wmaraci reklam
lidertakipci

4000 Bütçe ile genel içerik sitesi

30 Mesajlar 2.786 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ismailf ismailf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad I** F**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

interwebdex adlı üyeden alıntı

Eger Bir proje varsa ve bunu yapmak istiyorsan zaten yeterli bir güce sahipsin demektir.( AKIL )
sitenin tutacagını yada tutmayacagını bilemezsin ama uzun vadede her zaman kazandırır. Sen Akıl istemişsin ama o aklın fazlası zaten sende mevcut. Önceliklerini bir kenara koyup öyle karar vermen gerekli şuan alt yapısını sürdürmekte oldugum tutup tutmayacagını bilmedigim bir projeye para dökmekten hiç çekinmedim çünkü herkes bilir ki bir web sitesi kısa vadede kazandırmaz. elimden gelecek her ne olursa yardımda bulunabilirim. Pm den ulaşabilirsin. Teşekkurler iyi bayramlar iyi forumlar

Motive ve iyi niyetin için teşekkür ederim hocam. Başaracağım. :)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Birkaç senelik garipbilgi.com sitemi satayım size kasmayın hepsini reklama ayırın :) pasif bekleyen projenin şu anda ortalama 300 hiti var görseller sosyal medya hesapları, spinner ve botlar dahil. Düşünürseniz iletişime geçebilirsiniz.

Hocam, hazır almaktan ziyade kendim çabalamak istiyorum teşekkür ederim.

Pagerank adlı üyeden alıntı

Hit icin yardimci olurum hocam

Teşekkürler hocam iletişime geçerim ihtiyacım olduğunda.

CivanDemir adlı üyeden alıntı

Benim bundan 4 sene önce probllog. com adında bir sitem vardı. Tam anlamıyla çöptü. Cidden çöptü. Yani içerisinde alakasız alakasız içerikler, saçma sapan yazılar, illegal ve legal içerikler karışık ohoo ya siteyi b*k götürüyordu ayıptır söylemesi. Ama her gün düzenli 2 makale mutlaka giriyordum. Beni motive eden ise bilin bakalım neydi? Siteme her gün giren 20 kişi. Tabiiki zamanla yükseliyordu kitlesi. günlük kullanıcı sayısı 30 olunca çıldırıyordum falan yani :) Hoşuma gidiyordu tatlı geliyordu. Ve site ile uğraşmayı bıraktığımda sitenin günlük kullanıcı sayısı 10 bin kişiydi. Site her ay bana öyle yada böyle harçlık çıkarıyordu. Ve yani site için harcadığım tek şey 20 lira domain parası. Hosting bile blogger tarafından karşılanıyordu. Demem o ki sen çabaladıkça, hevesini kaybetmedikçe her türlü kazanırsın. Kesinlikle kazanırsın yani. Kendini sürekli motive edecek bişey yarat ve hevesini kaybetme derim.

Motive edici yazın için teşekkürler hocam.

Güzel bir domaine de sahibim. Ona da güveniyorum.

wmaraci
reklam

HitSihirbazi38 HitSihirbazi38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 12, (%100)
Uzun ve kaliteli makaleler, her yerde iş görür hocam. Ben kendi sitemde ana konularıma, abartısız +1000 kelime yazıyorum. En son yazdığım makale yanlış hatırlamıyorsam 2600 kelimeydi ::) Çünkü konu üzerindeki rakip, 2400 ile zirvedeydi. Makale talep eden müşterilerime de, bu konuda tavsiyelerde bulunuyorum. Özellikle aranma hacmi yüksek başlıklar için, bu oldukça önemli. Bu aslında çok önemli. Yabancı SEO sitelerini inceleyin hepsininde tavsiyesi bu yöndedir. Makalelerde seo uyumu ve imla kuralları, son derece önemlidir. Bizler Google'nin imla kurallarını önemsemediğini düşünüyorsak, çok yanılıyoruz!

• Üyelik 30.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad I** F**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

HitSihirbazi38 adlı üyeden alıntı

Uzun ve kaliteli makaleler, her yerde iş görür hocam. Ben kendi sitemde ana konularıma, abartısız +1000 kelime yazıyorum. En son yazdığım makale yanlış hatırlamıyorsam 2600 kelimeydi ::) Çünkü konu üzerindeki rakip, 2400 ile zirvedeydi. Makale talep eden müşterilerime de, bu konuda tavsiyelerde bulunuyorum. Özellikle aranma hacmi yüksek başlıklar için, bu oldukça önemli. Bu aslında çok önemli. Yabancı SEO sitelerini inceleyin hepsininde tavsiyesi bu yöndedir. Makalelerde seo uyumu ve imla kuralları, son derece önemlidir. Bizler Google'nin imla kurallarını önemsemediğini düşünüyorsak, çok yanılıyoruz!

