wmaraci reklam

Adsense Banlama ! (Google buralardaysan iyi oku!)

22 Mesajlar 4.391 Okunma
wmaraci reklam

sahinersoz sahinersoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Yusuf KISA adlı üyeden alıntı

İyide bizi neden banlamıyorlar, biz bir evde 3 hesap barındırıyoruz. Abim, ben ve abimin arkadaşı. Komşuyuz.

Hepimizde iyi paralar kazanıyoruz bizi niye banlamıyor ?

Kendinizde arayın hatayı, google 'da değil. Oda sonuçta reklam verenleri düşünmek zorunda.

Hocam bir hata olsa zaten zamanımı harcamam. Ama aranacak bir hata yok ortada işte. Sizin hesabınız banlanmıyor olabilir. Sizin hesabınızın banlanmaması haksızlık yapılmadığı anlamına gelmez.

wmaraci
reklam

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

İyide bizi neden banlamıyorlar, biz bir evde 3 hesap barındırıyoruz. Abim, ben ve abimin arkadaşı. Komşuyuz.

Hepimizde iyi paralar kazanıyoruz bizi niye banlamıyor ?

Kendinizde arayın hatayı, google 'da değil. Oda sonuçta reklam verenleri düşünmek zorunda.

Hocam benim sitemde günlük 1-2 dolar para kazanıyordum. Birisi girmiş 125 kere tıklamış hemen spam bildiriminde bulundum. Sahte tıklama olduğunu belirttim ama nafile. O zaman ben senin sitene girip seni banlatabilirim. Reklam verenin hakkını korumalı sonuna kadar hemde. fakat bende siteme emek veriyorum para harcıyorum bu da göz önünde bulundurulmalı. 2 DK içinde aynı İP adresinden 125 kere tıklama yapılamamalı. Bir kere tıkladığın zaman reklama ikinci defa gözükmemeli bu çok mu zor ?

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

sahinersoz adlı üyeden alıntı

Hocam bir hata olsa zaten zamanımı harcamam. Ama aranacak bir hata yok ortada işte. Sizin hesabınız banlanmıyor olabilir. Sizin hesabınızın banlanmaması haksızlık yapılmadığı anlamına gelmez.

Benim 4 tane video klip sitemi banladı hocam siz ne diyorsunuz. Playere reklam kattığımız için 4 site gitti ama hesaplarımızı asla kapatmadı ve içerideki ödememizi aldık.

Haksızlık yapacak olsaydı hesaplarıda banlar içindeki paralara el koyardı.

Ek Olarak:

siyahgiyen adlı üyeden alıntı

Hocam benim sitemde günlük 1-2 dolar para kazanıyordum. Birisi girmiş 125 kere tıklamış hemen spam bildiriminde bulundum. Sahte tıklama olduğunu belirttim ama nafile. O zaman ben senin sitene girip seni banlatabilirim. Reklam verenin hakkını korumalı sonuna kadar hemde. fakat bende siteme emek veriyorum para harcıyorum bu da göz önünde bulundurulmalı. 2 DK içinde aynı İP adresinden 125 kere tıklama yapılamamalı. Bir kere tıkladığın zaman reklama ikinci defa gözükmemeli bu çok mu zor ?

Buyrun hocam banlatın. Göreceksiniz google izin veriyormu haksızlığa.

sahinersoz sahinersoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Benim 4 tane video klip sitemi banladı hocam siz ne diyorsunuz. Playere reklam kattığımız için 4 site gitti ama hesaplarımızı asla kapatmadı ve içerideki ödememizi aldık.

Haksızlık yapacak olsaydı hesaplarıda banlar içindeki paralara el koyardı.

Ek Olarak:

Buyrun hocam banlatın. Göreceksiniz google izin veriyormu haksızlığa.

Siz ödemenizi nasıl aldınız? Ben banlanan hesaplarımın hiç birinden para alamadım. Bütün kazancım içerde kaldı. Bunun için mailde attım. Adwords müşteri hizmetleri ilede görüştüm sonuç alamadım.

wmaraci
wmaraci

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

sahinersoz adlı üyeden alıntı

Siz ödemenizi nasıl aldınız? Ben banlanan hesaplarımın hiç birinden para alamadım. Bütün kazancım içerde kaldı. Bunun için mailde attım. Adwords müşteri hizmetleri ilede görüştüm sonuç alamadım.

Ben birşey yapmadım kendileri banka hesabıma günü geldiğinde geçtiler paramı.

Hemde yüklü bir miktardı parada. Malum video klip siteleri.

fxanalizturk fxanalizturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 40 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
valla geçen sene hesabım banlandı geçersiz tıklama yüzünden ama kabahat benimdi,üyelelre mail atıp siteye girdiklerinde reklamlara tıklamalarını istiyordum ayrıca modemi aç kapa yapıp günde 1-2 kere kendim tıklıyordum pin kodu geldi para 50-60 usd ulaştı sonra gümmm :) joomla idi o zamanlar sitem komple sildim wordprese geçtim tam bir yıl bekledim arada sandboxa düştüm google hesabımı komple sildim eşimina dına tekrar açtım seo çalışmasını elimden geldğince iyi yapmaya çalıştım ilk kurdugum temanın(usluer) gogole tarafından iyi görülmediği farkettim ( ön bellek görüntüsü bütün usluer temalarında bozuk çıkıyor) temayı değiştirdim. bu süre zarfında sürekli politikalara uygun değil diye red ediliyordum. google forumdan editörlerle konuştum biraz yardımcı oldular yapılası gerekenler hakkında. sonra bir baktım tekrar kabul edilmişim yaklaşık 2 hafta oldu şimdilik sorunsuz devam ediyor.ama bu sefer daha dikkatli olacam bakalım sonuç ne olacak.

spyhepyek spyhepyek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2024 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 55 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar dediklerimi yanlış anlamayın ama geçersiz tıklama sizce neden olur? Bunu sorguladınız mı hiç?

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer adam gibi para verip ödemeyi yapsalar Google a elimiz mahkum olmayacak. Zaten bu yüzden herkes Yandex Reklam çıksada geçsek diyo. Banada oldu. Aylar geçti tık yok ama ödeme eşiğine ulaşınca kural ihlali.

Aslında suç bizim firmalarda da değil. Dünya da bile Google a rakip çıkmadı.

fxanalizturk fxanalizturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 40 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
arkadaşlar hazır konusu açılmışken adsense reklamlarına hangi ip den tıklandıgını nerden nasıl görebiliriz acaba

ALpKaaN ALpKaaN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek WebMaster
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
onu bilmiyorum ama bi türlü beni kabul etmiyorlar ya. :(

Edebiyat ve Türkçe
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al