freelance iş ilanları

Script Lisanslama ve İoncube Şifreleme Nasıl Yapılır

23 Mesajlar 6.828 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Solhan Solhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 57 / 74
  • Ticaret 11, (%100)

TolgaDoğan adlı üyeden alıntı

Bravo. çok güzel bir laf soktun, tebrik ederim seni. warez scripti şifreliyceğimi nereden biliyorsun? php öğrenmeye çalışıyorum, baştan script yazmak istiyorum, daha sonra lisanslamak istiyorum. baltalamak için pusuda bekliyorsunuz resmen.

Hayır, amacım laf sokmak falan değil.
Warez scripti şifreleyeceğinizden de bahsetmedim.
Script yazıp lisanslamak istemende gayet güzel birşey fakat halihazırda emek gösterip lisanslamış insanların scriptini dağıtırken bunu isterseniz büyük çelişki olur.
Scripti kendinizden korumaya çalışıyor olursunuz.

Kimsenin sizi karaladığı yok ve tek tek temaları/scriptleri indirip acaba gerçekten o mu diye kontrol etmek zorunda da değil. Zaten warez olarak adını kullanmanız en başta etik dışı bir davranış.
Bu sadece keremiya için geçerli değil, bugün belki içinde keremiya yoktur ama yarın benim, başka bir arkadaşın yazdığı bir tema olabilir ve olacakta görünen köy kılavuz istemez.

İnsanların para kazanıp evine ekmek götürmeye çalıştığı işleri baltalayarak, modifiye edip üretici yerine kendiniz para kazanmaya çalışırsanız o paranın bir hayrını göreceğinizi zannetmiyorum.
ChecK AhmetKarabulut

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

Sitede keremiya paylaşmamın sebebi seo için, indirip bakın bakalım keremiya v5 temasımı? insanoğlunun içgüdüsü bu, bir şeyi karalamak ister. sizin masum görmemeniz beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor.

Bu insanların size neden karşı geldiği konusunda fikriniz varsa sorun yok demektir; mesaj alınmıştır. Sizi ilgilendirmemesi gerekiyor zaten ben yardım edecek arkadaşlara sesleniyorum.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)

Fatih Solhan adlı üyeden alıntı

Hayır, amacım laf sokmak falan değil.
Warez scripti şifreleyeceğinizden de bahsetmedim.
Script yazıp lisanslamak istemende gayet güzel birşey fakat halihazırda emek gösterip lisanslamış insanların scriptini dağıtırken bunu isterseniz büyük çelişki olur.
Scripti kendinizden korumaya çalışıyor olursunuz.

Kimsenin sizi karaladığı yok ve tek tek temaları/scriptleri indirip acaba gerçekten o mu diye kontrol etmek zorunda da değil. Zaten warez olarak adını kullanmanız en başta etik dışı bir davranış.
Bu sadece keremiya için geçerli değil, bugün belki içinde keremiya yoktur ama yarın benim, başka bir arkadaşın yazdığı bir tema olabilir ve olacakta görünen köy kılavuz istemez.

İnsanların para kazanıp evine ekmek götürmeye çalıştığı işleri baltalayarak, modifiye edip üretici yerine kendiniz para kazanmaya çalışırsanız o paranın bir hayrını göreceğinizi zannetmiyorum.

Sitede paylaşılan scriptler ve temalar deneme amacıyla paylaşılmıştır, site daha yeni kuruldu deneme amaçlı paylaşıyoruz. yakında adsense alıcam, warez yayınlamak istesem neden adsense almak istiyim? herhalde silicem hepsini zaten. kimsenin emeğinde gözüm yok çok şükür. sizin yaptığınız tek şey bilip bilmeden konumu baltalamanızdır. burada birşey öğrenmek istedim onuda sizin sayenizde öğrenemedim, mutlu olmuşsunuzdur umarım, yinede sizin görüşünüz tabiki saygı duyuyorum.

keremiya keremiya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Wordpress Tema Geliştiricisi
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 34 / 35
  • Ticaret 9, (%100)

Sitede paylaşılan scriptler ve temalar deneme amacıyla paylaşılmıştır, site daha yeni kuruldu deneme amaçlı paylaşıyoruz. yakında adsense alıcam, warez yayınlamak istesem neden adsense almak istiyim? herhalde silicem hepsini zaten. kimsenin emeğinde gözüm yok çok şükür. sizin yaptığınız tek şey bilip bilmeden konumu baltalamanızdır. burada birşey öğrenmek istedim onuda sizin sayenizde öğrenemedim, mutlu olmuşsunuzdur umarım, yinede sizin görüşünüz tabiki saygı duyuyorum.

Napalım, bizde deneme amaçlı sizin hakkınızda bir şikayet konusu mu açsak ne? Deneme amaçlı warez tema dağıtmaktan, deneme amaçlı banlanırsınız belki.

https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/tolgadogan-adli-uyeden-sikayetciyim-457032.html#post2612115
Solhan Handikap01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
keremiya Paylaştığım şeyi indirin bakalım keremiya v5 mi?

keremiya keremiya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Wordpress Tema Geliştiricisi
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 34 / 35
  • Ticaret 9, (%100)

Baktım, v5 adı altında v4 paylaşmışsın. Bu da ücretli, ücretsiz değil.
ChecK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
keremiya Hocam zaten pm atıp kaldırmamı söyleseydiniz anında kaldırırdım, kesinlikle kötü bir niyetle paylaşmadım onu sitenin temasıyla oynama yapıyordum az gönderi olduğu için denemek istedim siteyi, googlede ilk önüme çıkan şeyi koydum. zaten az önce kaldırdım. hatam varsa affola, kusura bakmayın.

MertEren MertEren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 2, (%100)
Konuyu şimdi farkettim. Bu yüzden bilgiyi silme gereği duydum.

• Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
MertEren Çok teşekkür ederim hocam.

Edit; sorun yok hocam saygı duyuyorum ne diyebilirim başka.

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

keremiya adlı üyeden alıntı

Baktım, v5 adı altında v4 paylaşmışsın. Bu da ücretli, ücretsiz değil.

keremiya Hocam zaten pm atıp kaldırmamı söyleseydiniz anında kaldırırdım, kesinlikle kötü bir niyetle paylaşmadım onu sitenin temasıyla oynama yapıyordum az gönderi olduğu için denemek istedim siteyi, googlede ilk önüme çıkan şeyi koydum. zaten az önce kaldırdım. hatam varsa affola, kusura bakmayın.

Abi çok iyi yaa :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al