lostyazilim

Demiroren holding sitesinin hacklenmesi

22 Mesajlar 3.000 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
"duble yollar, penguen, magazin vermek" doğru olan kısmı, gerisi terörist sevici içerikler. Grubun görüşü bellidir zaten. Tartışmaya açık bir konu değil.
biletshop TolgaYilmaz lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

hesap satış
wmaraci
reklam

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Şuan ülke olarak karşısında durmaya çalıştığımız ne varsa savunulmuş. Ne denir ki...
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu
Suçu ve suçluyu övme (1)
Madde 215- (1) İşlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen öven kimse, bu nedenle kamu düzeni açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması hâlinde, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN

İçerik sağlayıcının sorumluluğu
MADDE 4- (1) İçerik sağlayıcı, internet ortamında kullanıma sunduğu her türlü içerikten sorumludur.
biletshop TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Ufak çaplı eylemler bunlar demirörenin gazetelerine stabil haftalık saldırı yapsınlar ancak öyle bir işe yarar. Bunlar deve de kulak kalır. Ama ne olursa olsun demirören iktidarın gazetesi yayın organı olacak bu zaten bilinen bir gercek. Seçim oncesi bilerek satıldı bunlar

Yandaşların sosyal medya hesaplarıni maillerini hackleseler neler çıkar ortaya. Medya bunların elinde zaten propaganda vakti yaklaşıyor. 2 3 kanal kaldı alamadıkları

Ek olarak RedHack Marksist Leninist bir yapılanmadır birçok hack grubu gibi bu yüzden paylaşımların neyine şaşırdınız veya yerden yere vuruyorsunuz anlamadim :) dünya sağcılardan ibaret mi? Farklı görüşlere saygı bu kadar demek ki.

Ruh hastası birinin yönettiği ayyıldız team denen sözde hacker yapılanmasinı savunan tipler burda redhacki gömüyor :) bana göre geleceğin direnişsel yapılanmaları hacker grupları.

Bir firmaya bir hack ile milyonlarca bazen milyarlarca dolar zarar verebilirsiniz bundan iyi kapitalizme direniş mi olur :)

Önyargıyla yaklaşan arkadaşlar biliyorum asla okumayacaksiniz yanindan bile geçmeyeceksiniz lakin Das Kapital serisini bir okuyun.

Bilim Kurgu filmlerinde bile direnişçiler hep vardır :) Kızıl yükseliş serisini de okumanızı tavsiye ederim güzel bir bilim kurgu serisidir.

Ha bu arada Demirtaşın görüşleri bana çok zıttır ben de sosyalistim lakin alakamız yoktur buna karşın şu an hapiste olması haksızlık adaletsizliktir. Teröristleri övmeyi birakın onlarla işbirliği yapan kişiler sıcak koltuklarında otururken Kürtlerin sesi olacaklarını açık acık belirten ve %10nu geçkin 6 milyonu geçkin oy alıp seçilen bir muhalefet partisini apar topar içeri atamazsın.

Bugün Hdp yarın Chp sonra İyi parti bu şekilde muhalefet yok edilmek isteniyor. Doğal seleksiyon diye bir şey var. Karışma girsin tekrar seçime halk elemek isterse tek seçimde düşürür onları zaten. Lakin sen sebebi ne olursa olsun seçilmiş bir kişiyi içeri atamazsın. Enis Berberoğlu da o misal mesela. Atamazsın arkadaşım.

Ha atıyorsan da bu ülkede adalet var demeyeceksin. Sözde ..istan bayragını göndere çektiren kimdi? Barzaniyi her ay çağiran sarmaş dolaş olan kimdi? Öcalan denen hırta sayın diyen kimdi? Geçeceksiniz bunları.

Sadece 1 defalığina iradenizi kullanıp objektif olun. İdeolojilerinizi görüşlerinizi arka planda bırakıp objektif bakın olaya.

Onun harici Ben garip bir haber göremedim???? Gezi de KATLİAM YAPILDI?

Ali İsmailin kime ne zararı vardı tekmelenerek öldü yoldaş?

Ethem bazukayla mı geziyordu sırtından vurdular?

Ve daha niceleri...

Homofobikliğe de değinmişler gayette güzel bir haber kimsenin 4 duvar arasında ne yaptıgi sizi beni bizi sizi ilgilendirmez. Biz insanların ancak ve ancak hayatta ne yaptıklarına bakarak kendi çapımızda bir yorum yapabiliriz. Bunu da kendimize saklarız. Eşcinsellik bilimsel olarak da bir hastalık değildir bu doğuştan genel bir yönelimdir hayvanlarda da mevcuttur bu yüzden homofobiklik ve ırkçılık bir hastalıktır. Köpekten envai çeşit şeye tecavüz eden bir yerine salatalık şeeden imamdan Kuran Kurslarında yüzlerce çocuğa tecavüz edilmesine ses çikarın illa bir yere nefret kin kusmak istiyorsanız. Kişisel seçimler ne sizi ne beni alakadar eder. Aşın bunları artık.

