wmaraci reklam

hırkızlığa karsı nasıl önlem alırız?

20 Mesajlar 1.662 Okunma
wmaraci reklam

Bulabilencom Bulabilencom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kimya Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 197 / 92
  • Ticaret 0, (%0)
Sizi gayet iyi anlıyorum hocam geçenlerde kendi ellerimle oturup yazdığım bi içeriğin kopyasını google da 1. sırada gördüm. Benim sitem o aramada 3. sıraya düşmüştü. (Ç)alan adamın sitesine girdim. Utanmadan yazının başına "bizim yazılarımızı çalan siteler varmış sevgili ziyaretçiler. O emek hırsızı sitelere prim vermeyin. Biz o içeriklerin kaldırılması için google a başvurduk" diye bişey yazmış. Adamdaki rahatlığa bak benim yazımla beni hırsız çıkarıyor. Üstelik yazıların yayınlanma tarihleri var. Ya sabır

Neyse sakinim
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
kendi emeğinizle yaptığınız içerik film veya video ise üzerine site ismini çok aşırı büyük harflerle belirli aralıklarla yazın. Makale ise link verin diyeceğim fakat bu linki kaldırır hırkız olan şahıs. Eğer başka bir şeyse mesela pdf tarzı bir şey paylaşıyorsanız bunlarda hiçbir fikrim yok.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

Yutuliti Yutuliti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 14 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
http://muslumbaser.com/kopya-icerik-sikayet-etme
İşine kesinlikle yarar

http://muslumbaser.com/

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)

Bulabilencom adlı üyeden alıntı

Sizi gayet iyi anlıyorum hocam geçenlerde kendi ellerimle oturup yazdığım bi içeriğin kopyasını google da 1. sırada gördüm. Benim sitem o aramada 3. sıraya düşmüştü. (Ç)alan adamın sitesine girdim. Utanmadan yazının başına "bizim yazılarımızı çalan siteler varmış sevgili ziyaretçiler. O emek hırsızı sitelere prim vermeyin. Biz o içeriklerin kaldırılması için google a başvurduk" diye bişey yazmış. Adamdaki rahatlığa bak benim yazımla beni hırsız çıkarıyor. Üstelik yazıların yayınlanma tarihleri var. Ya sabır

Neyse sakinim

hocam böyle durumlar bende mevcut olamaz adamı dinime rebbime gebertirim sinirili biriyim ben benim sitem bir acayip ne paylasırsam tepede dedimya yazımda ben onları zaten spam edebiliyorum aynı ziyaretciler onada gidiyor banada parayla yaptırdıgımız seyi benden calmış bana tesekkür yazmıs ona dörtlük döktürmüşler ziyaretciler sıkıntı bu bende sitem onunkine göre yeni yani daha 1 aylık falan meta etiketleriyle ilk üce soktum ben sitemi o sitede o şahıs 6.5 bin kazanıyormus biz cebimizden harcıyoz anlamadım ki adalet nerede :)

hocam siz paylasım yapacagınız zaman benimle irtibata gecin size yardımcı olacagım spam edme konusunda saygılarımla

işte buu
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)

theredor adlı üyeden alıntı

kendi emeğinizle yaptığınız içerik film veya video ise üzerine site ismini çok aşırı büyük harflerle belirli aralıklarla yazın. Makale ise link verin diyeceğim fakat bu linki kaldırır hırkız olan şahıs. Eğer başka bir şeyse mesela pdf tarzı bir şey paylaşıyorsanız bunlarda hiçbir fikrim yok.

teşekkürler hocam yorumunuz için ya cevap versem kendimi ıhbar edmiş olacam :)
son cümlenize yakın ben aslında çözümü bliyorumda mahkemelik olmamak için yapmıyorum yoksa o şahsa kendi reklamımı bile yaptırdım defalarca :D eskiden simdi işi sıkıtutuyorlar o yüzden sadece bekliyorum bir acık bulursam girecem

işte buu

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)

hocam çok teşekkürler bunu da denedim olmadı çözümü buldum o sahsa reklamımı yaptıracam :) zamanında çok gool attım ona ilk seferde gine basacam 90na

işte buu

metinoz metinoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 13 / 16
  • Ticaret 2, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Merhaba

Ben https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.tr Kullanıyorum. Yasal olanağımızda oluyor. DMCA da kullanabilirsiniz.

Hocam detaylı bilgi verirmisiniz anlayamadım bunu nasıl kullanacağız

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Kadir abi en iyisi alacan ddos vurucan sitelerine bırak TÜRK sitesi falan muhabbetlerini. TÜRK TÜRK'ÜN ekmeğini çalıyorsa veya haksızlık yapıyorsa bunda ırk farketmez. Ddos tabii ki suç ddos olmasa başka yollar vs yapılabilir amaç adamın sitesini kapalı tutmak ve googlenin gözünde kötü görünmesini sağlamak o da olmadı black seo ismi buydu sanırım hacklink yapacan sitesi kaysın. He böyle yapmak ayıpmıdır değil mübahtır. Son olarak kadir abinin şivesine takanlar olacak olursa bir laz ve doğu, istanbulda yetişmiş insanların şiveleri farklıdır kadir abi de öyle eğitim almış bunu değiştiremeyiz. Laz örnek verecek olursak hursuz der, doğuda yetişmiş biri hırkıs, istanbuldaki de hırsız bu tamamen şiveye bağlıdır yani ama tabii ki yazarken de düzeltebilirdi ama alışmış birşey buna değil konuya bakalım. Ayrıca yorumda hiçbir şekilde ayrımcılık yoktur benim gözümde herkes eşittir.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

hocam çok teşekkürler bunu da denedim olmadı çözümü buldum o sahsa reklamımı yaptıracam :) zamanında çok gool attım ona ilk seferde gine basacam 90na

Ve gizli linkde ekleyebilirsin abi o da işe yarar.

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
tahacım yorumun için çok teşekkür ederim katılıyorum kardeşim sana zaten sitesine aralıklı sürelerde bor saldırısı yaptırtıyorum çinli yunanlı ve ona benzer spam botları bastırıyorum ya spam olacak siteleri yada bu işi bırakacaklar yada adam gibi yapacaklar reklamımı defalarca yaptırdım o şahısa lakin artık biraz işler tehlikelileşti onun için ara verdim bakim bulursam gine sahipsiz bir sey sahiplenip yaptırtayım reklamımı veyaptıgı reklamımıda buradan görüntülü gösreyeyim :)

işte buu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al