wmaraci reklam
lidertakipci

.XYZ uzantınısı kullanan arkadaşlar projeleriniz nasıl gidiyor?

44 Mesajlar 4.754 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

karesibey10 karesibey10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek gıda teknikeri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 17 / 21
  • Ticaret 4, (%100)
ben aldım proje kurdum şuan 2. sırada elimde net var aynı 25.sırada kelimede

www.burakorganizasyon.com
wmaraci
reklam

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)

Hakkiucar adlı üyeden alıntı

GOOGLENİN abc.xyz sitesi var sen düşün bende karasızım ama :D

Varda içerisinde ne var sitenin. Daha birşey görmedik.

DORTBES DORTBES Social Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 84 / 83
  • Ticaret 44, (%100)
Konuyu hortlatayım biraz :) Projeler nasıl gidiyor arkadaşlar ?

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
Bakın bunlar hepsi bende ama alan yok
.xyz alan adları

7harika.xyz --- 03.06.2017

forumxyz.xyz --- 01.06.2017

chaffer.xyz --- 01.06.2017

videoconversion.xyz --- 01.06.2017

teknoxyz.xyz --- 01.06.2017

gobeklitepe.xyz --- 01.06.2017

Emremor.xyz --- 01.06.2017

kullaniciyorumlari.top 31.05.2017

kullaniciyorumlari.xyz
Sorular.xyz
Tebrikler.xyz

Belgeler.xyz

Apartlar.xyz
Okulum.xyz

Meslekler.xyz

Sorular.xyz

Cogalt.xyz

Bilir.xyz

Parmakizi.xyz

Payitaht.xyz

Sertfika.xyz

Taklit.xyz

Takdir.xyz
Tereyagliturkkahvesi.xyz

Turlar.xyz
Harca.xyz
Ziyaret.xyz

alamet.xyz

Apartlar.xyz

Dogumgunu.xyz

Evden.xyz
Ulusoylar.xyz
Bekirturan.xyz

Yemencioglu.xyz
Dulkadiroglu.xyz
Hayirliolsun.xyz

İsletmeler.xyz

İstanbulhousing.com

İstanbuling.com

Theistanbul.xyz

İstanbull.xyz

Karadas.xyz

Kuponlar.xyz

Ornekler.xyz

Ogrenciyurtlari.xyz

Ozurdilerim.xyz ve dahasi.. hepsi ni tekrara uzatırim
Satılması ilerde kazanacağıma inanıyorum ilerde artacaktır değerleri

wmaraci
wmaraci

dmdnz dmdnz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelance Öğrencilik ve Danş.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Benimki mükemmel gidiyor hiçbir sıkıntım yok çok şükür.Sadece bir ara domainim ana kayıt firması tarafından suspend edilmişti gerekçesini felan bilmiyorum isim tescil aracılığıyla bu sorunu hallettim ama uzun bir süre kapalı kaldı domainim bu kötü birşey.Yani domainin seoya etkisi vs. gibi konularda felan sıkıntı yaşamadım, yaşadığım suspend olayıda belki kendi tarafımızdan kaynaklanan bir problemdi.Facebookda bir ön yargı olduğu açık ancak proje güzel giderse facebookda sorun çıkartamıyor.Sitemiz şu anda aranma sayısı milyonluk kelimelerde birinci sayfada.
Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

fabriklord fabriklord WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Filmci
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım aksine sitem güzel gelişti ve hit aldı ancak benım fıkrım ılerıde xyz domaınler cok degerlenecek yönünde şuan ucuzdan alıyor herkes ancak ılerıde tersi bir durum söz konusu olabilir ..

dmdnz dmdnz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelance Öğrencilik ve Danş.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

dmdnz adlı üyeden alıntı

Benimki mükemmel gidiyor hiçbir sıkıntım yok çok şükür.Sadece bir ara domainim ana kayıt firması tarafından suspend edilmişti gerekçesini felan bilmiyorum isim tescil aracılığıyla bu sorunu hallettim ama uzun bir süre kapalı kaldı domainim bu kötü birşey.Yani domainin seoya etkisi vs. gibi konularda felan sıkıntı yaşamadım, yaşadığım suspend olayıda belki kendi tarafımızdan kaynaklanan bir problemdi.Facebookda bir ön yargı olduğu açık ancak proje güzel giderse facebookda sorun çıkartamıyor.Sitemiz şu anda aranma sayısı milyonluk kelimelerde birinci sayfada.

