wmaraci reklam

Onedio Tarzı Tema

17 Mesajlar 6.369 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
limonwp den uzak durun. Ben almıştım 1 yıl kadar önce. Başka bir domaine geçirmek istedim eski domaini iptal ettiğim için. Fakat benden ek ücret talep ettiler utanmadan. Hayır yine 1 domainde kullanacaktım fakat domain değişikliğinde ücret alırlarmışmış. Gittim bir ton para verip sıfırdan yaptırdım aynısının gelişmiş ama daha güzel ve kalitelisini. Böyle tipleri bilerek ifşa ediyorum ki bu işlere emek veren insanlar üzülmesin. Bunları daha önce başka ismi geçen konularda da anlattım ve her gördüğümde yazmaya devam edeceğim. Çevremde bilmeyen kalmadı.

wmaraci
reklam

orakciblog orakciblog Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Yok mu elinde bu temadan olan ?

kisabiara kisabiara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 33 / 60
  • Ticaret 15, (%93)
UNKEF adres değişikliği bu satıcının sorunu değil, zaten hemen hemen tüm temalar tek link lisanslı olur değişiklik için ek ücret talep etmeyen ben herhangi bir satıcı görmedim, çok nadir işletmeler lisansı tek domain yapmıyor.

karalama yaparken lütfen daha mantıklı konuşun.
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

kisabiara adlı üyeden alıntı

UNKEF adres değişikliği bu satıcının sorunu değil, zaten hemen hemen tüm temalar tek link lisanslı olur değişiklik için ek ücret talep etmeyen ben herhangi bir satıcı görmedim, çok nadir işletmeler lisansı tek domain yapmıyor.

karalama yaparken lütfen daha mantıklı konuşun.

Karalama yapmak için hiçbir sebebim yok. Kendilerini tanımam etmem veya yaptıkları işi de yapıyor değilim.

Gözlerinizi açıp tekrar okuyun yazdığımı ya da beyin yorgunluğunuzu atıp sakin bir kafayla tekrar okuyun. Ben zaten tek 1 domainde kullanacağımı belirttim. Fakat mevcut domainimi bu temadan çıkarttığım için para verip aldığım temayı kullanamaz hale gelmiştim. Yani birden fazla domainde kullanacağımı söylemiş olsam evet haklılar. Fakat domain değişikliği, ek ücret gerektirmez. Lisans panellerine girip yeni domainimi tanıtacaklar bu kadar. Yani ne bir giderleri var, ne de zararları. Bu durumdan ücret talep etmek düpedüz sahtekarlıktır. Bul karayı, al parayı işi yapanlardan farksızdır yaptıkları.

Ek olarak, aldığım temayı mevcut domainimi değiştirdiğim için kullanamadım çünkü lisanslama sistemleri mevcut. Ben de dosyaları sildim doğal olarak. Çok pahalı bir şey değildi yanlış hatırlamıyorsam 80-100 tl gibi bir rakamı vardı tam hatırlamıyorum. İster 100 ister 1000 olsun ya da 10 tl olsun, aynı tepkiyi gösterirdim. Çünkü onlar daha çok para dediler, ben ise biraz mantık ve mütevazilik istedim. Onlar ise kendilerini her yerde kötü anacak bir müşteri olmamı tercih ettiler. Benim bunun dışında hiçbir sorunum yoktur bu tema satıcılarıyla ilgili.
kisabiara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

adamzeka adamzeka Scriptci Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Ögrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 11 / 31
  • Ticaret 2, (%100)
Burada güzel Blogger Temaları var bakabilirsin.

orakciblog orakciblog Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 22 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

adamzeka adlı üyeden alıntı

Burada güzel Blogger Temaları var bakabilirsin.

Zaten bizim türkçeye çevirdiğimiz temaları paylaşıyorsunuz neyine bakalım hocam :). Ayrıca linklere yönlendirme yapıp para kazanmaya çalışmanızı tavsiye etmem. Paylaşmış olduğunuz temaların her biri zaten ücretli temalar başkalarına ait free olanlardan para kazanmaya çalışmanız uygun değil benden söylemesi.

isaongel isaongel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2022
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

yigithanyucedag adlı üyeden alıntı

http://birhabervar.blogspot.com

Böyle bir şey yapmıştım dilerseniz atarım temayı

Hayırlı günler/ Hayırlı Akşamlar kardeşim
Eline sağlık bu tema çok güzel omuş. Eğer mümkünse banada bu temayı gönderebilir misin? 
Teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al