lostyazilim

Geliştirebildim mi Haber Siteme Yorum Bekliyorum.

10 Mesajlar 770 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

aldemardis1 aldemardis1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Daha önce paylaştım fakat bu sefer geliştim biraz lütfen yorumlarmısınız.

https://adhaberoku.com.tr.ht

Alan adı haric tüm eleştiriye açığım.

Alan adı markam : ALİ DENİZ HABER OKU OLARAK AÇILIMINDADIR.

Güncel ve Son dakika , astroloji , spor vs tüm kategoride haber paylasımı bulunmakta.

Seo puanı 80-84 arası.

Site Hız 5 saniyenin altında.

Site gelişmeye açık.

tüm yorumlarınız beklıyorum .

wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)

aldemardis1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Bilmiyordum Düzeltim. Kreatorn
Kreatorn

kişi bu mesajı beğendi.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Merhaba hocam öncelikle konunuzda baya yazım ve imla hatası var bunlara göz atmanızı öneririm çünkü wmaracinda Türkçe' yi doğru kullanmamak ban sebebidir.

Sitenizi inceledim ve birkaç sonuca vardım hemen başlıyorum :D

1- Alanadını galiba https://wmaraci.com/forum/hosting-bilgi-alisverisi/ucretsiz-hosting-domain-okumadan-gecme-491642-2.html#post2814081 buradaki konunuzdan almışsınız alanadının sonundaki .ht birazcık güven kırmaktadır en yakın zamanda .com olarak kaydetmenizi öneririm. Ayrıca site ismi uzantıyı görmezsek çok akılda kalıcı değil "ad haber oku" 3 kelimeden oluşuyor ve sitenizi yeni ziyaret etmeme rağmen 3 kere baktım ve galiba şimdi tekrar kafam karıştı :) biraz daha akılda kalıcı site ismi bulmanızı öneririm mesela KomanBeğrek hocamın ibocum.com ismi hiç aklımdan çıkmıyor ilk duyduğum andan itibaren sürekli aklımda kalıyor :)

2- Sitenizin hızı gerçekten hoşuma gitti. Her ne kadar site Fransa lokasyonlu olsa ve wmaracinda 6 saniye gibi bir süre göstersede bende 1 saniye gibi bir sürede açıldı tebrik ediyorum :)

3-Sitede hiç reklam göremedim bu ziyaretçi için gerçekten çok güzel bir durum buradan da tam puan aldınız ;)

4- Sitenizin logosunu değiştirmenizi öneririm. Tamam benim yaptığım gibi hiç logo kullanmaktan iyidir fakat özellikle mobilde logodan hiçbir şey anlaşılamıyor.

5- Sitenizde içerik sayınız ne kadar bilmiyorum ama bana baya az gibi geldi içeriğinizi arttırmanızı öneririm ayrıca anasayfada aynı içeriği iki kere göstermemeye gayret etmelisiniz :)

6- Sitenizin üst menüsü baya karışık aynı kategoriyi 2 kere göstermemelisiniz.

7- Sitenizde hakkımızda, iletişimi ve kullanım sözleşmesi gibi bir yer bulamadım en kısa zamanda ekleminizi öneririm.

8- Sitenin footerinde ki sosyal medya hesap linkleri eklenmemiş sosyal medya işareti var ama link yok bu güven sarsar hocam. Birde footere e-posta adresi eklemenizi öneririm :)

9- İçerik sayfanız bende çok geç yüklendi ve içerik kısmında yorum yeri yok en kısa zamanda yorum yeri eklemelisiniz.

