wmaraci reklam
lidertakipci

Vds için Veridyen mi, Netinternet mi, Net iyi mi, Netdirekt mi?

42 Mesajlar 5.932 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
Veridyen

wmaraci
reklam

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

Aykut adlı üyeden alıntı

Hocam ne veridyen'i vs. Bunlar amatör hosting firmaları. Sorun yaşamak istemiyorsanız büyük firmalara yönelin.

Amatör olarak tabir ettiğiniz firma açıldığından bugüne toplam 2 senede 25000+ site barındırmaya ulaştı.

Müşterilerinden daha 1 kuruş para kazanmadan 400.000 TL küsür altyapı mâliyeti gerçekleştirdi. Sanırım en son aldığımız sunucular ve Citrix NetScaler ile birlikte 500.000 TL olmuştur. Merdiven altı olarak tabir edilen firmalar gibi 2-3 sunucu kiralayarak bu işe başlamadı.

Ve yine amatör olarak tabir ettiğiniz ettiğiniz firmada şuan 6 kişi çalışıyor ve günün 24 saati kesintisiz teknik destek sağlıyor, size destek istiyorsanız şunları almanız lazım diye 4 tane ayrı ayrı destek paketi satmıyor. :)

Her yinede reklam için teşekkür ederiz.
ahturkoz nirva Dijiseo

kişi bu mesajı beğendi.

CCaglayan CCaglayan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 53 / 42
  • Ticaret 5, (%100)
Veridyen tabiki.

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
Bende veridyenin hep iyi yorumlarını okudum 3-4 ay sonra 2 tane web sitemi veridyene taşıyacağım sürelerin dolmasını bekliyorum :=) fiyatlarda iyi eğer aşırı değişmezse veridyene geçicem peki site taşıma işinde yardımcı oluyormusunuz Veridyen

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com
wmaraci
wmaraci

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Netinternet'i tek geçerim.

BerkayDincer BerkayDincer Mobile Programmer Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Mobile & Network Arts
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 111 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
Veridyen'i öneririm tüm müşterilerimde orada barınıyor

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

forumcu1 adlı üyeden alıntı

Bende veridyenin hep iyi yorumlarını okudum 3-4 ay sonra 2 tane web sitemi veridyene taşıyacağım sürelerin dolmasını bekliyorum :=) fiyatlarda iyi eğer aşırı değişmezse veridyene geçicem peki site taşıma işinde yardımcı oluyormusunuz Veridyen

Merhaba
Ücretsiz taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.Bunun için destek bileti göndermeniz yeterli.

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
Ben şuan netdirekte taşıdım. Daha önceden birçok host firmasıyla çalışmış birisi olarak tecrübelerimi paylaşmak isterim. Host veya vps/vds alacak arkadaşlara söylüyorum. Sözüm meclisten dışarı. Biz sitenin yazılım işlerine karışmayız diyen hostları kesinlikle ve kesinlikle tercih etmeyin. Çünkü ne kadar bilirseniz bilin bir noktada takılabilirsiniz. İşte o noktada size her türlü destek olan, çözüm sunan firmaları tercih edin. Yoksa yazılım işine karışmayacaksan git manav aç meyve sebze sat. İnsanlara daha çok faydan dokunur. Eğer bu işe girmişsen insanlara her türlü desteği sağlayacaksın. Sonuçta sana illegal bir şey yap demiyoruz. Host şirketinden pizza sipariş eden oldu mu? Sadece kendi alanınla ilgili bir iş yap diyoruz. Bu işte eski olanlar bilir, yeni olanlarında kulağına küpe olsun. Müşteri memnuniyeti bu işte en önemli şeydir. Müşteri memnun olmadıktan sonra sen ağzınla kuş tutsan bir işe yaramaz. Kullandığım için söylüyorum bu açıdan netiyi gerçekten çok iyi bir firmaydı, kıymetini bilemedik. İş işten geçti.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
AdaletinSesi

Yazdıklarınıza kesinlikle katılmıyorum. Yazılımcının sorunları bizi alakadar etmez. Bir verimerkezi çalışanı olarak bana bu şekilde gelen müşteri çok oluyor. Kendisinede aynısını söylüyorum bizi ilgilendirmez.

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
Yok ben veri merkezleriyle alakalı söylemedim. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim. O zaman veri merkezleri de host ve domain satmasın. Satıyor ise müşterilere yardım etsin. Müşteri her zaman kendisine destek sağlayan firmaları tercih eder. İnsanlara yardımcı olmayan şirketler hiçbir zaman kalıcı olamamıştır. Hem benim için hava hoş. Benim teknik desteğimi sağlayan başka bir şirket var. Ama herkes teknik destek alacak diye bir şey yok. Google neden bu kadar büyük bir şirket? Çünkü google hiçbir maddi menfaati olmadan insanlara yardım eden bir şirket. Ben google Türkiye teknik destek bölümünde gönüllü olarak insanlara yardım ediyorum. Benim bundan bir menfaatim mi var yok, googlenin bundan bir menfaati var mı? Yok ama google merkezine insanı almış bir şirket. Hiç bir ücret almadığı halde kurduğu forum üzerinden insanların sorunlarına yardımcı olan ve her türlü yazılım desteğini veren bir şirket. Aynı şekilde wmaraci. Burada istediğin yazılım sorusunu sor, anında cevap bulursun. Bu insanların bizden bir menfaatimi var?Verdikleri cevap için ücret mi alıyorlar? Bir taraftan hiç bir ücret almadan insanlara yardımcı olan insanlar var, bir taraftan da insanlardan dünyanın parasını alıpda yardımcı olmayan insanlar var. Bir bu insanlara bak, birde insanlara destek olmam diyen sözde host şirketlerine bak. Sence hangisi daha kalıcı yada geçici olur? Bunları söylüyorum, sözüm meclisten dışarı. Sadece müşteri profiliyle nasıl olsada host şirketleri daha fazla tutulur, daha çok büyür ve gelişir onu anlatmaya çalışıyorum. Yoksa dediğim gibi benim için hava hoş. Ayrıca ben kötü bir şey demiyorum ki. Şuan müşterin birse sen müşteriye her türlü desteği ver, müşterin 10 olsun. 10'sa yüz olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al