lostyazilim

Eski Knight Oyuncuları Gelsin :)

25 Mesajlar 4.630 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Bende gb alıp mage düzmüştüm. Sonra asasa çevirdim. Sonra da koxp kullanmaktan ban yedim. Oyunu bıraktım. :)

GB'ye hiç para vermedim. Daha doğrusu premium'a bile vermedim. Hep arkadaş çevrem olduğundan +80 olarak takılıyorduk. İlk etapda çok zor kasmıştık ama sonrasında hep taş kasıp, bos kesip para kasıyorduk.

Oyunda yapabileceğim, edinebileceğim herşeyi elde ettim. Sonra anladım ki 6 sene boşa kaybetmişim. Çok saçma ve gereksiz bir oyun.
MehmetAliATLI GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)

sonses10 adlı üyeden alıntı

Kronosta o clanda idim.

İyi elemanlardır ama Carnack da kimseyi almıyorlardı clana sadece biz bizeydik hem baya eziciydik :)

Ek Olarak:

Sinan adlı üyeden alıntı

GB'ye hiç para vermedim. Daha doğrusu premium'a bile vermedim. Hep arkadaş çevrem olduğundan +80 olarak takılıyorduk. İlk etapda çok zor kasmıştık ama sonrasında hep taş kasıp, bos kesip para kasıyorduk.

Oyunda yapabileceğim, edinebileceğim herşeyi elde ettim. Sonra anladım ki 6 sene boşa kaybetmişim. Çok saçma ve gereksiz bir oyun.

6 sene sen naptın hocam o kadar oynanır mı o oyun. Dediğin gibi bende hiçbirşeye para vermezdim. Bu internet cafelere gb verirdim onlar da bana pre alırlardı öyle geçinir giderdim :)
GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)

androidsistem adlı üyeden alıntı

İyi elemanlardır ama Carnack da kimseyi almıyorlardı clana sadece biz bizeydik hem baya eziciydik :)

Ek Olarak:

6 sene sen naptın hocam o kadar oynanır mı o oyun. Dediğin gibi bende hiçbirşeye para vermezdim. Bu internet cafelere gb verirdim onlar da bana pre alırlardı öyle geçinir giderdim :)

Açıkçası ben öyle uzun süre oynayamadım. En fazla 2-3 ay oda 70 e zorladım sonra bıraktım sonra yeni sw yeni char derken hiç öyle yükselemedim :) Bu yazın kararlıyım :)

MtcN MtcN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 206
  • Beğeniler 45 / 49
  • Ticaret 4, (%75)

Serhan adlı üyeden alıntı

Açıkçası ben öyle uzun süre oynayamadım. En fazla 2-3 ay oda 70 e zorladım sonra bıraktım sonra yeni sw yeni char derken hiç öyle yükselemedim :) Bu yazın kararlıyım :)

2004-2008 en güzel zamanlarıydı :)
MehmetAliATLI GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
2006 - 2010 dönemlerinde oynamıştım, bir araba parasını yatırmışımdır :) @MtcN'ın da dediği gibi en iyi dönemler 2008'e kadar olandı. şimdi çizgifilm gibi olmuş, kanatlar filan. 1000 tane şey çıkmış gerekli gereksiz.
MehmetAliATLI GsliKahraman MtcN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al