Kemal Kurkut isimli bahtsız gencimizi de değineyim. Bu genç gupegündüz sebepsiz yere bir polis tarafından her zamanki gibi sırtından vuruldu. Nedeni sebebi açıklanmadı. Olay aydınlatılmadi. Katili hala aramızda elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Masum 1 genç hayatını kaybetti. Medya bunu gizledi.

Mahir Çayan konusuna fazla girmeyeceğim sağcıya göre Terörist Solcuya göre Kahraman direnisçi. İdeolojilere göre farkındalik gösterir bu durum. Ek olarak Mahir aslında başta Türkçüdür. Dayısının asker olması sebebiyle sürekli Türkçü ideolojiler ile doldurulur daha sonra akli iradesini kullanıp diğer ideolojileri araştırdığinda Türkçülüğün kendisini yansıtmadığinı yetersiz ve sığ geldiğini düşünür sonrasını biliyorsunuzdur zaten. Bircok Türkçünün gözünde Terörist olur.

Ha BU ARADA GEZİDEN SONRA ÇOK İNAKTİF KALDİ REDHACK BUNDAN DOLAYI KENDİLERİNE OLAN SEVGİ VE SAYGIMI BÜYÜK BİR MİKTAR KAYBETTİM. BAKALIM BU SÜREÇTE BÜYÜK KONUŞUYORLAR NELER YAPACAKLAR.
impjix Javadanadam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

biletshop biletshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 128 / 127
  • Ticaret 6, (%100)
Ne geçti eline hackledi eee noldu??? İtibar mı kaybetti Demirören itibar mı kazandı amacı belli olmayan redhack???

Kiralikaraba.com.tr

HakikatTR HakikatTR Nizamettingumus.Com.TR Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Ufak çaplı eylemler bunlar demirörenin gazetelerine stabil haftalık saldırı yapsınlar ancak öyle bir işe yarar. Bunlar deve de kulak kalır.

Yandaşların sosyal medya hesaplarıni maillerini hackleseler neler çıkar ortaya.

Ek olarak RedHack Marksist Leninist bir yapılanmadır birçok hack grubu gibi bu yüzden paylaşımların neyine şaşırdınız veya yerden yere vuruyorsunuz anlamadim :) dünya sağcılardan ibaret mi? Farklı görüşlere saygı bu kadar demek ki.

Ruh hastası birinin yönettiği ayyıldız team denen sözde hacker yapılanmasinı savunan tipler burda redhacki gömüyor :) bana göre geleceğin direnişsel yapılanmaları hacker grupları.

Bir firmaya bir hack ile milyonlarca bazen milyarlarca dolar zarar verebilirsiniz bundan iyi kapitalizme direniş mi olur :)

Önyargıyla yaklaşan arkadaşlar biliyorum asla okumayacaksiniz yanindan bile geçmeyeceksiniz lakin Das Kapital serisini bir okuyun.

Bilim Kurgu filmlerinde bile direnişçiler hep vardır :) Kızıl yükseliş serisini de okumanızı tavsiye ederim güzel bir bilim kurgu serisidir.

Ha bu arada Demirtaşın görüşleri bana çok zıttır ben de sosyalistim lakin alakamız yoktur buna karşın şu an hapiste olması haksızlık adaletsizliktir. Teröristleri övmeyi birakın onlarla işbirliği yapan kişiler sıcak koltuklarında otururken Kürtlerin sesi olacaklarını açık acık belirten ve %10nu geçkin 6 milyonu geçkin oy alıp seçilen bir muhalefet partisini apar topar içeri atamazsın.

Bugün Hdp yarın Chp sonra İyi parti bu şekilde muhalefet yok edilmek isteniyor. Doğal seleksiyon diye bir şey var. Karışma girsin tekrar seçime halk elemek isterse tek seçimde düşürür onları zaten. Lakin sen sebebi ne olursa olsun seçilmiş bir kişiyi içeri atamazsın. Enis Berberoğlu da o misal mesela. Atamazsın arkadaşım.

Ha atıyorsan da bu ülkede adalet var demeyeceksin. Sözde ..istan bayragını göndere çektiren kimdi? Barzaniyi her ay çağiran sarmaş dolaş olan kimdi? Öcalan denen hırta sayın diyen kimdi? Geçeceksiniz bunları.

Sadece 1 defalığina iradenizi kullanıp objektif olun. İdeolojilerinizi görüşlerinizi arka planda bırakıp objektif bakın olaya.

Onun harici Ben garip bir haber göremedim???? Gezi de KATLİAM YAPILDI?

Ali İsmailin kime ne zararı vardı tekmelenerek öldü yoldaş?

Ethem bazukayla mı geziyordu sırtından vurdular?

Ve daha niceleri...

