80-100 Bin TLye alınabilecek en iyi araba

34 Mesajlar 5.833 Okunma
smmexpress

DENIZMIRA DENIZMIRA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 8, (%88)
Opel Insıgnia bir bakın derim 2016 modellerine.

wmaraci
reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Volvo s60 test ettim bugün ve çok beğendim. Galiba volvo alacağım sizce pişman olur muyum 2.el yeni model s60lar 90 bin civarında. Hem dizel hem otomatik olması da hoşuma gitti

Stores

Coldcraftings
Korkmaz
GumuSStore

AlaYazilim AlaYazilim E Ticaret Yazılımları Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek E Ticaret, SEO, Hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 13 / 46
  • Ticaret 11, (%100)
Param olsa alacağım ilk araba volvo s90 :) 300-400 bin lira ama 10 kere değer. Bmw, mercedes'e on basar.

Audi ile kafa kafaya yarışır, porsche'nin hemen arkasından gelir.

Bence çok doğru bir karar.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Volvo s60 test ettim bugün ve çok beğendim. Galiba volvo alacağım sizce pişman olur muyum 2.el yeni model s60lar 90 bin civarında. Hem dizel hem otomatik olması da hoşuma gitti

Stores

Coldcraftings
Korkmaz
GumuSStore

Hocam kuzenimde volva s40 var. Bir servise giriyorlar 2 bin tl en az. Biz 2012 focus ile servise giriyoruz 100 bin bakımı yaptırdık 517 tl verdik 3 gün önce.

Mondeo test etmeden almanı önermem. Ciddi söylüyorum Mondeo başkadır. Koltuk ısıtması soğutması masajı vs her şeyi var.

Araç almadan önce giderlerini de hesaba katın. Öyle zaman gelecek ki paraya ihtiyacınız olacak. Aracın vergileri vs kaskosu o ana denk gelince en ekonomik ve iyi olanını tercih edin.

1.5 Dizel otomatik Ecoboos motor ile vergi dilimi az. Bakım masrafları uygun. Servisi düzgün. Hayatımda bu kadar müşteri odaklı servis görmedim. Otokoç Yenibosna da bir sorun yaşadık. Arabayı baştan aşa cilalayıp boya koruması yaptılar. Ayrıntılı iç temizlik ve motor temizliği hediye ettiler. Her servis sonrasında sizi bağımsız bir kuluşdan arıyorlar sorular soruyorlar. Birini yapmadılar diyin hemen koç gurubu tarafından geri aranıyorsunuz.

Param olursa yine ford modelinden birini tercih ederim. Yürüyeni muhteşem.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)
Beyler Mercedes CLA 200 AMG hakkındaki görüşleriniz neler?

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
CoolDad A serisinin uzatılmış olanı. Arka baş mesafesi iyi değil. Bagaj alanı iyi değil. Pek hoşuma gitmiyor ayrıca. Mercedes desinler diye tercih edilen bir model. Verilen fiyatı hak etmiyor.

cagdaskorkmaz.com.tr

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Stores

Coldcraftings
Korkmaz
GumuSStore

S40 vardı bende de bi ara 2007 model km yüksekti pişman olacağın bir araç olmaz.300Bin km araç kullandım 350-360 bin civarında sattım.Bu km'e kadar hiç motor yapılmamıştı arabaya bende yaptırmadım alan kişide 50-60bin km sonra sattı diye biliyorum arabayı.Araca temiz bakmak önemli kullandığın mazot olsun , yağ olsun bunlara dikkat ettiğin sürece masrafsız bir araç olur.
Otomatik araçları bayırda vs manuel çekmekte fayda var bu arada , Otomatik şanzıman beyinleri bunu düşünemiyor bayırda hangi viteste gideceğini bilmiyor bu nedenle 1-2 manuel kısımları koyulmuş bunları kullanarak şanzıman sağlığını koruyabilirsin.Şanzıman yağıda önemli
Servislerde motor yağı olsun , şanzıman yağı olsun gerçekten pahalı diye düşünmeyin.Otomatik şanzıman işi yaptığımız için biliyorum.ATF2 otomatik şanzıman yağları var 4 ile 6 litre arasında şanzıman yağı koyuyoruz.Litresini biz 25-27 liraya alıyoruz.35-40 liraya arabaya koyuyoruz.Aynı şekilde motor yağları da öyle tabi çoğu yer 10-15 lira yağdan kar etmiyor faiş fiyatlarla koyuyorlar..Bu durumlarda kendi yağınızı kendinizde alabilirsiniz.10-20 lira fazla verirsiniz Castrol'ün ve atf yağlarını alabilirsiniz öyle bir durumda yağ fiyatları araştırın derim.
Volvo parçalarının hepsi yurtdışından geliyor.EURO üzerinden işlem yapılıyor. Ortalama bir tamirci bakımda veya tamirde kendi aldığı parça başına %20 fark koyarak satış yapar.

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

CoolDad A serisinin uzatılmış olanı. Arka baş mesafesi iyi değil. Bagaj alanı iyi değil. Pek hoşuma gitmiyor ayrıca. Mercedes desinler diye tercih edilen bir model. Verilen fiyatı hak etmiyor.

Mercedes bayiinde biraz kullandım, çok hoşuma gitti duruşu ve atikliği. Daha önce kullandınız mı? 189cm boyundayım sıkıntısız şekilde ön ve arka baş denemesi yaptım. Herkes aynı şeyi diyor "Mercedes olsun diye yapmışlar. "

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
CoolDad Hocam en ucuz modeli. Yani bizde gereksiz pahalı. Ona 100-120 bin vereceğinize o paraya daha farklı araba alrısınız. 2. el araçlara bakın. CLA da ki donanımların 10 katı var.

cagdaskorkmaz.com.tr

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
100 Bin TL civarı araç alacak olsam Ford Focus yada Ford Mondeo alır geçerim şahsen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al