freelance iş ilanları

Rapciler.Net Hızla Geliyoruz :)

62 Mesajlar 8.943 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Sogi Sogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kaldırım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 9 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Anlamadığınız nokta ben Rock türü müziği kendime göre yorumlayıp yapabilirim, rapide. Fakat dinleyip dinlememek sizin elinizde sevmiyor musun? DİNLEME kardeşim.. Zorla mı dinletiyorlar sana. Fakat sen adamın yaptığı müziğe kalkıpta hoop dur böyle müzik mi olur? diyemezsin.

Arabesk rapi bende sevmiyorum fakat bu kalkıpta adamın müzik türüne ve zevk anlayışına laf atmam gerektiğini göstermez, aynı şekilde sizinde.

Ve son olarak bu ülkede ajdar dinleyen insanlar var bırakında arabesk rapinde hayranları olsun.
supheli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

wPunch wPunch Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 52 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Sogi adlı üyeden alıntı

Anlamadığınız nokta ben Rock türü müziği kendime göre yorumlayıp yapabilirim, rapide. Fakat dinleyip dinlememek sizin elinizde sevmiyor musun? DİNLEME kardeşim.. Zorla mı dinletiyorlar sana. Fakat sen adamın yaptığı müziğe kalkıpta hoop dur böyle müzik mi olur? diyemezsin.

Arabesk rapi bende sevmiyorum fakat bu kalkıpta adamın müzik türüne ve zevk anlayışına laf atmam gerektiğini göstermez, aynı şekilde sizinde.

Ve son olarak bu ülkede ajdar dinleyen insanlar var bırakında arabesk rapinde hayranları olsun.

sevmemek değil sadece bu , yani adamlar arabesk rap adı altında rap kültürünü kirletiyor senin anlam dolu olan bu kültürünü müzik türünü hayat tarzını yanlış tanıtıyor bu hiphop rap dinlediğiniz boş bir müzik değil sadece yaşam tarzıdır bu kültürdür çok farklı bir şeydir ve senin kültürünü senin müziğini yanlış tanıttıklarında bu tepkiyi vermen ÇOK DOĞALDIR!
Onur07 CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

tam1facia tam1facia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek internet kafe işletmeciliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)

Sogi adlı üyeden alıntı

Haklısınız google aramalarına bakarsanız Arabesk rap, Arabesk Rap dinle ' aramalarınız büyük ölçüde fazla olduğunu görürsünüz arkadaşlar ben kendi adıma blog sitesi kurmuyorum türkiyenin her yerine hitap ederek tüm illerden giriş olmasını sağlamalıyım onun için nereyi tutturursak artık

aeSahin aeSahin www.ahmetenessahin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PR, Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 361 / 151
  • Ticaret 1, (%100)
Asi StyLa rap'sa soğudum herşeyden :)

PR | Social Media - Advertising - Post-Production
wmaraci
wmaraci

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Efendim, ben de rap yazıyorum, yakında beat sitesi kuracağım. Türkiye'de beat sitesi ne yazık ki yok. Shadowville.com'a rakibim, amacım ise şudur insanlara rapi daha iyi tanımasıdır. Başka değişle, beat dinletmektir ne dersiniz iş yapar mı?
Onur07

kişi bu mesajı beğendi.

tam1facia tam1facia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek internet kafe işletmeciliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
Bi konu açtık forum birbirine girdi :) herkezin görüşü kendine herkez kendince haklı herşeyde arabesk rap falan olmasa daha iyiydi ama olmuş napalım onu beynimizden silemeyiz artık nasıL apaçi'ler falan çıkıyor yakında başka birşey çıkar onların önüne geçilemiyorsa yakında yeni bir rap müzik tarzı da çıkabilir ortaya

Sogi Sogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kaldırım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 9 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

wPunch adlı üyeden alıntı

sevmemek değil sadece bu , yani adamlar arabesk rap adı altında rap kültürünü kirletiyor senin anlam dolu olan bu kültürünü müzik türünü hayat tarzını yanlış tanıtıyor bu hiphop rap dinlediğiniz boş bir müzik değil sadece yaşam tarzıdır bu kültürdür çok farklı bir şeydir ve senin kültürünü senin müziğini yanlış tanıttıklarında bu tepkiyi vermen ÇOK DOĞALDIR!

Yapma gözünü seveyim. Türkiye' de 3-5 kişiden başka rap müziği tamamen yansıttığına inandığın birileri var mı? Ve ya Türkiye' de rap kültürünü tamamıyla yansıtan birileri? Onları geçtim senin kulağına güzel gelmeyen bir şeyi dinlersen senin aklından şüphe ederim zaten. Bu yüzden bu arabesk müziği dinleyenlerinde severek dinlediğine inanıyorum. Bu kimseyi ilgilendirmez. Herkes başkasının haklarını kısıtlamadığı sürece özgürdür. Bu adamlarda kimseyi kısıtlamadığı için istediği tarz müziği yapmakta özgür ;)
3525

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Efendim, ben de rap yazıyorum, yakında beat sitesi kuracağım. Türkiye'de beat sitesi ne yazık ki yok. Shadowville.com'a rakibim, amacım ise şudur insanlara rapi daha iyi tanımasıdır. Başka değişle, beat dinletmektir ne dersiniz iş yapar mı?

LaMekan LaMekan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebTasarım
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 292 / 265
  • Ticaret 0, (%0)
Bana Görede Türkiye de Sagopa Kajmer - Kolera Baskası Sadece Kendı Capında Egleniyordur

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

La Mekan adlı üyeden alıntı

Bana Görede Türkiye de Sagopa Kajmer - Kolera Baskası Sadece Kendı Capında Egleniyordur

Üzgünüm ama artık o da eskidi.
Onur07

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al