wmaraci reklam

Yöncü İçerik Sansürü

29 Mesajlar 3.868 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)

Yöncü adlı üyeden alıntı

Sayın Alperen Eymen ÖZCAN,

Bir sorun ilettiniz ve çözüm için size destek sisteminden yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacınız sorun çözümü mü yoksa bir firma karalama kampanyası başlatmak mı? Eğer çözüm istiyorsanız bir sorun ilettiniz sorunu çözmek için size yardımcı olmaya çalışıyoruz bu süreçte neden firmamızı karalıyorsunuz? Eğer çözüm istemiyorsanız sorun yaşadığınızda sorunu çözmek yerine farklı firmadan hizmet almak isterseniz hizmetinizi iade edelim. Farklı firmadan hizmet alın. Fakat bilmeniz gerekir ki bir sorunda çözüm beklemeden o firmayı karalamak şikayet konuları açmak etik ve ahlaki değildir. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve 7/24 destek ile çözüm ve memnuniyet için yardımcı olur. Bu konuda objektif düşünmenizi ve yapmak istediğinize karar vererek bize bildirmenizi bekliyoruz.

Saygılarımla.

Üst mesajımda da belirttiğim gibi çok doğru söylüyorsunuz. Bende yıllardır yöncü kullanıyorum günlük yedek alınıyor (kendin geri yükleyebiliyorsun), ödeme yapması kolay, gelişmiş yönetim paneli ve mükemmel denecek derecede müşteri temsilcileri var.
Farklı kullandığım bir firmada yedek yüklenmesi gerekti ve 2 gündür yedek yüklemelerini bekliyorum site çalışmıyor.
@Yöncü firmasının çalışmak istemeyen kullanıcılara birçok kez geri ödeme yaptığını (tanıklarım) şahit oldum.
Piyasada sabırsız arkadaşların karalamalarından dolayı geri planda durmanızı önermiyorum deneyin pişman olmazsınız.
İyi forumlar..
ferdierat13

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ferdierat13 ferdierat13 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 38 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Ben uzun zamandır yöncü ile çalışıyorum herhangi bir hatalarını görmedim bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım bence gayet de başarılı bir firma.
Handikap01

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.izlesifirbir.com/

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba,

jasberk İçerik sansürü uygulanmadan önce size bir uyarı maili, sms'i iletildi mi ? Site içeriğinizde hack, exploit gibi kelimeler kullanmayın, bunun için bir filtreme sistemimiz var sitenizin kapanmaması veya içeriğinizin sansürlenmemesi için bu kelimeleri kullanmamaya özen gösterin gibisinden bir uyarı maili,sms'i, telefon çağrısı geldi mi ? bununla ilgili hosting sağlayıcınızın sitesinde ki kullanım koşullarında bununla ilgili bir madde var mı ? yok ise, tarafınıza önceden uyarı gelmemiş ve engelleme yapılmış ise firmanızı en kısa sürede değiştirmenizi tavsiye ederim. Bugün içeriğinizi bu şekilde engelleyen, yarın sitenizi hiçbir gerekçe göstermeden,uyarı vermeden silebilir.

İllegal içerikli yayın yapan, kanunen sahibine hapis cezası dahi verilebilecek sitelere bile önceden uyarı gönderiliyor -ki yasal prosedür böyledir.
jasberk

kişi bu mesajı beğendi.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

Scrite Scrite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEM - İnbound Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Yurtdışından hizmet alıp geçmek en rahatı buna böyle ayıp valla

Aynen öyle bazıları yurtdışından destek alamazsın diyor sanki yurtiçi destek veriyorda ne oluyor sorunu çözmüyorlar :)

Aslında destekten daha önemli birşey varsa desteğe ihtiyaç olmamasıdır.
Mrtcn mert47 jasberk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

jasberk jasberk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 19 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Merhaba,

jasberk İçerik sansürü uygulanmadan önce size bir uyarı maili, sms'i iletildi mi ? Site içeriğinizde hack, exploit gibi kelimeler kullanmayın, bunun için bir filtreme sistemimiz var sitenizin kapanmaması veya içeriğinizin sansürlenmemesi için bu kelimeleri kullanmamaya özen gösterin gibisinden bir uyarı maili,sms'i, telefon çağrısı geldi mi ? bununla ilgili hosting sağlayıcınızın sitesinde ki kullanım koşullarında bununla ilgili bir madde var mı ? yok ise, tarafınıza önceden uyarı gelmemiş ve engelleme yapılmış ise firmanızı en kısa sürede değiştirmenizi tavsiye ederim. Bugün içeriğinizi bu şekilde engelleyen, yarın sitenizi hiçbir gerekçe göstermeden,uyarı vermeden silebilir.

İllegal içerikli yayın yapan, kanunen sahibine hapis cezası dahi verilebilecek sitelere bile önceden uyarı gönderiliyor -ki yasal prosedür böyledir.

Hiçbir uyarı gelmedi zaten otomatik bir araç yapmışlar direkt olarak sayfayı sansürlüyor.Kendileri manuel inceleyerek de yapmıyorlar.

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Üst mesajımda da belirttiğim gibi çok doğru söylüyorsunuz. Bende yıllardır yöncü kullanıyorum günlük yedek alınıyor (kendin geri yükleyebiliyorsun), ödeme yapması kolay, gelişmiş yönetim paneli ve mükemmel denecek derecede müşteri temsilcileri var.
Farklı kullandığım bir firmada yedek yüklenmesi gerekti ve 2 gündür yedek yüklemelerini bekliyorum site çalışmıyor.
@Yöncü firmasının çalışmak istemeyen kullanıcılara birçok kez geri ödeme yaptığını (tanıklarım) şahit oldum.
Piyasada sabırsız arkadaşların karalamalarından dolayı geri planda durmanızı önermiyorum deneyin pişman olmazsınız.
İyi forumlar..

Firma bana bir çözüm üretmek yerine bunun böyle olduğunu ve değiştirilmez olduğunu söyledi bende bu konuyu açtım benim için destek orada bitmişti zaten.
ozqur17

kişi bu mesajı beğendi.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
bende biraz değişik buldum.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Yahu bir firmanın yöntemi 2014 yılından bu yana, hep bu taciz sorunu gündeme getirildiği ve sürekli bana rast gelip okuduğum halde (arada 6 ay mola veririm) hiç mi değişmez. Pes.

Durgun sular derin akar.

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
yıllar önce yoncüden hosting almıştım bir anlaşmazlık olmuştu sikayetvara sikayet yazmıştım beni hostingimi silmekle tehdit ettiler yazıyı kaldırmazsam hostingimi sileceklerini söylemişlerdi
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

xplex xplex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 41 / 39
  • Ticaret 3, (%100)
Tek şikayetci siz değilsiniz hocam, bir çok arkadaşımda yöncuden şikayetci.. 2014de kullanmıştım bir sorun görememiştim fakat hosting baya yavaştı.. Karalama olarak değilde yol gösterici olarak bu tur konuların açılmasında fayda var..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al