Hocam aklıma gelenler bunlar sakın beni yanlış anlamayın ben bunları sizin gelişmeniz ve daha iyi yerlere gelebilmeniz için yazdım. İnşallah en kısa zamanda istediğiniz konuma gelirsiniz size başarılar dilerim :)
webisyo aldemardis1 SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Bana vakit ayırıp bu kadar yazı yazdığınız için teşekkür ederim. :) zamanl tüm eksiklerimi halledeceğim. Bu arada maddi sebebden dolayıda ucretsız kullanmaktayım. Ayrıca tavsıyelerınız bende altın degerındedır sıze hıc bır sekılde kızmam. tesekkur ederım.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
ASametYildirim güzel bir açıklama olmuş dostum. bu arada alan adında yardımcı olabilirim :)
aldemardis1 ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

• Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Nasıl Hocam yardımcı olurum derken. evet guzel ve acıklayıcı altın bılgı olmus :) KomanBeğrek
ASametYildirim SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
aldemardis1 isterseniz keyword domain önerileri verebilirim.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

• Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam öncelikle konunuzda baya yazım ve imla hatası var bunlara göz atmanızı öneririm çünkü wmaracinda Türkçe' yi doğru kullanmamak ban sebebidir.

Sitenizi inceledim ve birkaç sonuca vardım hemen başlıyorum :D

1- Alanadını galiba https://wmaraci.com/forum/hosting-bilgi-alisverisi/ucretsiz-hosting-domain-okumadan-gecme-491642-2.html#post2814081 buradaki konunuzdan almışsınız alanadının sonundaki .ht birazcık güven kırmaktadır en yakın zamanda .com olarak kaydetmenizi öneririm. Ayrıca site ismi uzantıyı görmezsek çok akılda kalıcı değil "ad haber oku" 3 kelimeden oluşuyor ve sitenizi yeni ziyaret etmeme rağmen 3 kere baktım ve galiba şimdi tekrar kafam karıştı :) biraz daha akılda kalıcı site ismi bulmanızı öneririm mesela KomanBeğrek hocamın ibocum.com ismi hiç aklımdan çıkmıyor ilk duyduğum andan itibaren sürekli aklımda kalıyor :)

2- Sitenizin hızı gerçekten hoşuma gitti. Her ne kadar site Fransa lokasyonlu olsa ve wmaracinda 6 saniye gibi bir süre göstersede bende 1 saniye gibi bir sürede açıldı tebrik ediyorum :)

3-Sitede hiç reklam göremedim bu ziyaretçi için gerçekten çok güzel bir durum buradan da tam puan aldınız ;)

4- Sitenizin logosunu değiştirmenizi öneririm. Tamam benim yaptığım gibi hiç logo kullanmaktan iyidir fakat özellikle mobilde logodan hiçbir şey anlaşılamıyor.

5- Sitenizde içerik sayınız ne kadar bilmiyorum ama bana baya az gibi geldi içeriğinizi arttırmanızı öneririm ayrıca anasayfada aynı içeriği iki kere göstermemeye gayret etmelisiniz :)

6- Sitenizin üst menüsü baya karışık aynı kategoriyi 2 kere göstermemelisiniz.

7- Sitenizde hakkımızda, iletişimi ve kullanım sözleşmesi gibi bir yer bulamadım en kısa zamanda ekleminizi öneririm.

8- Sitenin footerinde ki sosyal medya hesap linkleri eklenmemiş sosyal medya işareti var ama link yok bu güven sarsar hocam. Birde footere e-posta adresi eklemenizi öneririm :)

9- İçerik sayfanız bende çok geç yüklendi ve içerik kısmında yorum yeri yok en kısa zamanda yorum yeri eklemelisiniz.

Hocam aklıma gelenler bunlar sakın beni yanlış anlamayın ben bunları sizin gelişmeniz ve daha iyi yerlere gelebilmeniz için yazdım. İnşallah en kısa zamanda istediğiniz konuma gelirsiniz size başarılar dilerim :)

Kardeşim siteme bir bakabilirmisin ?

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2482
  • Beğeniler 615 / 615
  • Ticaret 12, (%100)
Kardeşim böyle alan adlarını ve uzantılarını nereden buluyorsunuz. haberoku.co boşta al kullan miss gibi haber sitesi yaparsın.
aldemardis1

kişi bu mesajı beğendi.

öksürüğe ne iyi gelir  https://neiyigelir.com/oksuruge-ne-iyi-gelir
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al