wmaraci reklam

Sitemi nasıl daha iyi noktalara getirim

6 Mesajlar 796 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

safaktasarr safaktasarr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** T**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle herkese iyi günler arkadaşlar yaklaşık olarak 1 hafta önce açtığım sitemi nasıl daha iyi noktalara getirim ve içerikleri az biraz okuyarak tecrübeli insanlardan tavsiye istemekteyim. Kesinlikle tanıtım yazısı değildir.

wmaraci
reklam

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam dışarıdan bakan bir gözle şunu belirtmek istiyorum; Site içerisindeki yazıların öne çıkarılmış görsellerini mümkün mertebe gerçek fotoğraflardan oluşturmaya çalışın. Ben siteye girdiğim zaman görsellerin tamamen google dan alınıp eklenmiş olması yazıları daha okumadığım halde basit bir önyargı oluşturdu. Fakat o görseller gerçek fotoğraflardan oluşmuş olsa bana daha çekici ve bilgi dolu görünürdü.

• Üyelik 14.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** T**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
hocam gerçek görseller derken ne demek istediğini anlamadım çoğu fitness sitesinde kullanılan görseller bunlar kendim mi çekmeliyim resimleri ?

guven5 guven5 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek bilgisayar teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
sitenizi beğendim
ilgili konuda en alakalı ve en çok aranan anahtar kelimeleri kategori kısmında kullanmanız iyi olur derim (şahsi fikrimce o kısım kelime vurgusu olarak zayıf kalmış) aklınızdan önce bir liste yapın, mesela artık yabancı kelimeleride kullanır olduk, "body building" ve vücut geliştirme
site şablon olarak güzel ama kafamda bir yerlerde bir ses seo diyor, bütün resimlerin en tepesine anahtar kelime ağarlıklı bir açıklama metni.

yan konular olarak aklıma her sene turnuvası yapılan "strongest man" geliyor her haldebu adamların da bir vücut geliştirme programı vardır.
arm wrestling diğer bir yan konu hani ilgili video olsaydı, izlerdim, bu elemanlarında sıkı bir programı var ve keyifli bir konu. John Brzenk benim favori adamım her çapta adamı devirmiş biri, kısaca sayfalarda video kullanmanızda insanların sitenizde daha uzun süre kalmasını sağlayabilir.

blonde-lovers.com kaliteli makalelerinizi ucretsiz yayinlayin.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** T**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle yorumunuz ciddiye alacağamı belirtmek isterim. Konularla ilgili video koymasına koyarım ama google amca bu duruma kopya içerik der mi demezmi acaba ? site konusunda acemi olduğum için bilemedim ?

• Üyelik 14.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** T**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

safaktasarr adlı üyeden alıntı

öncelikle yorumunuz ciddiye alacağamı belirtmek isterim. Konularla ilgili video koymasına koyarım ama google amca bu duruma kopya içerik der mi demezmi acaba ? site konusunda acemi olduğum için bilemedim ?

guven5 adlı üyeden alıntı

sitenizi beğendim
ilgili konuda en alakalı ve en çok aranan anahtar kelimeleri kategori kısmında kullanmanız iyi olur derim (şahsi fikrimce o kısım kelime vurgusu olarak zayıf kalmış) aklınızdan önce bir liste yapın, mesela artık yabancı kelimeleride kullanır olduk, "body building" ve vücut geliştirme
site şablon olarak güzel ama kafamda bir yerlerde bir ses seo diyor, bütün resimlerin en tepesine anahtar kelime ağarlıklı bir açıklama metni.

yan konular olarak aklıma her sene turnuvası yapılan "strongest man" geliyor her haldebu adamların da bir vücut geliştirme programı vardır.
arm wrestling diğer bir yan konu hani ilgili video olsaydı, izlerdim, bu elemanlarında sıkı bir programı var ve keyifli bir konu. John Brzenk benim favori adamım her çapta adamı devirmiş biri, kısaca sayfalarda video kullanmanızda insanların sitenizde daha uzun süre kalmasını sağlayabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al