wmaraci reklam

Psikoloji bloğu kurmak.. ufakta olsa bir yorum bırakın lütfen arkadaşlar

13 Mesajlar 1.198 Okunma
smmexpress

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

aydnaydn59 adlı üyeden alıntı

AeroCS öncelikle değerli yorumun için teşekkürler hocam.. başlığı örnek olarak verdim aklımda tasarladığım birçok şey mevcut hocam hikayevi tarzlı bilgi verici makalelerle akışı ilerletmeyi düşünüyordum aslında. Hani klişeleşmiş hantal bilgilerle doluşmuş değil de bilgilerin fikire dönüşmüş yorumlarla harmanlanmış yazılar düşünüyordum. Kişisel bloğun psikolojik hali gibi bir blog düşünmüştüm. Pdr öğrencisi falan değilim ancak psikolojiye gerçekten büyük merakım var edindiğim deneyim ve bilgileri günlük yazarmışcasına ama bilgileri içeren, zaafiyetlerimizi ön plana çıkarıp bunları eleştirebilmeyi hedef alan gibi yazılar düşünüyordum bu tarz bir profil oluşturmak ne kadar doğru olur ?

psikoloji bir bilim dalıdır. yani öyle basit şeyler aslında psikoloji ile yakından uzaktan alakası yoktur.
Ben psikoloji okuyorum ve sitem genel ama nereden bakarsan sitenin asıl kurulmuş şeyi psikolojidir.
bu sonlarda genel yaptım fakat son yayınlardan sonra tekrar psikolojiye dönüş sağlayacağım.
mesela şuan psikoloji blogumda genel anlamda senin o sıkıcı dediğin başlıklar var.

10 ilginç psikolojik deney gibi bir yazıyı psikoloji öğrencisi olmama rağmen okumam. Ama
psikolojide skinner deneyini okurum.
yani aslında senin öyle bir site kuracaksan 10 ilginç bilgi diye kur daha mantıklıolur.
çünkü psikoloji bahsettikleri gibi sadece ilginç değildir.

buda sitemin kişisel psikoloji alanı
psikoloji alanı çok geniştir.eğer psikoloji veya pdr okumuyorsan boşuna kurmuş olursun.

wmaraci
reklam

aydnaydn59 aydnaydn59 Videographer Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Videographer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)
yeniakim hocam https://m.youtube.com/watch?t=28s&v=iqKdEhx-dD4

Şuradaki paylaşımı bir izleyin yarım saat ama izlemeye değecek. Bu tarz bir çok kaynağım mevcut bu tarz paylaşımların yorumlanması ve gün yüzüne çıkacak birçok paylaşım yorum değerlendirme gibi bir çok paylaşımlar olacak.. kaynak belirtmek istemediğim için 10 bilmem ne gibi bir örnek vermek istedim sadece. :) izledikten sonra yorumunuzu bekliyorum hocam

aydnaydn59 aydnaydn59 Videographer Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Videographer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)

forzayandex adlı üyeden alıntı

Ben psikolojik hastalıklar , sebepleri , araştırmalar ya da yaşanmış olaylar hakkında okumayı seviyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Şizofren Psikolog diye bir blogu takip ediyordum fakat sonradan yazıları senin bahsettiğin türden “Şunun bunun 10 sebebi” gibi itici forma dönüşünce takip etmeyi bıraktım. Bence bu düşüncem bi tavsiye olabilir

Hocam diğer arkadaşa verdiğim linki sizi alıntılayarak ta paylaşmak istedim.
https://m.youtube.com/watch?t=28s&v=iqKdEhx-dD4

Bu tarz paylaşımları yorumlayıp takipçilere bu paylaşımları gün yüzüne çıkarmak gibi bir planım var hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al