Kendi Mesajımdan alıntı yaparak konuya şöyle bir güncelleme getireyim 1 yıl önceki görüşümü şu an koruyamıyorum malesef.Artık ciddi düşündüğüm projelerde xyz uzantısını aklımın ucundan bile geçirmiyorum.Daha öncedende bahsettiğim bu projeme ben .tk uzantı ile başlamıştım ve xyz'de güzel bir domainin boşta olduğunu görünce 4-5 aylık .tk maceramı xyz uzantısına taşıdım.Domain jenerik ve aylık aranması 3 milyon.Her neyse günlük 100-150 kişi ile .tk'dan xyz uzantısına taşıdığım site 1 yıl içerisinde çok güzel sıçramalar yapıp kendi kelimesinde birinci sayfaya oturdu ve günlük tekil ziyaretci minimum 5k'ya dayandı.Üstelik adsense geliride türkiye şartlarına iyiydi, 1k başına 5tl civarı.Uzun bir süre böyle gitti ve sonradan ufak tefek sorunlar çıkmaya başladı ve en sonunda domain komple kapandı, domain firmasıyla iletişime geçtim ve bana ana firmadan bir adres linki verip buradan başvuru yapın domaini suspend etmişler dedi.Başvuruyu yaptım domain tekrar kullanıma açıldı ve asıl hatam burada oldu bu aşamada siteyi başka domaine taşımam gerekirken aynı domainle devam ettim ve bir süre sonra domain tekrar kapandı aynı yerden nerdeyse 15 defa felan başvuru yaptım kaldırmıyorlar.Sitenin kategorisi çok yasal olmamakla birlikte aşırıda yasadışı bir kategori değildi, yani adsense bile alabildiğim bir kategoriydi siz düşünün.Demem o ki kullanmayın demiyorum, ancak bu tarz şeylere hazırlıklı olun özellikle uzun vadeli yatırımları bu tarz domainler üzerine yapmayın yapacaksanızda eliniz tetikte bekleyin ve hazırlıklı olun, eğer ben bu yanlışları yapmamış olsaydım şu an aylık asgari ücreti alabildiğim bir web sitem vardı.Hepinize bol şanslar.

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)

Gucluyazar adlı üyeden alıntı

Asıl sorma nedenim aslında google boyutluydu. Mesela adsense hesaplarında daha zorlaştırıcı faktörleri olur mu gibisinden..

Adsense alırken hiç bir sıkıntı olmadı. XYZ uzantılı site açıp adsense alıp satıyorum bu sıralar hatta.

AdSenseisi AdSenseisi Özgürlük Bedel Gerektirir Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilinmiyor
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1570
  • Beğeniler 310 / 298
  • Ticaret 39, (%100)
spam yapmadığın sürece sıkıntı olacağıı sanmıyorum ben de de var 10 adet hepsi aktif ve twiter facebook paylaşıları yapılıyor botlar ile

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)

dmdnz adlı üyeden alıntı

Kendi Mesajımdan alıntı yaparak konuya şöyle bir güncelleme getireyim 1 yıl önceki görüşümü şu an koruyamıyorum malesef.Artık ciddi düşündüğüm projelerde xyz uzantısını aklımın ucundan bile geçirmiyorum.Daha öncedende bahsettiğim bu projeme ben .tk uzantı ile başlamıştım ve xyz'de güzel bir domainin boşta olduğunu görünce 4-5 aylık .tk maceramı xyz uzantısına taşıdım.Domain jenerik ve aylık aranması 3 milyon.Her neyse günlük 100-150 kişi ile .tk'dan xyz uzantısına taşıdığım site 1 yıl içerisinde çok güzel sıçramalar yapıp kendi kelimesinde birinci sayfaya oturdu ve günlük tekil ziyaretci minimum 5k'ya dayandı.Üstelik adsense geliride türkiye şartlarına iyiydi, 1k başına 5tl civarı.Uzun bir süre böyle gitti ve sonradan ufak tefek sorunlar çıkmaya başladı ve en sonunda domain komple kapandı, domain firmasıyla iletişime geçtim ve bana ana firmadan bir adres linki verip buradan başvuru yapın domaini suspend etmişler dedi.Başvuruyu yaptım domain tekrar kullanıma açıldı ve asıl hatam burada oldu bu aşamada siteyi başka domaine taşımam gerekirken aynı domainle devam ettim ve bir süre sonra domain tekrar kapandı aynı yerden nerdeyse 15 defa felan başvuru yaptım kaldırmıyorlar.Sitenin kategorisi çok yasal olmamakla birlikte aşırıda yasadışı bir kategori değildi, yani adsense bile alabildiğim bir kategoriydi siz düşünün.Demem o ki kullanmayın demiyorum, ancak bu tarz şeylere hazırlıklı olun özellikle uzun vadeli yatırımları bu tarz domainler üzerine yapmayın yapacaksanızda eliniz tetikte bekleyin ve hazırlıklı olun, eğer ben bu yanlışları yapmamış olsaydım şu an aylık asgari ücreti alabildiğim bir web sitem vardı.Hepinize bol şanslar.

Biraz üstü kapalı bir uyarı olmuş, dikkat etmemiz kısım suspend yeme sebebi mi yoksa aldığınız firma mı?

no time for caution
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al