lostyazilim

Adsenseden Geçersiz Tıklama Banı Yedim Açmama Yardımcı Olacak Var mı?

29 Mesajlar 4.050 Okunma
lostyazilim
smmexpress

yasin11 yasin11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
bir arkadaşın uygulaması var daha oğrusu onda 4-5 tane var birini bana bağladı sağolsun ybancı uygulama tbm vs. 0.50 4 tl arasında değişiyor ve gösterim başına yakın iyi tıklama alıyor örnek 50 normal görünteleme 30 reklam görüntelemesi 10-20 tıklama alıyordu ilk ay ödeme aldım sıkıntısız ödedi kesinti yaparak geçtiğimiz mart ayı kazançlarınıda yansıttı bakiyeye ama 0 kesinti hiç kesinti yapmadı 2 gün önce bir baktım geçersiz tıklma ihlali maili geldi 2 kere itiraz ettim altta yazdığı gibi dönüş yaptılar ikisindede kendim vs. hiçbir tıklama yapmadım 2 tanede youtube kanalım bağlıydı para kazanmalarıda açık değildi az kalmıştı ama onlarıda devre dışı bıraktı yanarım yanaırm ona yanarım şu adsenseyi açtırabilecek biri varmı cidden 1 kez dahi ihll yapılmadı uygulama bende yüklü bile dğeil

Gelen cevap mail;

Merhaba,

Temyizinizde sağlanan ek bilgiler için teşekkürler, AdSense programına gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Hesap verilerinizi kapsamlı bir şekilde inceledikten ve geri bildiriminizi dikkate aldıktan sonra uzmanlarımız, AdSense hesabınızı yeniden başlatamadığımızı onayladı.

Geçersiz etkinlik politikalarımız veya inceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen http://www.google.com/adsense/support/bin/ answer.py?answer=5 7153 adresini ziyaret edin . Bir hatırlatma olarak, hesapları devre dışı bırakılmış yayıncıların AdSense programına daha fazla katılmasına izin verilmez.

Anlayışınız için teşekkürler,
Google AdSense Ekibi

wmaraci
reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Ben bu geçersiz tıklama olayını daha tam çözemedim açıkcası.

Mesele şu mümkün mü ?

Sizi leş gibi kıskanan bir delik çorap geliyor sitenize itliğine 5-10 dkda bir reklamlarınıza tıklıyor sırf ban yiyin diye. Bunu yiyor mu adsense yani ?
ozanakkaya

kişi bu mesajı beğendi.

tolgahan571 tolgahan571 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 104 / 112
  • Ticaret 2, (%100)
takipteyim
yasin11

kişi bu mesajı beğendi.

https://sosyalloca.com

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Bu olaya çok rastlamaya başladım. Artık insanları sitesini paylaşmaktan çekinir hale getirecekler..
kizilperi lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Kreatorn hocam böyle bişi yapabn varmı bilmiyorum ama yapan varsa allaha bırakıyorum yani üstüne üstün birde adsensein bunu yemesine ve itirazlara bile aynı cevaba dönmesine üstüne üstün 2 kanalımda ne güzel para kazanmaalrı açılıcaktı onlarda gitti ne denir bilmiyorum inan bilmiyorum

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
yasin11 Açıkcası bilmiyorum sizin durmunuz bundan kaynaklımı ama bu sorduğum soru olmayacak birşey değil gerçekten. Umarım yemiyodur google amca bu durumu

• Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Kreatorn bende uygulama yüklü bile dğeil hocam yani napıyım bilmiyorum ki :D yiyorsada eğer google bunu o zaman her sieyi banlattıralım :D

yardimedin1 yardimedin1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 42 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

Kreatorn adlı üyeden alıntı

Mesele şu mümkün mü ?

Sizi leş gibi kıskanan bir delik çorap geliyor sitenize itliğine 5-10 dkda bir reklamlarınıza tıklıyor sırf ban yiyin diye. Bunu yiyor mu adsense yani ?

Ben bu sebepten dolayı 1 ay ban yedim kuzenim günde 8 kere falan tıklamış... Bir daha birisi yapsa bu sefer kalıcı ban atacaklar direkt hesaba...

kocakserdar7 adlı üyeden alıntı

Bu olaya çok rastlamaya başladım. Artık insanları sitesini paylaşmaktan çekinir hale getirecekler..

Aynen öyle DM den bile ürke ürke atıyorum...

desdark5 desdark5 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 39 / 28
  • Ticaret 3, (%100)

Kreatorn adlı üyeden alıntı

Mesele şu mümkün mü ?

Hocam oyle birşey kesinlikle söz konusu olamaz ben birinden hoşlanmıyorum sitesine girip 10 20 reklama üst iste tıklayın banlansin bu banlanma olayi birinci sebebi reklam yerleştirmesinden geçersiz tıklamaya teşvik ikinci sebebi ise oyun veya web site sahibin kendi reklamına tıklaması bunun başka izahı yok her iki konuda ise google haklı haksız yere kazanç sağlamaya çalışıyor bu konunun sahibi dua etsin adsense icraa verm3mis 50gosterime 10 20 tıklama nedir millet 1000 gösterime 9 10 tik aldığında geçersiz tik geliyor diye rapor veriyor :D

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
hocam 30 görüntülemeye 20 tıklama aşırı fazla bence google kesin ban attıkdan sonra açılması imkansız

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al