freelance iş ilanları

TTNET Modem Işıkları Yanıyor Ama İnternet Kesiliyor

26 Mesajlar 3.786 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Başka fikri olan bu sorun ile ilgili ?

wmaraci
reklam

Em0nika Em0nika WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 10 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
En başta yapmanız gerek hata kaydı bırakıp *******u aramanız gelip bağlantıları kontrol etmek zorundalar dışardan eve gelen telefon kutusunda ve ya dışardaki kabinetteki portta sorun olabilir onları kontrol ederler yerlerini değiştirirler aynı sorun bendede olmuştu aylarca devam etti en sonra aradığımda aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum demiştim sebebini sorduğun anlattım daha sonra ekip gönderdiler eve, adamları durdurmasam evin alt yapısını komple 0 değiştireceklerdi o derece :D

Sorunun dışardan gelen telefon hattından kaynaklı olacağını sanıyorum tavsiyem müşteri hizmetlerini arayarak sert bir tavırda konuşman gerisi gelir zaten

Doganbey1 Doganbey1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 69 / E
  • Meslek emekli
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşım internet kesilmesi öncesi telefon ile arama oldumu, yani telefon çaldığında mı internet kesiliyor, zira aynı sorun bendede oluyordu, hatta yalın internete geçmeyi bile düşünmüştüm, fakat taahüdüm olduğu için bunu yapamadım. şimdi telefonun fişini çektim, yani telefon çalmayacak ve Arayan kişi bana ulaşamıyacak, telefon sadece internete bağlı olarak sorunu çözdüm.

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)

Em0nika adlı üyeden alıntı

En başta yapmanız gerek hata kaydı bırakıp *******u aramanız gelip bağlantıları kontrol etmek zorundalar dışardan eve gelen telefon kutusunda ve ya dışardaki kabinetteki portta sorun olabilir onları kontrol ederler yerlerini değiştirirler aynı sorun bendede olmuştu aylarca devam etti en sonra aradığımda aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum demiştim sebebini sorduğun anlattım daha sonra ekip gönderdiler eve, adamları durdurmasam evin alt yapısını komple 0 değiştireceklerdi o derece :D

Sorunun dışardan gelen telefon hattından kaynaklı olacağını sanıyorum tavsiyem müşteri hizmetlerini arayarak sert bir tavırda konuşman gerisi gelir zaten

hocam yukarıda bir arkadaş internet kablomda sıkıntı olabileceğini söylemişti. Ne zaman internet kesilse kabloyu oynatıyordum geri geliyordu ve son 1 haftadır yanlış hatırlamıyorsam hiç kesilme yaşamadım. İnternet kablomda problem var yani büyük ihtimal. Eğer tekrar kesilmeler başlarsa kabloyu komple değiştiricem.

Doganbey1 Merhaba hocam. Hayır telefonla bir alakası yok hocam zaten ev telefonu kullanmıyoruz

wmaraci
wmaraci

FreeWaLLe FreeWaLLe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek vet:.tek.
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 113 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
aynı sorun bendede var dünyanın en iğrenç internetini kullanmaktayız malesef

robinho robinho Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek youtuber isci blogger ogernci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Benimki 4 MHz kota yok ama net berbat

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al