Ben gereksiz uzun makalelerden çekinilmeli diye biliyordum. O kadar uzun makaleler okuyucuyu sıkmaz mı?

• Üyelik 29.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 12, (%100)
Sayın ismailf . Yazıyı okunur hale getirmek önemli. Yoksa o kadar otorite sitenin içerisinde, birde 300 400 kelimelik bir yazı ile ilk sıralarda çıkılması mümkün mü? Evet SEO SEO SEO. Ancak kimin SEO diye nasıl bir uygulama yaptığı, bilmeyenler için zor olacaktır. Google mühendisinin dediği gibi, içerik kraldır!
Burada önemli olan yazıyı okunabilir halde sunmaktır.
Örneğin bir insana bildiğiniz kürek üzerinde et pişirip verirseniz, yese bile zorla yiyecektir belkide çaresi olmadığı için.
Ancak aynı eti nezih süslemeler ile verirseniz, parmaklarını bile yiyebilir.
İçerik pazarlaması doğru yapılan her site, eninde sonunda başarıyı yakalayacaktır.
Bir makale yazarı olarak şunu da açıkça diyeyim ki; Bugün en kral makale özgünlük programları bile tamamen cart! Bunu bir makale yazarı olarak diyorum.
Basit özgünleştirmeler ile %80 %100 göstermesi muhtemeldir denemesi bedava.
Özgünleştirilme işinde, içeriğe ciddi anlamda birikim katılmalıdır. Yoksa aynı şeyin harmanlanıp sunulması, tam etki yapmayacaktır.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 12, (%100)
Doğru alt başlıklar. Doğru görseller. Doğru bir anlatım. İlgi çekici sunumlar.
Düzeltme: Şunu da belirtelim. Konunun gerektirmediği durumlarda yüzlerce kelime yazmakta, ayrıca sıkıntıdır. Ben SEO'yu sadece belirli kriterlerde görmüyorum. Hani bir söz vardır ya; "En iyi reklam, müşteri memnuniyeti" diye.
İllaki arama motorlarının yanı sıra, müşteride memnun edilmelidir. Gereksiz kalabalıklardan kaçmak, ziyaretçiyi tutmakta aslında önemli bir SEO parçasıdır. Tabi ki bu kural, işini hakkıyla yapmak isteyenler için geçerlidir.

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)
Size on numara site önerisi yapıyorum. Uzun süre satış danışmanlığı yaptım. Piyasadaki en büyük eksiklik şu: Telefon ve bilgisayar haricinde beyaz eşya, küçük ev aletleri tanıtımları yapan bunların özelliklerini anlatan bir site kurun. 100binlerce insana ulaşırsınız. Millet artık satış danışmanlarına pek güvenemiyor. İnternetten giriyor özelliklerine bakıyor ama okumakla olmuyor. Videolu çekeceksiniz tanıtacaksınız. Gidin samsung bayiine abi de şu buz dolabını tanıtmak istiyoruz. Satış noktası olarak da senin şubeni yazarız. İstersen sen tanıt biz videoya çekelim beğenirsen sitemize koyalım. Para falan istemiyoruz. Biz reklam geliri elde ederiz sen de müşteri kazanırsın.

Bir kişi de bunu yapsın alla alla! Alın siz taş gibi fikir. Teknosa, samsung, lg mağazası tecrübeliyim.
grsy

kişi bu mesajı beğendi.

udsgul udsgul https://sizvebiz.blog Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Sağlık,Blogger
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Aziranea07 adlı üyeden alıntı

Üstad şuan kafandaki işle ben uğraşıyorum bende 5000 tl yatırım aldım buyur bak siteme :D http://onebunesune.com bu işe girersen büyük rakip oluruz ona göre.

Hocam ben de sitenizi inceledim, elinize sağlık çok başarılı. Facebookta 40k takipçi var ama paylaşımlar 3-5 kişi tarafından beğenilmiş, takipçileriniz facebook reklamlarıyla kazanıldı acaba merak ettim.

Benim en büyük sıkıntım facebook takipçi sayısı, ben de reklamla arttırmayı düşünüyorum. https://sizvebiz.blog

Aziranea07 Aziranea07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Mimarlık öğrencisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 17 / 27
  • Ticaret 8, (%38)
Üstad sayfayı satın aldım ya ismini değiştiremedim bile. Etkileşim 2-3 k da beğenen çok yok ya reklamla meklamla yükselticem.

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
Amaç adsenseden para kazanmaksa FB kaynaklı hit çekip para kazanma devri 1 yıl önce bitti. Kazanan var ama çok çok komik rakamlar.. Organik gelen gibi hiçbir yöntem para kazandırmıyor. Hergün yüzbinlere ulaşacaksınız ki birşeyler bıraksın...

