wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Onayı Alamıyorum

27 Mesajlar 2.758 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Hcelik Hcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, benim de derdim aynı Adsense bir türlü onay vermiyor. Site 1 yıllık ama ben son 45 gündür yoğunlaştım. 40 civarı tamamen özgün içerik var. 80-100 oturum 200+ görüntüleme oluyor. Ama yetersiz içerik diye onay vermiyor. Hatta 2-3 saatte reddediyor.

Benim çok tecrübem de yok forumda araştırdığım kadarıyla bir şeyler yapıyorum. Acaba temada mı bir sıkıntı var? Kod/içerik oranı düşük çıkıyor. Adsense mailde site içeriğinin anlaşılacağı kadar metin olması lazım falan diyor acaba tema kaynaklı mı? Sizin gözünüzle eksilerim neler yardımcı olursanız sevinirim.

Site imzamda, teşekkürler..

wmaraci
reklam

abdilaka abdilaka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 39 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben günlük 50 hitli site ile aldım 5 ay kadar önce. Öncelikle site temanız güzel hızlı da açılıyor. Yetersiz içerik sebebi ile reddedilmiş olabilirsiniz. Yani bir kaç kategori yapmışsınız her kategori de 20 özgün içerik sağlayın. Ben alırken 45 içerikle başvurdum 1 ay sonra Red yedim 1 ay sonra tekrar başvurdum 90 içerikle yaklaşık 1buçuk ay sonra onay geldi. Site de yer alan gossip/magazin haberlerini kaldırmıştım cinsellik çağrışımı yapabilir diye. Bir de Blogger da idi site onay aldığım da. Benim size diyebileceğim kopya içerik olmadan 80 içerik oluşturun. 15 yazı ile de adsense alınabiliyor ama tek konu da falan olmalı. Bir de o üstteki iletişim hakkımda gizlilik sözleşmesini footer a taşıyın mobilde header bu şekilde yok yüksek boyuta ulaşıyor. Başarılar
Hcelik

kişi bu mesajı beğendi.

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Mail de yazana takılmayın. Yani şundandır diyebilinecek bir şey yok. Standartları sağlayın gerisi onların takdirine kalmış. İster verir isterlerse vermezler. Ama şöyle de bir şey var. Tbm yüksek içerikler girerseniz daha hızlı onaylanır. Yani google sizden para kazanacağını görürse adsense verme ihtimali daha fazla.. Adwords üzerinden biraz araştırın, tbm değeri yüksek içerikler girin.
Hcelik

kişi bu mesajı beğendi.

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)

abdilaka adlı üyeden alıntı

Hocam ben günlük 50 hitli site ile aldım 5 ay kadar önce. Öncelikle site temanız güzel hızlı da açılıyor. Yetersiz içerik sebebi ile reddedilmiş olabilirsiniz. Yani bir kaç kategori yapmışsınız her kategori de 20 özgün içerik sağlayın. Ben alırken 45 içerikle başvurdum 1 ay sonra Red yedim 1 ay sonra tekrar başvurdum 90 içerikle yaklaşık 1buçuk ay sonra onay geldi. Site de yer alan gossip/magazin haberlerini kaldırmıştım cinsellik çağrışımı yapabilir diye. Bir de Blogger da idi site onay aldığım da. Benim size diyebileceğim kopya içerik olmadan 80 içerik oluşturun. 15 yazı ile de adsense alınabiliyor ama tek konu da falan olmalı. Bir de o üstteki iletişim hakkımda gizlilik sözleşmesini footer a taşıyın mobilde header bu şekilde yok yüksek boyuta ulaşıyor. Başarılar

Hocam 5 10 içerikle adsense alan var.. Ben o olaya katılmıyorum. Her kategoride şu kadar içerik olmalı vs.. 40 içerikle adsense aldım bende başka bir sitemde. Hem de dünya kadar kategorim vardı. Hiç yazı girmediğim kategoriler vardı..
Hcelik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

abdilaka adlı üyeden alıntı

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Benim başvurumu direk reddediyor adsense 3 saate falan cevap geliyor. Hani 3-5 gün inceleme yapmıyor ondan dedim acaba temada mı sıkıntı var diye. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım hocam teşekkürler..
abdilaka

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

hsntngr adlı üyeden alıntı

Mail de yazana takılmayın. Yani şundandır diyebilinecek bir şey yok. Standartları sağlayın gerisi onların takdirine kalmış. İster verir isterlerse vermezler. Ama şöyle de bir şey var. Tbm yüksek içerikler girerseniz daha hızlı onaylanır. Yani google sizden para kazanacağını görürse adsense verme ihtimali daha fazla.. Adwords üzerinden biraz araştırın, tbm değeri yüksek içerikler girin.

10-15 yazı ile alanlar var, 20-25 günlük site ile alanlar var hocam böyle olunca insanın morali bozuluyor. Bizim neyimiz eksik diye. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım hocam çok teşekkür ederim..

summer summer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 229 / 209
  • Ticaret 53, (%100)
Bazı kategorilerinizde 1 bazılarında 3 5 yazı var onları arttırın öyle başvurun.
Hcelik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 39 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Olabilir hocam onu yazcaktım vacgeçtim mesela mobilde slayt alanında scroll yapılmıyor Türkçesi aşağı kaydırılmıyor vs. Cache'den ya da js den kaynaklı biraz takılma da var. Wa-rez bir tema ise güvenlik açığı falan da olabilir. Size bir şey daha diyeyim farklı bir gmail ile başvurun bir arkadaşımında durumu sizinkine benzerdi youtube için açtığı adsense ile başvurdu onay aldı 2 ay kadar sonra.

Red mailindeki neden doğru ise şunu da deneyin: Sitenizin adı ve sloganını değiştirin adı "Hadi Kızlar" sloganı da neyle ilgili yazı yazdığınızı anlatan 6-7 kelimelik bir cümle olabilir. Mailde kastedilen -ki pek sanmıyorum- bu olabilir.

Sitenizde mutlaka şunlar da olsun::
Search konsol kaydı ve seo eklentisi (açıklamalrın oluşması için sitemap için vs) kurun.
Hcelik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 39 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Hcelik adlı üyeden alıntı

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Benim başvurumu direk reddediyor adsense 3 saate falan cevap geliyor. Hani 3-5 gün inceleme yapmıyor ondan dedim acaba temada mı sıkıntı var diye. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım hocam teşekkürler..

hsntngr adlı üyeden alıntı

Hocam 5 10 içerikle adsense alan var.. Ben o olaya katılmıyorum. Her kategoride şu kadar içerik olmalı vs.. 40 içerikle adsense aldım bende başka bir sitemde. Hem de dünya kadar kategorim vardı. Hiç yazı girmediğim kategoriler vardı..

Evet var 10 yazı ile de alan ama tesadüfi. 100 kişi deniyor bunu 2 si kabul alıyor. Adsense politikaları belli ama kabuller redler biraz keyfi. Garantilemek için kaliteli ve kategori bazında yoğun içerik olmalı.
Hcelik

kişi bu mesajı beğendi.

HasanCan HasanCan HEAD OF REDUS Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 18 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
3 günde başruvu yapıp alanlar var hocam bu kelime maliyetine göre değişen bir durum. İçeriğinizi üretin ve siteniz yükselmeye başladığı an başvuru yapın. Aceleci olmayın.
Hcelik

kişi bu mesajı beğendi.

hasan@can.biz.tr - Onay almadan herhangi bir iş (özellikle ticaret) yapmayın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al