wmaraci reklam
lidertakipci

Turknet Hız Sorunu??

22 Mesajlar 3.701 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ChecK ChecK www.hburaktasyurek.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Server Uzmanı ve Php Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 78 / 121
  • Ticaret 28, (%100)

heartles06 adlı üyeden alıntı

Hocam allah belasını versin bunların ya ***** kullanıyordum Türkneti aradım 16Mbps destekliyor alt yapınız 10 11Mbps hız alırsınız dediler özellikle indirmeleri çok zor yapiyorum farkılılık gösterir mi dedim elbette kesin dediler daha kötü oldu. 7 gündür bekliyodum adamlar gelip adslden hattı aktif etmişler apartmanda sonra aradım m.hizmetlerini elektrikçi cagırın eve çektiriceksiniz dediler yaptık bu seferde aptallar sinyali vermemiş 2 gün onunla uğraştım oda araya ***** çalışanı sokturup hallettik biz arayınca açmıyorlar onlara açtılar internet daha bugün geldi Speedtest 3mpbs :D TTnet kullanırken de 3Mbps'ydi en azından *****'Te muhattap bulabiliyoruz bu adamlar yüzümüze kapatiyorlar bazen hiç açmıyorlar. Düzelmezse zaten direk iptal ettirecem

Hocam muhattap bulmanız bir şey değiştirmiyor ki. Ben 4 senede bir online işlem şifresi alamadım. Arıyorum arıyorum beceremiyorlar. 2 sene tivibu televizyonun altında tozlandı gitti. TTnetle aynı olsun ben yine Türkneti seçerim. Hiç değilse canım sıkılırsa değiştiririm taahüt yok bir şey yok.

wmaraci
reklam

heartles06 heartles06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
aynen o taahüt konusunda vs haklısınız da Türkiyede ki nerdeyse hiç bir internet sağlayicisi vaad ettiğini sunmuyor ya oturdugum yerde fiber alt yapısı yok olsa keşke ama inşallah sizinde bizimde sorunumuzu çözerler

• Üyelik 27.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 78 / 121
  • Ticaret 28, (%100)
heartles06 Ya zaten yazdıklarını istemiyorum ben 16 yazıyorsa en azından bir 10 verseler razıyım valla bak daha fazlasında gözüm varsa namerdim.
Ama 8 yazıyor 2 kullanıyorsun. Mesaj geliyor AKN bitti diye hız değişikliği farketmiyorsun bile çünkü zaten minimum kullanıyorsun.

• Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
AKN'limi hocam sizinki aynen banada bi 7 8 yeterli bişey indiriceksin millet 1 2 mbps ile indiriyor biz 400/500kb/s ile :DD

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 78 / 121
  • Ticaret 28, (%100)
heartles06 *****de iken böyleydi hocam durum. Şimdi 16 destekliyor türknet ben 10 istiyorum 8e razıyım :D:D

• Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bende şuan Türknet kullanıyorum hocam evde 2 net var ***** ve türknet ikiside ayni bok 3mpbs :D ama sözde 16 haklısınız 8 10 gibi vercekler inş bende şikayet talebi açtım sitelerinde ama 2 gündür arıcaklar bakacaklar :D

• Üyelik 27.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 78 / 121
  • Ticaret 28, (%100)
heartles06 hattı kendiniz çektiniz hocam o zaman siz. Ben de öyle yapacaktım da hattı sizin çekmeniz lazım diyince bekledim biraz. Yapacaklar inşallah ya inanıyorum ben.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Bu arada hız sorunu bir tek sizde olmaması lazım şuan istanbul seabone de kayıplar var ne kadar etkiler bilmiyorum. Ayrıca speedtest hiçbir zaman güvenmeyin :)

Turknete hiç güvenmeyin herkes şikayetçi, Ayrıca AKN kaldırılırsa ülkede kimse internet kullanamayacak hala turknet AKN kaldırdık diyerek müşteri toplama peşinde

• Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

ChecK adlı üyeden alıntı

heartles06 hattı kendiniz çektiniz hocam o zaman siz. Ben de öyle yapacaktım da hattı sizin çekmeniz lazım diyince bekledim biraz. Yapacaklar inşallah ya inanıyorum ben.

babam Türk ******* da çalışıyor arkadaşlarini çağırdık gelip hattı çektiler

MrTimsah MrTimsah Bursa Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel Kalite Kontrol
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 158 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
En azından Taahhüt yok , istediğim zaman ben gidiyorum eyvALLAH çekebiliyorsunuz. (: Büyütmeyin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al