Homofobikliğe de değinmişler gayette güzel bir haber kimsenin 4 duvar arasında ne yaptıgi sizi beni bizi sizi ilgilendirmez. Biz insanların ancak ve ancak hayatta ne yaptıklarına bakarak kendi çapımızda bir yorum yapabiliriz. Bunu da kendimize saklarız. Eşcinsellik bilimsel olarak da bir hastalık değildir bu doğuştan genel bir yönelimdir hayvanlarda da mevcuttur bu yüzden homofobiklik ve ırkçılık bir hastalıktır. Köpekten envai çeşit şeye tecavüz eden bir yerine salatalık şeeden imamdan Kuran Kurslarında yüzlerce çocuğa tecavüz edilmesine ses çikarın illa bir yere nefret kin kusmak istiyorsanız. Kişisel seçimler ne sizi ne beni alakadar eder. Aşın bunları artık.

Kemal Kurkut isimli bahtsız gencimizi de değineyim. Bu genç gupegündüz sebepsiz yere bir polis tarafından her zamanki gibi sırtından vuruldu. Nedeni sebebi açıklanmadı. Olay aydınlatılmadi. Katili hala aramızda elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Masum 1 genç hayatını kaybetti. Medya bunu gizledi.

Mahir Çayan konusuna fazla girmeyeceğim sağcıya göre Terörist Solcuya göre Kahraman direnisçi. İdeolojilere göre farkındalik gösterir bu durum. Ek olarak Mahir aslında başta Türkçüdür. Dayısının asker olması sebebiyle sürekli Türkçü ideolojiler ile doldurulur daha sonra akli iradesini kullanıp diğer ideolojileri araştırdığinda Türkçülüğün kendisini yansıtmadığinı yetersiz ve sığ geldiğini düşünür sonrasını biliyorsunuzdur zaten. Bircok Türkçünün gözünde Terörist olur.

Ha BU ARADA GEZİDEN SONRA ÇOK İNAKTİF KALDİ REDHACK BUNDAN DOLAYI KENDİLERİNE OLAN SEVGİ VE SAYGIMI BIR MİKTAR KAYBETTİM. BAKALIM BU SÜREÇTE BÜYÜK KONUŞUYORLAR NELER YAPACAKLAR.

Siyasete girmeyelim diyoruz ama illaki konusturacaksınız.

Teröristi ve terörizmi destekleyen tiplerin gelip burada muhalefet iktidar muhabbeti yapması hem saçmalık hem de suçtur.

Sizin gibi terörist seviciler yüzünden gercek vatanseverlerin muhalefet yapması imkansız oldu. Defolup gidin bu ülkeden. Giderken redhakinizi de hdpnizi de alıp gidin ulan!

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

HakikatTR adlı üyeden alıntı

Siyasete girmeyelim diyoruz ama illaki konusturacaksınız.

Teröristi ve terörizmi destekleyen tiplerin gelip burada muhalefet iktidar muhabbeti yapması hem saçmalık hem de suçtur.

Sizin gibi terörist seviciler yüzünden gercek vatanseverlerin muhalefet yapması imkansız oldu. Defolup gidin bu ülkeden. Giderken redhakinizi de hdpnizi de alıp gidin ulan!

Terörist sevici nedir ya. :) yahu siz nasıl bir kitlesiniz. Sizin gibi düşünmeyen herkes ya terörist ya fetöcü mu oluyor? Sana mı soracağım ülkeden gidip gitmeyeceğimi? Sen kimsin? 3 kuruşluk adamsın boş boş konuşma. Dilsiz şeytanlarsınız siz. Rezil herif. Şunun uslubuna bak hele. Önce yazı yazmayı Türkçe konuşmayı öğren.

Size karşıt düşünenler konuşmanın sonunda ye fetöcü ya terörist çıkıyor zaten istisna yok. Adalet babanızın malı ya hükmü hemen veriyorsunuz. Seviyesiz herif üslubunu bil öyle konuş. Hadsiz. Sen de haklısın bu zamanda meydan sizin ya istediğiniz gibi top koşturabiliyorsunuz. Karbonhidratları da fazla tüketme. Protein al biraz da gelismiyor sonra hayati organların. Hep makarna hep makarna nereye kadar.
impjix Javadanadam

kişi bu mesajı beğendi.

kisabiara kisabiara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 33 / 60
  • Ticaret 15, (%93)
Birileri ballı ekmek yerken sizin kavga etmeniz manidar olmuş, sakince fikir çatışması yapın bu şekilde hakarete baslayacaksiniz

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

kisabiara adlı üyeden alıntı

Birileri ballı ekmek yerken sizin kavga etmeniz manidar olmuş, sakince fikir çatışması yapın bu şekilde hakarete baslayacaksiniz

Hocam yazımı tekrar okursanız kimseye hakaret ettiğim yok. Kendisi defol ulan git ulan terörist diye hakaret etmeye başladı. Bunlarla insanca konuşmak mümkün değil insan gibi sorsa kendisine ters gelenleri yine anlatacağım. Lakin bir görüs belirttik saniyeler içinde ülkeden kovulduk ve terörist olduk :) enteresan bir kitle. Uzlaşılmaz bunlarla
impjix

kişi bu mesajı beğendi.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Forum zır cahil dolu. Yazılan haberlerde 1 tane bile yanlış yok.

Cahil oğlu cahiller. Muhtemelen sülalecek ilkokul mezunları bunları yazanlar.
Backlinkcigeldi Javadanadam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al