Merhaba arkadaşlar,

İnternette araştırma yapıyorum, ilk defa bir e-ticaret sitesi yapacağım.
Wordpress'ten anlarım. Aklımdaki bir fikir için bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorum.
Piyasada bir çok firma var, şablon var, eklenti var, bu işi yaparım diyen şahıslar var, ücretler 500 TL'den başlıyor 10bin TL'ye kadar çıkıyor.

Merak ettiğim konu şu, gerçekten woocommerce kullanarak bir e-ticaret sitesi kuran, çalıştıran, ve satış yapan var mı? Bu mümkün mü? Tamamen ücretsiz olmasa da ufak tefek meblalar ödeyerek (300-350 TL gibi) bir e-ticaret sitesi kurulur mu? Yukarda saydığım rakama hosting-domain-ssl sertifikası ücretlerini karıştırmıyorum. Onlar hariç, eklentiler yada şablona harcanacak toplam tutar 300-350 TL olsa bu iş olur mu? Yada yapan var mı?

Lütfen, ben senin işini çözerim, şu kadar verirsen 15 dk'da siten hazır tarzı mesajlar yazmayın. Müşteri değilim.

Bu işi yaptıysanız, nasıl yaptığınızı ve size ne kadar maliyeti olduğunu kısaca başlıklar halinde yazarsanız sevinirim. Uzun uzadıya yazmanıza gerek yok, ben araştırırım.

WMARACI sadece satış yapılan biryer değil, bilgi paylaşımının çok olduğu bir yer. Bu yüzden bu konuda tecrübeli arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşmalarını rica ederim.

Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.