4k para konusuna gelince. o parayla genel hedefli bir site kurup işletme ve para kazanma şansınız imkansıza yakın. Deneyebilirsiniz, parayla tecrübe etmiş olursunuz. Binlerce muadilin, üstelik çok iyi yaptığı bir alanda hiç şansınız yok.

Hazır, sağlam, otorite siteler alın. Bütçenize göre gelirli, düzgün projeler araştırın. 0'dan site yapmak aylar alıyor, çoğu zaman hüsran, harcanan paralar çöp oluyor.

Kredi ile, 0 birikim ile 1 yıldır site alır satarım. Kazandığım para 10 bin tl yi geçti.

hele şu an elimde bir proje var, aldığımda aylık adsense geliri 450 tl olan geliri, 3 ay içerisinde aylık 1.400 tl ye çıktı. Oradan hesap edin.

Kısacası; site satışlarını takip edin. Sağlam, düzgün, geleceği olan ve alanında otorite siteler alın.

Bilginiz varsa işleyin, geliştirin.

Dilerseniz devam ettirin, dilerseniz satıp yeni arayışlara geçin.

İnternette para kazanma yolu çok; ufkunuzu geniş tutun yeterli.

• Üyelik 30.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad I** F**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 6, (%100)

karolla adlı üyeden alıntı

Size on numara site önerisi yapıyorum. Uzun süre satış danışmanlığı yaptım. Piyasadaki en büyük eksiklik şu: Telefon ve bilgisayar haricinde beyaz eşya, küçük ev aletleri tanıtımları yapan bunların özelliklerini anlatan bir site kurun. 100binlerce insana ulaşırsınız. Millet artık satış danışmanlarına pek güvenemiyor. İnternetten giriyor özelliklerine bakıyor ama okumakla olmuyor. Videolu çekeceksiniz tanıtacaksınız. Gidin samsung bayiine abi de şu buz dolabını tanıtmak istiyoruz. Satış noktası olarak da senin şubeni yazarız. İstersen sen tanıt biz videoya çekelim beğenirsen sitemize koyalım. Para falan istemiyoruz. Biz reklam geliri elde ederiz sen de müşteri kazanırsın.

Bir kişi de bunu yapsın alla alla! Alın siz taş gibi fikir. Teknosa, samsung, lg mağazası tecrübeliyim.

Güzel fikir hiç denenmemiş, ama ne kadar büyük bi kitledir tahmin etmek güç. Dediğiniz gibi artık herkes internetten araştırarak alışveriş yapıyor.

kolcu adlı üyeden alıntı

Amaç adsenseden para kazanmaksa FB kaynaklı hit çekip para kazanma devri 1 yıl önce bitti. Kazanan var ama çok çok komik rakamlar.. Organik gelen gibi hiçbir yöntem para kazandırmıyor. Hergün yüzbinlere ulaşacaksınız ki birşeyler bıraksın...

4k para konusuna gelince. o parayla genel hedefli bir site kurup işletme ve para kazanma şansınız imkansıza yakın. Deneyebilirsiniz, parayla tecrübe etmiş olursunuz. Binlerce muadilin, üstelik çok iyi yaptığı bir alanda hiç şansınız yok.

Hazır, sağlam, otorite siteler alın. Bütçenize göre gelirli, düzgün projeler araştırın. 0'dan site yapmak aylar alıyor, çoğu zaman hüsran, harcanan paralar çöp oluyor.

Kredi ile, 0 birikim ile 1 yıldır site alır satarım. Kazandığım para 10 bin tl yi geçti.

hele şu an elimde bir proje var, aldığımda aylık adsense geliri 450 tl olan geliri, 3 ay içerisinde aylık 1.400 tl ye çıktı. Oradan hesap edin.

Kısacası; site satışlarını takip edin. Sağlam, düzgün, geleceği olan ve alanında otorite siteler alın.

Bilginiz varsa işleyin, geliştirin.

Dilerseniz devam ettirin, dilerseniz satıp yeni arayışlara geçin.

İnternette para kazanma yolu çok; ufkunuzu geniş tutun yeterli.

Site satışlarını bi süredir takipteyim zaten, böyle yapmak da aklımın bi köşesindeydi. 4 Bin verip, parayla tecrübe etmek istemiyorum. Projem hakkında çok kararsız kaldım, bazı arkadaşlar pes etme başarırsın diyor, bazı arkadaşlar da o sektör öldü paranı çöp etme diyor. En garantisi sıfırdan yeni bir sektöre yönelmek ancak sektör bulması zor. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al