wmaraci reklam

TürkNet Hakkında Düşünceler

31 Mesajlar 3.866 Okunma
wmaraci reklam

gokhanlarrrrrrr gokhanlarrrrrrr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek cafede calısıyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 40 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Benim internetim bağlandı herşey onaylandı tamam evde modemde var apartmanda oturuyorum eve nereden kablo cekicem anlamadım daha sabah bağlandı . Bu adamların ekibi falan yokmu gelip bağlayıp giden

wmaraci
reklam

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Aparrman içindeki tüm işlemler size aittir. Servis sağlayıcı gelir apartman içindeki telefon kutusuna sizin için bağlantıyı yapar. Sizde apartmandan aşağıya kabloyu çekersiniz. O kabloya bağlarsınız.
Hiçbir firma evin içine kadar getirmiyor bildiğim kadarıyla.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
ben süperonline kullanıyorum akk yok 100 mbit 10 mbit upload teknik servisi iyi şikayetçi olduğum konu bi modemimi kullanamamam bide fiyatı türknetin fiyatı düşük ama geçişi günler bekleyen teknik serviste günler harcayan insanları görünce geçesim yok ayrıca 100 mbit 5 mbit diyorlar 3 üzeri çıkmıyormuş

SerhatAYDIN SerhatAYDIN SerhatAYDIN Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat Katibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 361
  • Beğeniler 78 / 78
  • Ticaret 23, (%100)
Superonline nin hangi paketi ve ücreti ne kadar darkthepro

Kısa bir süre sessizlik...
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
RmX78 platin 300 tl

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

ben süperonline kullanıyorum akk yok 100 mbit 10 mbit upload teknik servisi iyi şikayetçi olduğum konu bi modemimi kullanamamam bide fiyatı türknetin fiyatı düşük ama geçişi günler bekleyen teknik serviste günler harcayan insanları görünce geçesim yok ayrıca 100 mbit 5 mbit diyorlar 3 üzeri çıkmıyormuş

2 ayda 25 Gunluk kesıntı tecrubesı konusuyor :D

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
MesuT açıkçası bu yüzden geçiş yapmak istemiyorum ben süperonline ı her zaman arayabiliyorum gece 4 te bile onun dışında teknik servisi saat akşam 8 e kadar hizmetleri var 1 günde hallediyorlar en geç 2 gün sürüyor hem teknik servisi hem normal servisi arıyor sorun giderildi mi diye kötü tarafı bazen hata yaptıklarında kabul etmiyorlar yada fiyatı ve onların modemini kullanma zorunluluğu bazen çok iyi olabiliyorlar örneğin fareler kablomu yemiş internetim gitmişti 1 günde halloldu duruma göre bana telefon interneti sundular telefon internetiniz gitmesin diye işte 4 gb 6gb vs gibi üstelik ücretsiz tek kötü tarafıda bu hizmeti almak için türkcelli olmak gerekiyor
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

MesuT açıkçası bu yüzden geçiş yapmak istemiyorum ben süperonline ı her zaman arayabiliyorum gece 4 te bile onun dışında teknik servisi saat akşam 8 e kadar hizmetleri var 1 günde hallediyorlar en geç 2 gün sürüyor hem teknik servisi hem normal servisi arıyor sorun giderildi mi diye kötü tarafı bazen hata yaptıklarında kabul etmiyorlar yada fiyatı ve onların modemini kullanma zorunluluğu bazen çok iyi olabiliyorlar örneğin fareler kablomu yemiş internetim gitmişti 1 günde halloldu duruma göre bana telefon interneti sundular telefon internetiniz gitmesin diye işte 4 gb 6gb vs gibi üstelik ücretsiz tek kötü tarafıda bu hizmeti almak için türkcelli olmak gerekiyor

Hocam musterı hızmetlerıne 7/24 ulaşılıyorda hiçbirinin birbirinden haberı yok. destek talebınızı tek taraflı sıze yardımcı olamıyorlar onlar sıze ulasacak diyorlar.

Turkcell süperonline internet konusunde süper fakat oda hat zorunlulugu yuzunden batırıyor işi bana göre Hat olarak turkcell kullanılmaz ama internet için gozu kapalı girersin.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
MesuT yani ben türkneti aramıştım alt yapı kontrol için bi başka bir şey söylüyor diğeri başka bilgi alacak birine ulaşmak zor oldu , kullanan arkadaşlarım var bazıları kesintilerden şikayetçi akk kaldırdılar çok iyi fiyatlarıda çok uygun upload hızları kötü arkadaşım upload hızı yüzünden oyun oynayamıyor sizin yaşadığınız olayda saçma hatırladığım kadarıyla internet hizmetleri 2 gün içinde çözme zorunluluğu var btk da isterseniz bi araştırın

evet süperonline da sıkıntılı hiç bi firma sıkıntısız değil ki ben kendi modemimi router olarak kullanıyorum çünkü verdikleri modem iyi değil hat olarak muazzam pahalı ben avea aile paketi kullanıyorum 15 gb internet sınırsız sms 5 bin dakika konuşma 120 tl veriyoruz 5 hat aynı anda kullanıyor zaten 3 tanesi interneti kullanmadığı için 2 kişiye 7,5 gb internet kalıyor aynı paketi türcellde yapamıyorsun farklı paket alsan 200 tl yi geçiyor 5 kişi için süperonline dönecek olursak hizmet olarak güzel firma ama fiyatları çok fazla aldığım hizmet fiyatına yurt dışında 1 gbit internet alırdım hemde simetrik

dogrubilgi53 dogrubilgi53 Başarı Tesadüf Değildir. Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
tam anlamıyla berbat özelikle müsteri temsilcisi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al