safaktasarr adlı üyeden alıntı

öncelikle yorumunuz ciddiye alacağamı belirtmek isterim. Konularla ilgili video koymasına koyarım ama google amca bu duruma kopya içerik der mi demezmi acaba ? site konusunda acemi olduğum için bilemedim ?

guven5 adlı üyeden alıntı

sitenizi beğendim
ilgili konuda en alakalı ve en çok aranan anahtar kelimeleri kategori kısmında kullanmanız iyi olur derim (şahsi fikrimce o kısım kelime vurgusu olarak zayıf kalmış) aklınızdan önce bir liste yapın, mesela artık yabancı kelimeleride kullanır olduk, "body building" ve vücut geliştirme
site şablon olarak güzel ama kafamda bir yerlerde bir ses seo diyor, bütün resimlerin en tepesine anahtar kelime ağarlıklı bir açıklama metni.

yan konular olarak aklıma her sene turnuvası yapılan "strongest man" geliyor her haldebu adamların da bir vücut geliştirme programı vardır.
arm wrestling diğer bir yan konu hani ilgili video olsaydı, izlerdim, bu elemanlarında sıkı bir programı var ve keyifli bir konu. John Brzenk benim favori adamım her çapta adamı devirmiş biri, kısaca sayfalarda video kullanmanızda insanların sitenizde daha uzun süre kalmasını sağlayabilir.

öncelikle yorumunuz ciddiye alacağamı belirtmek isterim. Konularla ilgili video koymasına koyarım ama google amca bu duruma kopya içerik der mi demezmi acaba ? site konusunda acemi olduğum için bilemedim ?