freelance iş ilanları

Hiç bir arama motoruna bağlı kalmayın!..

15 Mesajlar 2.409 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

deviL deviL Paylaşmak Güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 645
  • Beğeniler 161 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

Nesim adlı üyeden alıntı

Yazımdaki amaç: Sitenizi yaparken hiç bir arama motoruna bağlı kalmayın. Siz tebrizini alın, gerisini merak etmeyin.

Ayrıca

Yazıyı tamamiyle okumadan, saçmalık diyorsun?

Dostum, önce google 'dan sitemap yönergelerini oku. Neden oluşturulması gerekiyor ? bunu bi kavra. Ardından gerek duymadığının webmaster araçlarına siteni kaydette bir analiz et bakalım. En basiti anahtar kelimelerin doğru bağlanmış mı ? Sitenin sağlık durumu iyimi ? vs vs sonu yok.

wmaraci
reklam

playbek playbek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek amatör webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 1, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Bir çok arkadaş gibi bende yanlış düşündüğünüz kanısındayım. Google bir tek size muhtaç değil. Siz Google'a muhtaçsınız. Bing, Yandex gibi arama motorlarıda elbette hit getirir. Ama bu işin sırrı, Google'a sevdirmek kendini.

aynen

Nesim Nesim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Sıradan biri
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Bir çok arkadaş gibi bende yanlış düşündüğünüz kanısındayım. Google bir tek size muhtaç değil. Siz Google'a muhtaçsınız. Bing, Yandex gibi arama motorlarıda elbette hit getirir. Ama bu işin sırrı, Google'a sevdirmek kendini.

sanalzade adlı üyeden alıntı

Dostum, önce google 'dan sitemap yönergelerini oku. Neden oluşturulması gerekiyor ? bunu bi kavra. Ardından gerek duymadığının webmaster araçlarına siteni kaydette bir analiz et bakalım. En basiti anahtar kelimelerin doğru bağlanmış mı ? Sitenin sağlık durumu iyimi ? vs vs sonu yok.

Arkadaşım, bu dediklerini ben yıllar önce uyguladım, ve birgün düşündüm, bir site yapacağım ve hiç bir arama motoruna bağlı kalmaksızın olacak. Yani ben sitemi arama motorlarına eklemiyceğim ve sitemap oluşturmayacağım. Örnek verelim: Yandex arama motoruna site hiç eklemedim, kendisi indexlemiş.

Benim buradaki amacım, sadece sitenizi düzgün yapın ve birazcık oluruna bırakın Selametle.

caqlayan caqlayan ref5.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
backlink varsa elbetteki siten indexlenir, yani örümcek gelir. örümcek geldi sitemap yok, ne yapacak, rasgele olur olmaz gezecek indexlemeye çalışacak, işte bu yüzden örümcekler sitenden çıkmıyor, sitemap olsa gelir değişiklik var mı bakar varsa indexler yoksa çeker gider. olay budur. sitemap yokken 1 geldi gezdi bişey bulamadı, 2 geldi yeni bişey bulamadı, 3.ye gelir mi ? site sürekli güncel ise sorun yok

Güncel Forum (ref5.net)
wmaraci
wmaraci

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Seo ayarlarını maximum şekilde yapın veya yaptırın.

Seo ayarları ne için yaptırılıyor?

Seo ingilizce olarak Search Engin Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu

Benim asıl ziyaretçi kaynağım arama motorları, neden bağlı kalmayayım ki?

çünkü google pengiuen dalgalaması hala devam ediyor
?

Yoksa fikrin olmasın zikrin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al