wmaraci reklam

Yeni Youtube Projem

35 Mesajlar 3.894 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mesutbozbey Mesutbozbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlarınız için teşekkürler. Bazı arkadaşlar ödül sistemi demiş evet ödül sistemini düşündük

wmaraci
reklam

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Evet burada telif açısından sıkıntı yaşayabilirsin yazanlardan biri de benim ancak bunu yazmamdaki amaç ne “hasetimden” ne “kıskançlığımdan” ne de siz bundan vazgeçince benim bu işe gireceğimden. Ufak bir araştırma ile o ses türkiye, o ses in marka olarak alındığını, yazı tipi ve logonun da yine aynı şekilde patent kapsamında markalandığını görebilirsiniz.

Ben de daha önce acun medya ile ilgili program hakkında bir site açtım. Ancak ilk iş olarak acun medyaya mail attım. Eğer sıkıntı olacaksa siteyi kapatabilirim diye. Herhangi bir dönüş olmadı. Sonra footer bölümünde her sayfada olacak şekilde mail adreslerimi paylaştım ve sürekli kontrol ettim. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım şükür. Ancak ben fan sayfası modunda açmıştım. Farklı bir konseptte o ismi ve logoyu kullanarak bir projeye girişmedim. Sorumluluk sizin. Ancak şunun da farkında olun bu olaylar hem hukuk davası hem de ceza davası olarak karşınıza çıkabilir. Saygılar.
Mesutbozbey

kişi bu mesajı beğendi.

Mesutbozbey Mesutbozbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

Victoryksk adlı üyeden alıntı

Evet burada telif açısından sıkıntı yaşayabilirsin yazanlardan biri de benim ancak bunu yazmamdaki amaç ne “hasetimden” ne “kıskançlığımdan” ne de siz bundan vazgeçince benim bu işe gireceğimden. Ufak bir araştırma ile o ses türkiye, o ses in marka olarak alındığını, yazı tipi ve logonun da yine aynı şekilde patent kapsamında markalandığını görebilirsiniz.

Ben de daha önce acun medya ile ilgili program hakkında bir site açtım. Ancak ilk iş olarak acun medyaya mail attım. Eğer sıkıntı olacaksa siteyi kapatabilirim diye. Herhangi bir dönüş olmadı. Sonra footer bölümünde her sayfada olacak şekilde mail adreslerimi paylaştım ve sürekli kontrol ettim. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım şükür. Ancak ben fan sayfası modunda açmıştım. Farklı bir konseptte o ismi ve logoyu kullanarak bir projeye girişmedim. Sorumluluk sizin. Ancak şunun da farkında olun bu olaylar hem hukuk davası hem de ceza davası olarak karşınıza çıkabilir. Saygılar.

Hocam logo çalıntı değil googleye voice yazınca bu simge gelir kendim corelde farklı bir düzenleme yaparak çizdim. İkincisi olarak osestürkiye adına patent almıştır acun medya. İsim farklı logo farklı her şey farklı telif sorunu çıkarsa söylenen şarkılardan çıkar ona da çözüm buldum diyebilirim. Yinede görüşlerin için teşekkürler
MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

kaysersoze kaysersoze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Content
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Logo telif için sıkıntı olmaz. O Ses Türkiye'de kullanılan logo ile burada kullanılan logo aynı değil, birinde baş parmak daha farklı. O konudan sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Müzik konusuna gelince. Eğer yarışmacılar sadece acapella olarak şarkı söyleyecek veya gitar eşliğinde şarkı söyleyecekse telife girmez. Ancak karaoke olarak altyapı kullanılırsa müzik boşluklarında telife birçoğu takılır diye düşünüyorum.

Ödül konusunda tavsiyeye ihtiyaç var mı bilmiyorum ama küçük çaplı bir prodüktör ile anlaşıp. Birinci olan kişiye aranjman hediye edebilirsin tek şarkılık.

Kolay gelsin iyi çalışmalar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BarisSaritas BarisSaritas .Net Developer Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 23 / 67
  • Ticaret 0, (%0)

Tantüni adlı üyeden alıntı

Bu foruma acilen yaş sınırlaması getirilmeli. Kaile alıp cevap yazmayacağım. Yok acun medya metotlarını tanıyormuş. Gerçekten bir yaş sınırlaması getirin şu foruma rahat edelim.
Yahu adam ziraat.net alan adını aldı ziraat bankasında kaybetti davayı hala bana logodan isimden telif yersiniz diyorlar ya, demiyorlarda yiyebilirsiniz diyorlar yorum yapmış olmak için yorum yapmayın şu forumda. Gözünüzde parası olan herkesi ilah etmişsiniz. Yapsın ne olacak yani gelsinler kapatsınlar arkadaş için iyi bir deneyim olur. Hiç yoktan sistemin nasıl işlediğini filan öğrenir tecrübe sahibi olur. Son olarak birde istediğimiz kişiyi engelleyebiliyormuyuz? Mobildeyim, zira bir kaç kişinin ne yorumlarını nede açtığı konuları görmek istemiyorum.

Bence de, 35 yaşında biri olarak söylüyorum, 18 yaş altı alınmamalı. Bilmeden böyle konuşuluyor.

Software Developer( C#.Net - .Net Core MVC - DevExpress - MSSQL - PostgreSQL )
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al