Sosyal medya ile ilgileniyorum 19 20 yaşında bir girişimciyim bu alanda senelerce kendimi geliştirdim. Önce tek bir platformla başladım sonra insan ve kitle analizi yapmayı öğrendim. Dunyayı takip ettim. Algı yonetimine dikkat ettim ve kendi sayfalarimı oluşturmaya başladım. Kesinlikle sabır ve azim çok önemli. Yaratıcılik ve farkindalik yarattim. Şu an Turkiye de dahil dunyaca populer sayfalara sahibim. Bir ev gecinderecek kadar para kazaniyorum. Takipçi ve like işine de gireceğim ona hazırlık yapıyorum. 4 5 adet kucukte olsa yatırımım var. Yabanci bir site açsam günlük 4 5 bin hit çekecek gücüm var lakin hepsi yavaş yavaş olacak. Bir yandan da eğitimimi sürdürüyorum. Ayrica bu zaman diliminde ingilizce ve almanca öğrendim. Giriş seviyesi fransizca ve ispanyolca biliyorum. Bu dillerde de kendimi geliştirmeye çalısıyorum. 2 senedir hobi olarak çizimle ilgileniyorum ve bu konuda ciddi bir yeteneğim mevcut ileride dijital tasarim alanina da gireceğim. Kalemim de kuvvetli kisa bir zaman diliminde makale yazarligi yaptim ve yazilarim binlerce insan tarafindan okundu fakat sonra verdigim emek aldigim ücrete degmeyince biraktim. Onun harici yazilimla ilgileniyorum. Logo tasarimina başladim vs... yani özetle para kazanmak istiyorsaniz yol çok.

SORU ŞU

SİZ KENDİNIZI NE KADAR GELİŞTİRDİNİZ? VE GELİŞTİRMEK İSTİYORSUNUZ?

PARA KAZANMAK İSTİYORSUNUZ

BİR İNSAN SİZE NEDEN PARA VERMELİ?
İNSANLARA NE SUNABİLİRSİNİZ?