wmaraci reklam

Son Günlerde sitede domain arayan göremiyorum ya Siz?Domain arayanlar Nerde ?

26 Mesajlar 2.792 Okunma
wmaraci reklam

BayKargaa BayKargaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 395
  • Beğeniler 396 / 87
  • Ticaret 38, (%100)
Farkettiyseniz uzun zamandır sitede domain arayan göremiyorum. Zaten bu konuyu da takip eden sayılı kişiler.Sizce ben mi sadece böyle düşünüyorum...

wmaraci
reklam

WhoCaress WhoCaress Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 19 / 94
  • Ticaret 11, (%91)
Hocam yaklaşık 1 senedir domain piyasası çok durgun forumda.
BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

BayKargaa BayKargaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 395
  • Beğeniler 396 / 87
  • Ticaret 38, (%100)

WhoCaress adlı üyeden alıntı

Aslında bakıldığında domain potinsiyelimizde cok secenek de ama arayan yok domaine para vermek istemeyenler kendi açtıkları sitelere sacma domainlwr koyuyor mantıklı mı bu....Bunun önüne nasıl geceriz..?
SizinWeb adm34

kişi bu mesajı beğendi.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Gecen sene yogun şekilde Alan adı satıp konularada destek verip canlı tutma cabası içindeydik daha sonradan farklı işler sebebi ile piyasadan uzak kaldık piyasada baya bir durgunlaştı bunda firmaların 3 5 tl ye .com .net adı altında yapılan kampanayların çok etkisi oldu yerli yersiz birçok saçma alan adı satın alındı birçok kişiye kampanyayı duyurmama ragmen 3 gun surecek olan kampanaya aynı gunun saatlerınde bıtmıstı buna denk geldım 1defasında elımde 100 cıvarı alan adı ıle ole kala kaldım Zaten işlerde durgundu bende real işlerime yöneldim ve benim gibi diğer satıs yapan arkadaslarda bu durgunluk ve Bilinçsiz Tüketimden nasibini aldılar açıkcası daha sonradan yeni katılım saglayan forum arkadaşları oldu bu kategoriye ancak onlardada geri çekilmeler oldu temelinde turkiyede bizler genel anlamda her ticaret yada alışverişte ölücü zihniyete sahibiz bu düşünce sanalda ve realdede aynı kendşm gıda işi ile ugrasıyorum buradan bu sonuca varıyorum vel hasılı kelam bu iş zor duzelir domainlerin fiyatıda dolar yuzunden yukselişe geçti. Birde bir x kişi site acıcaksa danısmaktansa direk gibip alan adını satın alıyor aklına guzel geleni sonrada forumda bu alan adı nasıl soyle boyle derken 5 ve 10 cu yorumlara varınca konu adam aldıgı domaınden soguyor aslında yapılması gereken bu alanda işlem yapan kişilerden destek almak bunun için ne siz ne ben para talep etmiyoruz zaten müsaitsek yardımcı oluyor fazlası ile diğer arkadaşlarda oluyor biliyorum ama piyasa böle gitmeye devam eder az önce yaşadıgım olay bir arkadaş domaın alıcak telden yazıyor sunu allaım bunu allaım hemen allım yahu sen gel bakalım edelım anahtar kelıemlerden uygun bırsey secelım kackes yazdım sonra tamam dedirtebildim. Bizler bunu yaptıramıyoruz kullanıcılara o yuzdende cok sacma domaınler alınıyor bosa para harcanıyor ucuz olsun dedıkce anlamsız seyler cıkıyor ortaya Yazı baya uzun oldu kusura bakmayın dahada yazardım aslında :) ama Anlatamıyoruz birtürlü birşeyleri
Lokasyon123 alperenyld BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
wmaraci

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

WhoCaress adlı üyeden alıntı

Hocam domain piyasasina 1 sene once girdim ve sanirim ben batiriyorum piyasayi sun neye elimi atsam durgunlasiyor hadi hayirlisi
SizinWeb BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Geçen sene 100 civarı alan adı hediye ettim forumda piyasa canlansın bu kategoriye ilgi artsın ve yeni kullanıcılar çalışma yapabilmek için öm atmak yerine begendiklerini alsın kullansın diye bir süre faydalı oldu diğer arkadaşlarında bu alanda destekleri ile ama sonrası firmaların kampanyaları baya sarstı piyasayı hemde ardı ardına baya bir kampanya yapılmıştı bir ara Lokasyon123
Lokasyon123 BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
SizinWeb biliyorum hocam hatta sizinlede konusmustuk bu konuyu yanlis hatirlamiyorsam ben elimi ayagimi cekmek uzereyim belki artar satislar ve sizler kazanirsiniz umarim bilmiyorum ama nereye elimi atsam kuruyor internette acikcasi umarim alan adi piyasasi canlanir
SizinWeb BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
dolar malum hocam önceden 15 20 liraya alınan domain şimdi 40 tlyi buluyor otomatikmen zaten piyasa duruyor 40 liraya aldığın domaini 40 tlye bile satamıyorsun normaldir dolar nezaman düştü piyasa ozaman canlanır
BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
İnana bana elimde gecen sene 4 5 k arası alan adı vardı gecelı gunduzlu arasrtırıp ayıklıyordum şu an elimde Filmd.net Haberelinde.com Uzya.net Domainalani.com Var Domaianalaini.com için forum kurduk sagolsun ekip ilgilenmedi ben verdiğim emek ve para ile kaldım kaldıki öneri benden gelmedi ama zaman ve para harcayan ben oldum :) Ne Güzel kendi yagımızda kavruluyorduk önceden Şu an Güzel kısa ve anlamlı bir liste yaptım .net .org ve bunların .com .net uzantıları dolu satısta 2 3 k civarı acaba alıp satayımmı yoksa hıc bulasmıyayyımmı dıyorum kararsız kaldım acıkcası Lokasyon123

s60v3 s60v3 Informatiker Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 23 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
yazilimgunlugum.com işe yarar mı?
SizinWeb BayKargaa

kişi bu mesajı beğendi.

Codeigniter&PHP | Vue.js | Dart&Flutter
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al