wmaraci reklam
lidertakipci

Exclusive Creatives olarak SEO sorularınızı cevaplıyoruz (ücretsiz)

223 Mesajlar 24.155 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Çizdiğim resimlerden oluşan sitelerim var.Bunların google da görünmesi için ne yapabilirim.Bir resim hakkında makale yazılması uygun olmaz.Sizce ne yapmalı? (siteler ingilizce)

wmaraci
reklam

ibrahimartan ibrahimartan GÜVENİLİR KİŞİ Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 12 / 43
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam maddelist.com adresinide inceler misiniz?

OguzSDK OguzSDK Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 52 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, Dosya indirme paylaşım sitesinde ziyaretçim hiç yok webmaster tools ekledim backlink çalışmaları yaptım yinede ziyaretçim yok :)
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

fseviyoruz adlı üyeden alıntı

Hocam ben 3-4 sene öncenin SEO olayını iyi kavramıştım ve web sitelerimi paravan bloglarla çok hızlı yükseltiyordum.Bu sene tekrar girdim bu işlere ama web sitemi hallettim.Çalıştığım kelimelerde google beni sıralamadan attı.Kaş yapayım derken göz çıkardım.Nasıl bir strateji izlemeliyim? Paravandan verdiğim linkleri engelledim search console'dan.Ayrıca japonca sitelerde siteme link veriyor onları da engellemeli miyim?

japonca linkleri engelleyin hocam sitelerin paravanlarını farklı sunuculara taşıyın ve ip adesleri ile whoisleri değiştirin. Paravanlardan tek siteye link verin paravanlardan yeni bir paravan yapıp sorun düzelecektir.

ramazayn adlı üyeden alıntı

Merhabalar sitem 11 gündür index almıyor hocam google gibi getir yapıyordum bıraktım yapmayı getir yapmayıncada sıralamalarım düşüyor webmaster tools herşey var çözümü var mı acaba..

Google gibi getir yapmayın hocam içerik girin sitenize. Eğer search console de bildirim yoksa manuel spam veyahut tam spam diye bir problem aramayın bazı siteleri geç indexleyebiliyor. Ayrıca sitenizde no index etiketi olmadığına emin olun.

yb79 adlı üyeden alıntı

Çizdiğim resimlerden oluşan sitelerim var.Bunların google da görünmesi için ne yapabilirim.Bir resim hakkında makale yazılması uygun olmaz.Sizce ne yapmalı? (siteler ingilizce)

Evet hocam altlarına makale yazabilirsiniz. Sosyal medya kanallarından iyi gelir elde edebilirsiniz.

ibrahimartan adlı üyeden alıntı

Hocam maddelist.com adresinide inceler misiniz?

Hocam daha detaylı sorarsanız yardımcı olayım :). Bu şekilde bir şey demem zor.

OguzSDK adlı üyeden alıntı

Merhaba, Dosya indirme paylaşım sitesinde ziyaretçim hiç yok webmaster tools ekledim backlink çalışmaları yaptım yinede ziyaretçim yok :)

yeni çıkan programları ve sabit her zaman indirilen programlara çalışın ilk aşamada . Rekabet olarak az olanlara yönelin oralardan hit alırsınız.
YusufKARAASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
wmaraci

ibrahimartan ibrahimartan GÜVENİLİR KİŞİ Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 12 / 43
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam maddelist.com sitesini seo bakımından inceler misiniz? Eksikler vb gibi durumlar var mı?

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 614
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)

hocam webmaster toolsta böyle hatalar var yeni olmuş görmedim bu yüzden mi index almıyor acaba

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

ibrahimartan adlı üyeden alıntı

Hocam maddelist.com sitesini seo bakımından inceler misiniz? Eksikler vb gibi durumlar var mı?

Hocam sizinle zaten konuşmuşuz pm üzerinden bilgilendirme yapmışım.

ramazayn adlı üyeden alıntı

hocam webmaster toolsta böyle hatalar var yeni olmuş görmedim bu yüzden mi index almıyor acaba

Hocam skype : bipixel.net eklerseniz bu hafta içi müsait bir anda daha detaylıca bakalım

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

Bipixel adlı üyeden alıntı

koz4 sizin aslında Google tarafından çok Sosyal medyaya yönelmeniz gerekiyor. Daha aktif kitle var sizin sektörünüz için reklam maliyetleri çok düşük sayfa oluşturup kitleyi o taraftan yakalayabilirsiniz. Ben sizin yerinizde olsam tamamen marka haline getirmeye oynar ve bardak altlığıdır bardaktır bastırır tarihi sorular hazırlayarak sosyal medya kitleme soru karşılığında gönderim sağlarım. Bu şekilde sadık kitle yaratmış olursunuz.

teşekkürler hocam facebook sayfamız var sitenin 2k beğenili ama sosyal medya özellikle facebook gruplarının kapanmasında daha doğrusu linklerin ban yemesinden dolayı bitti gibi bişi
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
Merhabalar, bir sayfanın hangi css kodlarını kullandığını Chrome tarayıcısına css used isimli bir eklenti ekleyerek öğrenebiliyorum. Hangi js kodlarının kullanıldığını nasıl öğrenebilirim?

Saygılarımla hocam.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

ReklamKap adlı üyeden alıntı

Merhabalar, bir sayfanın hangi css kodlarını kullandığını Chrome tarayıcısına css used isimli bir eklenti ekleyerek öğrenebiliyorum. Hangi js kodlarının kullanıldığını nasıl öğrenebilirim?

Ben elle kontrol ediyorum bir araç kullanmıyorum eskiden kullandığım bir eklenti vardı bu iş için ama inan hocam şuan da aklımda değil :).

Saygılarımla hocam.

koz4 adlı üyeden alıntı

teşekkürler hocam facebook sayfamız var sitenin 2k beğenili ama sosyal medya özellikle facebook gruplarının kapanmasında daha doğrusu linklerin ban yemesinden dolayı bitti gibi bişi

O yüzden demem o ki reklam çıkın hocam ufak ufak kendi sayfanız dışındaki beğenilere.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al