Sizin yine iyiymiş bize adamlar 4.5 aydır internet vermiyorlar :D Biz nakil istedik bu TTNet'ten yeni taşındığımız eve. Ama orada alt yapı yok dediler. Tamam eyvallah olabilir normal yeni bina dedik. Ne zaman olur altyapı dedik. Kadın 2 aya olur dedi. Tamam dedik bekliyoruz dedik. 2 ay geçti ne gelen var ne giden. Meğerse yapılacak işlem bir kazı üstüne de boru koyup içinden kablo geçirmekmiş. 1 ay daha beklettiler geldiler yaptılar. Sonra işte gittik dedik böyle böyle nakli artık yapın. Neyi bekliyorsunuz. Tamam yapıyoruz dediler. 3 gün sonra geldiler. Burası olmamış dediler. Tamam ne zaman olur dedik yine. 10 güne olur dediler. 10 gün geçti. Gittik noldu bizim iş apartmanca internet alamıyoruz. E orası 2 gün önce halloldu. Lan bilmemnenin bilmemnesi o zaman yarım bıraktığın iş için gelsene tekrar. Neyse tamam gelin halledin o zaman dedik. Tamam dediler. 10 gün geçti yine gelmediler. Gittim port yok dediler. Ulan benim sorunum mu fatura çıkartmayı biliyorsun dedim. Faturada gerekli düzenlemeyi yapacağız dediler. Yapmışlar. Neyse 2 gün sonra haber aldım. Apartmandaki 3 kişi internet bağlatmış. Gittim nasıl oluyor bu iş dedim. Rast gelmiş vallaha dedi. Neyse illallah ettirdiler. Ne yapacağız dedim. Listeye aldık sizi arayacağız dediler. Tamam dedim. Neyse dün aradım rakip firmaları. Böyle böyle bir durum var adamlar port yok deyip duruyorlar. Tamam bakalım dedi Super online daki kadın. Baktı 3 yerden kontrol ettiğinde 2 yerden olmadığını 3. sünden ise bağlantı yapılacağını söyledi. O zaman neden bana internet bağlamıyorlar dedim. Bilemeyeceğim dedi. Siz bağlayabilecek misiniz dedim. Bağlarız dedi. Tamam iptal ettirip size geri dönüş yapacağım dedim.
Karşıdaki abi bunlara demiş ki bakana çıkacağım eğer bağlamazsanız demiş. Adamlar ertesi gün gelip bağlamışlar.
Bu TTNet bilmemne bilmemnesi bir firma. Allah belalarını versin kısacası. Buna sebep olanların da Allah belasını versin.