksanız tavsiye almayın zaten iyi forumlar