wmaraci reklam
lidertakipci

Neden Herkes Karalama ve Küçük Düşürme Peşinde ?

38 Mesajlar 4.208 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Tıklayınca başka bir şey iniyor ama ismi Keremiya v5? Abuse, pishing, warez.. Emek ve vakit hırsızlığından beslenen herkes bu platformdan uzaklaştırılmalı görüşündeyim.
Solhan

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
reklam

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
V5 inmiyor diye yırtınıyor arkadaş ama, konusunu inceleyince aldı beni bi gülme. Buyrun, siz de gülün :D

TolgaDoğan adlı üyeden alıntı

keremiya Paylaştığım şeyi indirin bakalım keremiya v5 mi?

keremiya adlı üyeden alıntı

Baktım, v5 adı altında v4 paylaşmışsın. Bu da ücretli, ücretsiz değil.

TolgaDoğan adlı üyeden alıntı

keremiya Hocam zaten pm atıp kaldırmamı söyleseydiniz anında kaldırırdım, kesinlikle kötü bir niyetle paylaşmadım onu sitenin temasıyla oynama yapıyordum az gönderi olduğu için denemek istedim siteyi, googlede ilk önüme çıkan şeyi koydum. zaten az önce kaldırdım. hatam varsa affola, kusura bakmayın.

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Oğulcan Zaten bu konumda senin gibi kişilerden bahsettim. tam nokta oldu bu, anlatmak istediğim şey budur.

• Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
TolgaDoğan sen bu forumun yolunu bilmezken ben üyeydim. Bu forumda yaptığım işlerin, arkadaşlara elimden geldiğince yaptığım desteklerin haddi hesabı yok.

Eğer ki emek hırsızlığı yapanı karalamak ve suçlamak suçsa eğer evet o kişi benim. Güya denemek amaçlı adamın V5 teması adın altında güya rasgele (Ki Aslında V4) tema yayınlıyor, üstüne üstlük adama diklenip, sonuç anlaşılınca da kesinlikle kötü bir niyetle paylaşmadım onu diyorsanız, ben sizi karalarım da küçük de görürüm. Ha bir de, bi hayli gülerim :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Oğulcan İnanırmısın senin ne yaptığın beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor. ''sen bu forumun yolunu bilmezken ben üyeydim'' şu cümleyi dedikten sonra zaten muhatapım olamazsınız. sizin gibilerin tek düşüncesi bu, hepyasemin hocamın dediği gibi.

hepyasemin adlı üyeden alıntı

Kendim ürettiğim izafiyet teorisi sorunuzun cevabı olacak. Teori şu; Birini yeterince gömersen göreceli olarak kendini yüceltmiş olursun. birinin cehaletiyle alay etmek seni bilgin, birinin cimriliğiyle alay etmek de seni cömert yapar. işte bizim kafamız böyle çalışıyor. Halbuki gerçekler bambaşka.

• Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Peki ya ilk olarak senin bana saldırman da, hepyasemin hocamın dediğine girmez mi o zaman :) Aldı yine bi gülme :)

Kim ne derse desin, warez destekleyen ve sahtekarlıkla site geliştirmeye çalışan bi insan karalamadan ve küçük düşmekten dem vuramaz. Aksi halde komik olmaktan bi adım öteye gidemez :). Bizim gibiler emeğe saygı duyar, bizim gibiler çalmaz çırpmaz. Bizim gibiler sizin gibi adamlara güler geçer. Bu akşamlık da sana bu kadar yeter. Bu son mesajım.

Ha bu arada, ben sana şu konuda kötüsün, bu konuda berbatsın demedim. Sadece komiksin dedim. Gömmedim yani, bilesin :)

• Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Oğulcan Beynin o kadar ezmeye odaklanmış ki söylediklerimi yazdıklarımı bile anlamıyorsun insanoğlu böyle işte. wareze bende karşıyım? test amaçlı paylaştığım bir şey üzerinden bana yüklenerek ezmeye çalışan, kendini haklı çıkarma çabasına giren sıradan tipler.. forumda onlarca kişi warez kullanıyor ve paylaşıyorken neden herkes sadece bana yükleniyo test amaçlı yüklediğim bir şey yüzünden onuda çözmüş değilim :) bu da son, bir daha yazmayacağım.

Anilcanc Anilcanc Yazılım Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

hepyasemin

kişi bu mesajı beğendi.

Moderasyon dışı istekler için özel mesajlara yanıt vermiyorum.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al