wmaraci reklam

Dolandırıldım Sahibinden.com dan

40 Mesajlar 7.322 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nonamez nonamez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
bukadar saf olmayın nasıl yollarsınız bu paraları biraz fazla verin gidin GET ile alın

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)

Hellformenblack adlı üyeden alıntı

Galericiler sahibinden.com'u protesto etmiş
demekki b serefsizzlik var ortak sakina sakin birsey almayin bu serefsizlerden görüntüsü aktariyorum size https://www.facebook.com/isimizgucumuzmodifiye/photos/a.154838212850.115632.115966527850/10155289375412851/?type=3&theater

https://hizliresim.com/QpWW8A

Bu durumun **************lık ile alakası yok. Sahibinden üzerinden satış yapmak istiyorlarsa belirlenen ücreti ödeyecekler. Yok efenim galericilere yüksek fiyat çıkarıyorlar filan diyerek bu şekilde protesto edemezler. Kimse onlara zorla sahibinden üzerinden satış yapacaksınız diyerek zorlamıyor.

BuAdamon BuAdamon WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 98 / 78
  • Ticaret 5, (%80)

Being adlı üyeden alıntı

Eğer yanılmıyorsam ben bu çakala daha önce denk geldim. Bu senenin başında iPhone 5s ile iPhone 6 arasında bir tercih yapmam gerekiyordu. O sırada sahibinden'de dolanırken bu elemana denk geldim. İsmi hatırlamıyorum ancak o "Hoşğeldiniz" yazısına baya takılmıştım.

Normalde o zamanki fiyatıyla sıfır iPhone 5s fiyatına sıfır iPhone 6 satıyordu bu arkadaş. Tabii hal böyle olunca beni bi' kıllanma tuttu. Adres yine Silivri'de bir yerdeydi. Mesaj yoluyla görüştüm, her şey iyi güzel.

Dükkanın tam adresini istedim, parayı yatırın biz size kargoyla gönderelim hem kargo ücretsiz diye ağız yaptılar. Ben de iyi madem ilanın üzerine komisyon koyarak GET açın alayım dedim. Sonra yok GET açamıyoruz diye bahane ürettiler. Ben de adresi verin o zaman arabam var zaten yakınım ben o tarafa deyince bir daha da cevap gelmedi.

Zaten bu olaydan ben baya kıllanmıştım, bir daha da mesaj falan atmadım. Mağduriyeti olan arkadaşa geçmiş olsun demekten başka elimden bir şey gelmiyor. Yalnız bu zamanda nasıl böyle bir yanılgıya düşebiliyor onu da anlamış değilim. Hatalar ders çıkarıldığında hayırlara vesile olabilir, umarım bu da onlardan biri olur. Tekrardan geçmiş olsun.

Hatırlıyorsan telefon numaralari bu sekilmiydi peki hocam

(İŞ) 0212 243 4217

(CEP) 05522173145

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
3 kurus fazla veririm saticiya get ilan actiririm eger satici get ilan acmaya yanasmiyorsa o satici benim gozumde dolandiricidir.

wmaraci
wmaraci

BuAdamon BuAdamon WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 98 / 78
  • Ticaret 5, (%80)

Being adlı üyeden alıntı

Eğer yanılmıyorsam ben bu çakala daha önce denk geldim. Bu senenin başında iPhone 5s ile iPhone 6 arasında bir tercih yapmam gerekiyordu. O sırada sahibinden'de dolanırken bu elemana denk geldim. İsmi hatırlamıyorum ancak o "Hoşğeldiniz" yazısına baya takılmıştım.

Normalde o zamanki fiyatıyla sıfır iPhone 5s fiyatına sıfır iPhone 6 satıyordu bu arkadaş. Tabii hal böyle olunca beni bi' kıllanma tuttu. Adres yine Silivri'de bir yerdeydi. Mesaj yoluyla görüştüm, her şey iyi güzel.

Dükkanın tam adresini istedim, parayı yatırın biz size kargoyla gönderelim hem kargo ücretsiz diye ağız yaptılar. Ben de iyi madem ilanın üzerine komisyon koyarak GET açın alayım dedim. Sonra yok GET açamıyoruz diye bahane ürettiler. Ben de adresi verin o zaman arabam var zaten yakınım ben o tarafa deyince bir daha da cevap gelmedi.

Zaten bu olaydan ben baya kıllanmıştım, bir daha da mesaj falan atmadım. Mağduriyeti olan arkadaşa geçmiş olsun demekten başka elimden bir şey gelmiyor. Yalnız bu zamanda nasıl böyle bir yanılgıya düşebiliyor onu da anlamış değilim. Hatalar ders çıkarıldığında hayırlara vesile olabilir, umarım bu da onlardan biri olur. Tekrardan geçmiş olsun.

MaximusTR adlı üyeden alıntı

Hellformenblack adamın ismini googla yazınca yaptığı **************lıklar ortaya çıkıyor ve bu adam cep telefonu üzerinden yürütüyor bu işi. Diğer kurbanlara da dükkan resimleri falan atmış. Ayrıca Silivri'de yaşamaktayım ancak kavalı bir köy adres büyük ihtimal sallamadır.

hocam sende hangi resimler mevcut peki silivride taniklarin varmi peki

kombiariza kombiariza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Kombi Servisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 3, (%100)
Geçmiş olsun get (GÜVENLİ E-TİCARET) olmayan ilanlardan yüksek meblağlı alışveriş yapmayalım lütfen.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Hellformenblack Sahibinden üzerindeki mesajlardan konuştuğum arkadaşa ulaşamadım. Telefon değiştirdiğim için geçmişten numara bulmam ne yazık ki imkansız. Yalnız büyük ihtimalle aynı kişilerden bahsediyoruz. Çünkü onlar da Silivri'deydi ve "Hoşğeldiniz" yazmışlardı.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)

SunDay adlı üyeden alıntı

Makbuz ile savcılığa git şikayetçi ol paranı fazlası ile alacaksın.

maalesef hiç bir şey alamayacak.uzun lafın kısası dosya açılmayacak bile ,açılsada takipsizlikten düşecek.

MaximusTR MaximusTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Uygulama Geliştirme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 48 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Hellformenblack Bende resimler mevcut değil googleda araştırırken diğer kişilere de inandırıcı olsun diye resim atmışlar ancak resimleri paylaşmamışlar.

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Sahibinden.com -> Güvenli Alışverişin İpuçları -> Alışverişleriniz İçin Güvenlik Önerileri

şöyle diyor;

*Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyiniz.

*Aldığınız ürünün size teslim edilmesini garanti altına almak ve yaptığınız ödemenin güvenliği için alışverişlerinizde Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemini kullanmaya özen gösterin.

*GeT sistemi dışında verilmiş ilan sahiplerinden ilanlarını GeT sistemi ile vermelerini talep edin. Alışverişiniz Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi dışında gerçekleştirilmek isteniyorsa ürünü teslim almadan ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmadan ödeme yapmayın. sahibinden.com’da tam anlamı ile güvenliğinizi sağlayan tek sistem Güvenli e-Ticaret (GeT)’tir.

*Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde sahibinden.com’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al