ciplakyazar adlı üyeden alıntı

Film sitelerinin çoğu mail.ru vk.com gibi siteleri host olarak kullanıyor. O sitelere bi erişim engeli gelmesine bakar herşey.
Ondan sonra hepsi çöp olur.

ciplakyazar hocam o sitelere erişim engeli devletler arasında bir sıkıntı olursa gelebilir. O siteler facebook, instagram vb. siteler gibi sosyal medya siteleri

Asya123 adlı üyeden alıntı

öncelikle hoş geldin biraderim, yazdıklarını tek tek okudum hatta üşenmedim bir daha okudum hatta bir daha yazsan bir daha okurum. yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. bu arada tartışma alevine odun attın mı neyse atmadıysanda canın sağolsun, ilk misafirimizsin sana herşey serbest. oz movie temasını bende severim ama tabi benim favorim keremiya v4 ve vega film teması php olandan hani yukarıda adına şiirler yazdığım..

kesinlikle çok fazla emek isteyen bir sektör. adamı a sosyalde yapar zenginde yapar kişiye kalmış hobi olarak başlayanlar parası olanlar için sıkıntı yok tabi olan garibanalra oluyor.

bu arada yukarıdaki şiirimi okudunmu biraderim. bak şu kısmı adamı ağlatır, kalpten götürür resmen.

bende yalnızlığımı işsizliğimi film sitesi kurarak gideriyordum. ama tutunmak zor tabi.

Teşekkürler selametle güzel insan.
başka tartışmaya katılmak isteyen deneyimlerini paylaşmak isteyenleri sahneye alalım.

eveett tartışma alevleniyor.. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. film sitesi sahipleri eskileri anıp dertleşelim cigara içiyorsanız herkse bende 1 dal hediye içmiyorsanız size bir şiir hediye edicem..
başka deneyimlerini paylaşmak isteyen gelin dertleyeşim eskileri analım.. hey gidi günler be ne günlerdi ama demi özledim be.

evet arkadaşlar taştırmaya devam ediyoruz nerede kalmıştık size bir kaç soru:

bu konulardan devam edebiliriz.

sizce..
film sitesi sektöründe..

1. php ile wordpress arasındaki savaşı kim kazanır?

2. film sitelerinin geleceğini nasıl görüyorsunuz mesela 10 yıl sonra bu kadar film sitesi olur mu halen? veya azalır mı acaba evet bu konuda çok merak ediliyor.

3. devlet bu işe bir el atarmı yeter ulen vergi vermiyonuz ulen beleşciler deyip tokadı vurur mu?

4. biri şu telif canavarı warner bross'a dur diyebilir mi? bi rahat bırakmıyor rahat iş yapalım.

5. film sitesi kuranlar ne tarz reklamlara başvurmalı buda çok önemli bakın tecrübesi olanlar rica ediyorum aramızda bu işe girecek yeni arkadaşlar var. kendim için bir şey istemiyorum yeni yetişen gençler var rica ediyorum paylaşalım.

6. şuanda film sitesi kurmak mantıklımı iyi para kazanan dostlarınız veya tanıdıklarınız veya facebook arkadaşınız var mı?

7. ben böyle şiir yazmayı nereden öğrendim?

evet bu soruların cevaplarını bekliyorum arkadaşlar.
tartışmaya yeni bir soluk getirelim. hadi başlayalım.

Senin sorularına kendi görüşüme göre cevap vereyim.

1. Wordpress eklenti ve tema bakımından şuanda kazanan tarafta bence

2. Film siteleri en azından Türkiye'de bir kaç yıla kadar bitme kıvamına gelir.

3. 2. cevapta aslında verdim cevabını

4. Warner bross'u durdurabilen olur mu bilmem ama o sizi durdurur :)

5. Bu soruyu boş bırakıcam :)

6. Bunu da boş geçiyorum (Sınıfta kalıcaz :))

7. Sanat sanatçıdan öğrenilir.