wmaraci reklam
lidertakipci

Tanıtım Yazısı (Siteden İlk Çıkışlar)

27 Mesajlar 3.167 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Daha önceki tanıtımları sildiyseniz insanlar neden güvenip tanıtım alsın tekrar? Tanıtım yazısının amacı kalıcı link sağlamaktır. Silecekseniz, neden size para ödesinler. Daha öncesinde bu sitede yüzlerce tanıtım yazısı olduğunu hatırlıyorum. Zamanında ben de almıştım. Şu durumda report etsem ban sebebi değil mi? İnsanları kandırmış oluyorsunuz.
dursunkoca

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NarKo NarKo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Daha önceki tanıtımları sildiyseniz insanlar neden güvenip tanıtım alsın tekrar? Tanıtım yazısının amacı kalıcı link sağlamaktır. Silecekseniz, neden size para ödesinler. Daha öncesinde bu sitede yüzlerce tanıtım yazısı olduğunu hatırlıyorum. Zamanında ben de almıştım. Şu durumda report etsem ban sebebi değil mi? İnsanları kandırmış oluyorsunuz.

Evet hocam 5 sene bile kalan tanıtım yazıları vardı öncekiler silindi. Ben bunu bana ulaşan kişilere hep aktardım gene aktarayım. Ben sitemden 1 sene zarar ettim. Sitemiz manuel spam cezasına girdi bilinçsiz şekilde tanıtım yazısı almaktan. uzun süre çalışmalar yaptık. Eğer ben linkleri kaldırmamış olsaydım muhtemelen tanıtım alan kişiler o dönemlerde spam cezasına girecekti. Burada hem kendim için iyilik oldu hem sizler için iyi oldu. Eğer inanmıyorsanız zaten spama giriş görselini size hemen atabilirim ama dediğim gibi ben kimsenin hakkını yemem. Konularımda her zaman belirtirim ki "olağan üstü bir durum olmadığı" sürece yazılar kalkmaz diye olan üstü durumda işte 5 sene sonra oldu. Beni anlamanızı rica ederim. Ayrıca kimseyi kandırmadım hocam ön yargılı bakmayınız. Sizin aldığınız tanıtım yazısının linkini atarmısınız.

Not: Hocam içinizden nasıl geliyorsa öyle olsun. Report etmek isterseniz saygı duyarım. Ama dediğiniz gibi çok yazı vardı ve ben teker teker kime haber verebilirdim ki bu durumu. Çünkü konularımda olağanüstü durum olmadığı sürece silinmez ibaresi çok önem arz ediyor. Tanıtım alan kişide bu durumu kabul etmiş sayılıyor sizce ben suçlu muyum?

Kitaplardan önce kendimizi okumaya çalışalım

• Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)
birde bir kredi sitesine tanıtım yazısı vermedik diye düştüğüm duruma bak. Evet bir tane var ama ben onu nasıl ve niçin aldım şuan unuttum illaki bir nedenden dolayıdır. Ama tanıtım yazısı satışı gerçekleştirmediğim için @dursunkoca nickli arkadaşın beni rencide etmesi de doğru bir davranış değil. Her insan hata yapar ben o kredi tanıtımını alarak hata etmişim ama silemiyorum çünkü bir kere almışım ve Ortada olağanüstü bir durumda söz konusu değil. Ama ikinci bir hata daha yapacaktım ki beni rencide eden arkadaşın tanıtımını almayı düşünüyordum gönlü kırılmasın diye Allah'dan dönüş yapmadı. Ama bundan sonra ben insanların faize girmesine ortak olmamak istemediğimi söyledim olan oldu.

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)
Konuya şu şu kategorilerdeki sitelerin tanıtım yazılarını yayınlamıyorum diye belirtmen gerekirdi o zaman. Sitelerin adresini alıp faiz yemiyorum dersen altında art niyet ararım çünkü blogunuzda finans tanıtım yazıları mevcut ve hoş bir davranış değil yaptığınız diğer tanıtım yazısı alacak arkadaşlar aynı durumu yaşamaması adına paylaşmam gerekti.
NarKo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)

dursunkoca adlı üyeden alıntı

Konuya şu şu kategorilerdeki sitelerin tanıtım yazılarını yayınlamıyorum diye belirtmen gerekirdi o zaman. Sitelerin adresini alıp faiz yemiyorum dersen altında art niyet ararım çünkü blogunuzda finans tanıtım yazıları mevcut ve hoş bir davranış değil yaptığınız diğer tanıtım yazısı alacak arkadaşlar aynı durumu yaşamaması adına paylaşmam gerekti.

Bu konuda haklısınız hocam. Konumda belirtmem gerekirdi ancak ben size özelden belirttim ama özelimi ifşa ettiniz özel mözel kalmadı. : )

• Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)

dursunkoca adlı üyeden alıntı

Hocam biz sizle sadece tanıtım yazısında anlaşamadık ekleme çıkarma gibi durum olmadı. tamam zaman kaybı oldu o yüzden hakkınızı helal edin. Ama benim site adresimi de konumdan lütfen silin. Hatasız kul olmaz demiştim önceki yorumumda bende önceden hata yaptım işte. Ama bundan sonra yapmak istemiyorum.

• Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)
tamam hocam linki kaldırdığınız için teşekkür ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al