Merhaba arkadaşlar.

Bu konuyu açmayı uzun zamandır düşünyordum. Ve okul kapanadı kapanacak artık az kaldı ve bu konuyu açmanın vakti geldi :)

Şimdi ben bir imamhatip lisesinde okuyorum ve 9. sınıfım. Ve 1-2 hafta sonra bölüm seçeceğiz. Ama ben hala kararımı veremedim. Yardımlarına ihtiyacım var.

Şimdi ben sayısala gidebilirim, sayısal dersleri yapabiliyorum fakat çok çalıştıktan sonra. Mesela normal biri matematikte bir konuya 1 saat çalışıyorsa ben ynı konuyu 2-3 saat çalışınca tam olarak kavrayabiliyorum.

Eşit ağırlıkta uyar bana aslında. Çünkü eğiş ağırlıkta sadece sayısal olarak matematik ve geometri var.

Sözeli fazla düşünmüyorum aslında. Sözelde psikoloji ve bilgisayar varmış ek olarak.

Birde bana diyorlarki eşite ve sözele gidersen hiçbirşey olamazsın diyorlar. Sayısala git rahat edersin diyorlar. Bende sayısal çok zor olduğu için sayısaldın gözüm korkuyor biraz. Gözümü korkuttular iyice sayısal çok zor vs. diye diye. Gerçekten çok mu zor sayısal? Sadece inek arkadaşlar mı başarılı olabiliyor sayısalda???
Birde ben öyle çok çalışmayı sevmem. Ee tabi sayısalda da çok çalışmak lazım.

Kararsızım yani sizin anlayacağınız. Lütfen bana görüş ve önerilerinizi bildirin :D

Not: İmamhatipi bırak falan demeyim kalbinizi kırarım.