wmaraci reklam
lidertakipci

Eksik ve Artı Yönler Neler eksik?

4 Mesajlar 643 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

PNR PNR Makinist Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
Öncelikle kesinlikle tanıtım degildir. çünkü site tanıtım bölümüne taşınabiliyor konu,İnternet sitemi 1 ay oldu açalı çok resmi yerlerde yayınlamadım daha nelerim eksik,sizin gözünüzde ne fazla ne eksik öğrenip eksiklerimi tamamlamak istiyorum neler katabilirim siteme fikirlerinizi benle paylaşırsanız sevinirim.

İnternet Sitem : https://goo.gl/6fBnrL

wmaraci
reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Artı Yönleri: Domain adresi marka olabilecek bir isim, akılda kalıcı.
Eksi Yönleri: Logo bana biraz basit ve sade geldi. Ayrıca site tasarımı karışık gibi geldi.

Tavsiyeler: İçerik yönünden site bana zayıf geldi. Demem o ki sinemayla ilgili bu tarz baya bir site mevcut. Genel hatlarıyla bir çoğu birbirine benziyor. Sitenin kendine has bir kitlesi oluşturması için diğerlerinden farklı olması gerekiyor. Mesela film eleştirileri, film incelemeleri gibi bölümlerde olmalı. Ayrıca festival filmleri ile ilgili içeriklerde olabilir. Çünkü festival filmleri ile ilgili fazla içerik bulunmuyor. Bu alanda baya bir açlık söz konusu denebilir. Popüler filmlerle ilgili içeriklerde hit sağlamak zor olabilir.
PNR

kişi bu mesajı beğendi.

PNR PNR Makinist Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
Öncelikle bana bu konuda fikir beyan ettiğiniz için çok teşekkür ederim,dediğiniz her cümlesin de haklısınız iyi veya kötü. 1 veya 2 Gün içersin de logo yaptırmayı planlıyorum zaten sadece boş kalmasın istedim,tasarım olarak aynı fikir de değilde,böyle kafamı kurcalıyordu sizden de duyunca oturdu bende aynı düşünüyorum. Sanırım daha sade temalara göz atmam gerekli.

İçerik olarak aslında çok farklı bir şey düşünmüştüm ben zaten gerçekleştirdim de ama 2 yazarla da olacak iş değildi. Şöyle beyan edeyim film izleme sitesi gibi kategoriler oluşturup dram,polisiye,aksiyon bu kategoriler de filmler ile ilgili konusu,fragmanı,ve kendi ağzımızdan yorumlarımızı ekleyip paylaşıyorduk ama kategori çok,içerik az ürüyor siteye ne yönden bakarsanız bakın boş duruyordu. Böyle bir siteyi doldurmakta biraz çok maliyet gerektirdiği için bende onları kaldırıp filmler ile ilgili haber,gişe hasılatları,film tavsiyeleri,liste olarak izlenicek filmler ve seri filmler adı altında paylaşım yapmaya karar verdim umarım böylesi daha olumlu olur.

Tekrardan teşekkür ediyor,saygılarımı sunuyorum.. denizbabasi

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
PNR bu tarz siteler maalesef birkaç yazarla olacak değil. Yazar demekte para demek olduğu için baya masraflı oluyor. RTS öğrencileriyle iletişime geçin. Yazarlık konusunda onlara da tecrübe olur. Film eleştirileri, incelemeleri yaparlar. Hem siz ücret ödemezsiniz hem onlarda bir ortamda film eleştirisi-incelemesi yapmış olurlar.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al