wmaraci reklam

Herbalife Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

6 Mesajlar 783 Okunma
smmexpress

bilgimarketnet bilgimarketnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 271 / 124
  • Ticaret 9, (%100)
Arkadaşlar merhaba.
Bildiğiniz gibi ortalıkta bir Herbalife markası var ve 1 öğün yerine geçen karışımlar var içtiğinizde bir öğünü tamamlamış oluyorsunuz ve kalorisi felan da az.
Daha önce hiç Herbalife ürünleri kullanmış olan var mı?
Varsa bana yazabilirler mi?

wmaraci
reklam

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
benim bir tanıdığım kullanıyordu yıllardır zayıflayamadı kız 160kg filam çok kilolu geçenlerde gördüm 130 kiloya düşmüş toplamda 1 yılda 30 kilo vermiş ama kız küçüklüğünden beri veremiyordu ama diyetisyen ile kullanıyormuş o herbalife ürünlerini
bilgimarketnet

kişi bu mesajı beğendi.

youtube bayi

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Bir uzman gözetiminde doğal besinler ile ne yapmak istiyorsanız yapın. Herbalife ve benzeri ürünler ticari kandırmaca ürünlerdir. Doğal besinler bile ne hallere gelmişken, bu tür ürünlerin ne olduğunu varın siz düşünün.
bilgimarketnet

kişi bu mesajı beğendi.

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Dostum ben 102 kiloydum. Afedersin neticem aşure kazanı gibi olmuştu artık gına gelmişti. Şimdi temizinden bi spor salonundayım hocalar ilgili vs. 3.5 ayda 16 kilo verdim haftanın 3 günü 2şer saat çok değil. Üstüne bide 4 aydır ne Un ne Şeker kullanmıyorum son 2 haftadırda tavuk yemekten ciğerim soldu protein yardırıyorum hayırlısıyla vücudu abartmadan hafif şekilde sokucaz.

Yani işin özü şu ki saçma sapan ilaçlardır şeylerdir hiç gerek yok büyük çoğunluğun düşünceside bu yöndedir bence.
bilgimarketnet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bilgimarketnet bilgimarketnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 271 / 124
  • Ticaret 9, (%100)

caddebodrum adlı üyeden alıntı

benim bir tanıdığım kullanıyordu yıllardır zayıflayamadı kız 160kg filam çok kilolu geçenlerde gördüm 130 kiloya düşmüş toplamda 1 yılda 30 kilo vermiş ama kız küçüklüğünden beri veremiyordu ama diyetisyen ile kullanıyormuş o herbalife ürünlerini

mustix adlı üyeden alıntı

Bir uzman gözetiminde doğal besinler ile ne yapmak istiyorsanız yapın. Herbalife ve benzeri ürünler ticari kandırmaca ürünlerdir. Doğal besinler bile ne hallere gelmişken, bu tür ürünlerin ne olduğunu varın siz düşünün.

Kreatorn adlı üyeden alıntı

Dostum ben 102 kiloydum. Afedersin neticem aşure kazanı gibi olmuştu artık gına gelmişti. Şimdi temizinden bi spor salonundayım hocalar ilgili vs. 3.5 ayda 16 kilo verdim haftanın 3 günü 2şer saat çok değil. Üstüne bide 4 aydır ne Un ne Şeker kullanmıyorum son 2 haftadırda tavuk yemekten ciğerim soldu protein yardırıyorum hayırlısıyla vücudu abartmadan hafif şekilde sokucaz.

Yani işin özü şu ki saçma sapan ilaçlardır şeylerdir hiç gerek yok büyük çoğunluğun düşünceside bu yöndedir bence.

Hepiniz aynı şeyden bahsetmişsiniz sanırım :)
Cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Galiba bana da spor salonunun yolu göründü :)

onurcetin60 onurcetin60 ------------------------- Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
Piyasada çok gördüm hatta 1 tane herbalife sitesi ile çalıştım.

Bence Vasat , instagram üzerinden çok görüyorum 1 haftada x kilo verdim filan. Fiyatlar Pahalı Spor ile daha doğal ve sağlıklı kilo verilir diye düşünüyorum.
bilgimarketnet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al