wmaraci reklam
lidertakipci

Ajans Abonelik Ücretleri

25 Mesajlar 6.548 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

harbi46 harbi46 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 34 / 76
  • Ticaret 50, (%100)
Takipteyim ne ücretle anlaştığınızı burdan yazarsanız bizde faydalanalım

wmaraci
reklam

Anndac Anndac Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek hghjkk
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Yarın tek tek arıyacam merkezlerini buradan yazıcam herkese.

maxlpol maxlpol Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 395
  • Beğeniler 31 / 77
  • Ticaret 9, (%100)
İHA sitesinde öyle yazabilir. Yerelde 400-450 arası değişiyor. İnternet sitesi olduğunuzu belirtirseniz düşebilir fiyat.

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Hocam fiyat yüksek görmeniz şimdilik normal ama bunu büyük haber siteleri de alıyor ve her haberi editörleri özgünleştirip giriyor siz haberlerin çoğunu giremezseniz kazancınızı korumayabilir. Tek başınıza günde 20 üstü girerim derseniz verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız yada ekip kurarım oda olabilir ikisi de emeğinizin karşılığını verir. Tavsiyem uyku düzeninize dikkat edin bu benim işim mantığı ile erken kalkın çalışma saatleriniz belirleyin hedef koyun ve içeriklerinizi ekleyin zaten 2 aya bu şekilde çalışın tanıtım ve link satışı yeter adsense de alırsanız bir firmada çalışmaktansa evde kendi işinizin patronu olursunuz. Eğer bu dediklerim birazda bütçeniz varsa daha erken olur bütçeniz yoksa ilk başta bu dediğime ulaşamazsınız 2 3 ay biraz fazla çalışır az kazanırsınız sonra site otursun gerisi gelir. Kazanmaya başlayınca dışarıdan haber ekleyecek kişilerle yavaş yavaş çalışmaya başlarsınız sonra kazancınız artmaya başlar. En iyi kararı yerel site açmakla yapmışsınız bu dediğimi ulusal bir sitede yapsanız dahi kazanamazsınız daha büyük ücretler gerekir, ama yerel haber sitesi iyi bir başlangıç olabilir. 1 ay içerik ekleyip hit yok deyip bırakırsanız erken bir son yaşarsınız çoğu arkadaş bu şekilde bitiriyor, ben ve bazı sabır eden arkadaşlarım şuanda kazanıyor, en azından herhangi bir yerde çalışıp zorlanmaktansa klavye ile yazı yazmak daha kolay diye düşünüyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek hghjkk
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Çanakkale Yerel Haber Sitesi Kurdum 5 bin tl kredi çektim. Firma bugün açıldı. site www.troiahaber.com , bi kaç güne tamamlanıcak firma şuan düzenlemeleri yapıyor. Facebookta 80 bin twitter da 10 bin takipçimiz var. İlk başlarda sosyal medya hesağlarını yükseltmek için çok çalıştım sonra siteyi kurdurttum. Çanakkale'nin en büyüğü şuan, ben yerel olduğu için buralarda ki firmalardan toplarım dedim reklam google adsense düşünmüyorum pek.

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
neden rakam çok fazla geldi ki? kendi ekibinizi kursanız aylık maliyeti ne olur?

• Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek hghjkk
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Rakamın fazla geldiği yok, ajanslar arasında ki fiyat farkı beni rahatsız etti. biri 350 biri 600 ama iksinin pek bi farkı yok

anilsenyurt anilsenyurt Avinovi Medya Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web-Grafik Tasarım, Reklam
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 18, (%94)
Yerel haber sitesi için yereldeki firmalardan reklam toplamak daha kârlı olur. Bir reklam alanını aylık 150-300 TL'ye kiralayabilirsiniz. Tabii ki rakam artabilir.

Onun haricinde ajans abonelik ücretleri aylık 300-500 TL uygun rakamlar.

• Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek hghjkk
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Çanakkale'de 1 reklam alanına 4 bin tl fatura kesiyorlar aylık :) Gözümle şahit oldum :) Ve dediğim haber sitesinin 9 bin beğenisi var facebook. Bir diğer haber sitesi 1 yıllık özel bir araba firmasının reklamını koydu 1 sene 1 reklam alanına, altına 120 binlik araç çekti :)

Temelistan Temelistan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Osmanligazetesi.com adında henüz ticari olmayan E-gazetem var. Telefonla arayarak haber7 * yeniakit * milli gazete * trthaber den günlük haber çekme müsadesi aldım. Üstelik ücrette ödemiyorum. Tek şartları var kaynak göstererek yayınlanması. Arada sırada kaçamak yapıp Sabah Habertürk milliyet Hürriyet akşam takvim star Fotospor fanatik gazetelerinden ayda bir iki kez haber çekip yayınlıyorum. Bence başlangıç için denemeye değer derim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al