wmaraci reklam

Rapciler.Net Hızla Geliyoruz :)

62 Mesajlar 8.221 Okunma
smmexpress

dumanyak dumanyak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 113 / 149
  • Ticaret 15, (%93)

CezaLet adlı üyeden alıntı

Rap müzik yapan biri olarak başlığı gördüm ve hevesle girdim vay be helal olsun diyerek konuyu bitirdim.

Siteye girdim, bide ne göreyim? "Arabesk rap" ismini... Utanarak yazdığım yazı. Keşke öyle bir kategori açmasaydınız. Şiddetle kaldırmanızı rica ediyorum Tüm kalbimle istiyorum bunu.

Rap müzik sitesi açmışsınız ve rapi insanlara yanlış tanıtıyorsunuz? Amaç ne? Para kazanmak mı? Yoksa Rapi tanıtmak mı?

Buradan para kazanmak, her dalda hit çekip para kazanmak gibi görünüyor... Şekil bu yani. Lütfen kendi aramızda oluşturduğumuz Kültürümüzü alt üst etmeyin, lütfen.

Belkide rap müzik dinlemiyosunuzdur, dediğim gibi internette iyi bir yerlere gelmek için yaptınız belki. Doğruyu öğretelim hocam.

Arabesk rap denen bir şey yok, öyle bir tür yok. Arabesk kendi alanında iyidir. Arabesk ile Rap nasıl birleşir yav? Yapanlar tamamen israf kişiler. Ama tabi böyle bir şey yapan gençlerin aileleri de cahillik dönemindeydi, anlıyabiliyorum. Korunmayı öğrenememişler demekki. Cahilliklerine verelim, ama keşke israf yapmasalardı.

Umarım yanlış anlamazsınız beni, gücüme gidiyor böyle bir şey görmek Dinime küfredilmiş gibi hissediyorum adeta, abartmıyorum gerçekten böyle hissediyorum... Sert eleştirdiğim için tekrar özürdiliyorum.

Şu işe bakın!

Kategori Arabesk rap ama Şarkılara bakın

Yapmayın gözünüzü seveyim ya yapmayın! Kaldırın şu kategoriyi yada kapatın şu siteyi! Ya kardeşim hadi yaptın böyle para kazanmak için bilinçsizce bir şey, madem biraz dikkat et karıştırma şu şarkıları.

Hadi Ceza'nın arabesk rap kategorisinde olmasını görmezden gelelim, Ceza-Eksik etek nedir? Böyle bir şarkı yok.

Siz kombo yapmışsınız. Ceza'yı arabesk rape koyup Enderin Eksik eteğini Cezanın şarkısı gibi yazmışsınız.

Tabiki bunu siz yazmadınız bir DBden çekmişsiniz belli orası, umarım düzeltirsiniz veya kökten halledip arabesk rap kategorisini kaldırırsınız. Lütfen hocam.

Bende başlığı görünce büyük destek vermeye girmiştim ama.. yunusun cevabından sonra :(

wmaraci
reklam

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

dumanyak adlı üyeden alıntı

Bende başlığı görünce büyük destek vermeye girmiştim ama.. yunusun cevabından sonra :(

O zaman beat sitesi iş yapar anlamında, tabi sizde haklısınız.

• Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 113 / 149
  • Ticaret 15, (%93)

agg1401 adlı üyeden alıntı

Efendim, ben de rap yazıyorum, yakında beat sitesi kuracağım. Türkiye'de beat sitesi ne yazık ki yok. Shadowville.com'a rakibim, amacım ise şudur insanlara rapi daha iyi tanımasıdır. Başka değişle, beat dinletmektir ne dersiniz iş yapar mı?

Fl studioda fazla bilgim yok ama tam destek arkandayım..

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

Fl studioda fazla bilgim yok ama tam destek arkandayım..

Sağ ol hocam.

wmaraci
wmaraci

tam1facia tam1facia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek internet kafe işletmeciliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)

onları silicem :) çok dinlenenler kalıcak sadece genel olarak zaten büyük sanatçılar olucak ama youtubeden aldığım tüm sanatçı arkadaşların müziklerini siteme ekleyecem

• Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 113 / 149
  • Ticaret 15, (%93)

tam1facia adlı üyeden alıntı

onları silicem :) çok dinlenenler kalıcak sadece genel olarak zaten büyük sanatçılar olucak ama youtubeden aldığım tüm sanatçı arkadaşların müziklerini siteme ekleyecem

Size bir tavsiyem olucak. Büyümek istiyorsanız şarkıları sadece hiphoplife.com.tr den ekleyin.

• Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)

Size bir tavsiyem olucak. Büyümek istiyorsanız şarkıları sadece hiphoplife.com.tr den ekleyin.

uzun süreli bir yükselti beklemiyorum kurup düzenleyip arkadaşa teslim edebilirim veya o şekilde bırakabilirim bikaç K hit yaptıktan sonra

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

tam1facia adlı üyeden alıntı

uzun süreli bir yükselti beklemiyorum kurup düzenleyip arkadaşa teslim edebilirim veya o şekilde bırakabilirim bikaç K hit yaptıktan sonra

Dostum siteni bence kökten sil, Wordpress kurup, güzel bir tema bul daha sonra kendi ellerinle kategorilerini açıp raplerini ekle ancak bu şekilde yürütürsün. Yoksa, bu sitede diğerleri gibi tarih olur.

• Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 113 / 149
  • Ticaret 15, (%93)
Birkaç k hiti dediğiniz arabesk midir nedir onlarl yapmayı düşünüyorsanız evet yaparsınız 5-12 yaş arası dinleyenleri milyonlarca mevcut ama ben gelipde buradaki +15 bir webmasterin o siteyi alacağını düşünmüyorum.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
ben burada satacam demedim ki ben onu istek üzerine kurdum zaten neyse konu fazla karıştı sanırım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al