wmaraci reklam

Rusyada Bir Türlü Başarı Sağlayamıyorum Piskolojik Yıkıntı İçerisindeyim

15 Mesajlar 1.610 Okunma
wmaraci reklam

WhiteRed WhiteRed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar öncelikle merhaba,

1 Yıldır 1 şirket ile çalışıyorum toptan çocuk giyim üzerine sitede opencart kurulu ama şöyle bir yük var üzerimde.

Web Sitesiyle Ben Uğraşıyorum
Mobil Uygulama İle Ben Uğraşıyorum
Ürün Fotoğraflarını Çekiyorum.
Toplu Mail Atıyorum (Rusça Bilmediğim Halde)
Reklam İle Ben Uğraşıyorum.

Ve Kimse yardımcı olmuyor kendi kendimi sıkıntıya sokuyorum sizlerden tek ricam bana yol göstermeniz nasıl ilerlemem gerek

Ve 1 Yıl içinde 1 tane bile sipariş yok kendimi çok çökük hissediyorum

Şirket : Burası TARAYICI DİLİNİZİ İNGİLİZCE YAPIP GİREBİLİRSİNİZ

wmaraci
reklam

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Site direk Google arama motoruna yönleniyor.
MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Codesign adlı üyeden alıntı

Site direk Google arama motoruna yönleniyor.

Tarayıcı Dilini Değiştirip Girin Hocam.

• Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Şu anda türkiyeye açtım girebilirsiniz normal bir şekilde

wmaraci
wmaraci

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
Hayatta Tek başarısızlık vardır oda denememektir. Siz denediniz olmadı o zaman bir şeyler yanlış yapıldı. Bu bir tecrübedir. Bir şeyler yanlış , Bir şeyler eksik veya hatalı bunu bulun. Farklı alanlar deneyin , bir şeyler katmaya deneyin. En önemliside farklı fikirler deneyin.
Ne demiş bruce lee ; Yenilince ümitsizliğe kapılma , her başarısızlık bir zafer arzusudur.
bbking cagatay169

kişi bu mesajı beğendi.

birhabervar birhabervar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 169 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşım böyle olmaz. Bir yerde tıkanır kalırsın ve işi bırakmak zorunda bile kalabilirsin. Sanırım Rusya'da yaşıyorsun. Üzerindeki yük aslında herkesin üzerindeki yüklere benzer bir yük. Durumunu küçümsemiyorum, malesef herkes aynı durumda. İş veren sana para verdiği için (genelde) her şeyi yapabilmeni bekler ve psikolojik durumunu da düşünmez. Siteye girmedim, ne üzerine çalıştığınızı bilmiyorum. Ancak üç aşağı beş yukarı tahmin ediyorum.

Ne yapabileceğinize gelirsek, Rusça öğrenin. Rusya'da yaşıyorsanız bu daha da kolay olacaktır. Buna ayıracak vaktiniz mutlaka vardır ve dil öğrenmek size her zaman kazandırır.

İş planı çıkarın ve plana sadık kalın. Web sitesi ve mobil için yapılacak işleri bir yere yazın. Acil koduyla çıkabilecek işler için bir esnetme payı bırakın. Muhtemelen ürün fotoğraflarını yeni ürünler gelince çekiyorsunuzdur. Bunun için lojistik birimiyle iletişimde olun, her pazartesi veya cuma görüşerek yeni ürünlerin ne zaman geleceğini sorun ve fotoğraflamayla ilgili planınızı buna göre yapın.

Rusça'yı öğrenene kadar size yardımcı olabilecek ve dil öğrenmede de yardımcı olacak bir arkadaş edinin.

Problemlerinizden patronunuzun haberdar olmasını sağlayın. Ancak bunu şikayet şeklinde dile getirmeyin. Örneğin toplu mail atmak için Rusça bilmiyorsunuz. Eğer şirkete girerken Rusça bildiğinizi iddia etmediyseniz bunu açıkça söyleyin. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır.
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

THEX3T4R adlı üyeden alıntı

Hayatta Tek başarısızlık vardır oda denememektir. Siz denediniz olmadı o zaman bir şeyler yanlış yapıldı. Bu bir tecrübedir. Bir şeyler yanlış , Bir şeyler eksik veya hatalı bunu bulun. Farklı alanlar deneyin , bir şeyler katmaya deneyin. En önemliside farklı fikirler deneyin.
Ne demiş bruce lee ; Yenilince ümitsizliğe kapılma , her başarısızlık bir zafer arzusudur.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam.

birhabervar adlı üyeden alıntı

Arkadaşım böyle olmaz. Bir yerde tıkanır kalırsın ve işi bırakmak zorunda bile kalabilirsin. Sanırım Rusya'da yaşıyorsun. Üzerindeki yük aslında herkesin üzerindeki yüklere benzer bir yük. Durumunu küçümsemiyorum, malesef herkes aynı durumda. İş veren sana para verdiği için (genelde) her şeyi yapabilmeni bekler ve psikolojik durumunu da düşünmez. Siteye girmedim, ne üzerine çalıştığınızı bilmiyorum. Ancak üç aşağı beş yukarı tahmin ediyorum.

Ne yapabileceğinize gelirsek, Rusça öğrenin. Rusya'da yaşıyorsanız bu daha da kolay olacaktır. Buna ayıracak vaktiniz mutlaka vardır ve dil öğrenmek size her zaman kazandırır.

İş planı çıkarın ve plana sadık kalın. Web sitesi ve mobil için yapılacak işleri bir yere yazın. Acil koduyla çıkabilecek işler için bir esnetme payı bırakın. Muhtemelen ürün fotoğraflarını yeni ürünler gelince çekiyorsunuzdur. Bunun için lojistik birimiyle iletişimde olun, her pazartesi veya cuma görüşerek yeni ürünlerin ne zaman geleceğini sorun ve fotoğraflamayla ilgili planınızı buna göre yapın.

Rusça'yı öğrenene kadar size yardımcı olabilecek ve dil öğrenmede de yardımcı olacak bir arkadaş edinin.

Problemlerinizden patronunuzun haberdar olmasını sağlayın. Ancak bunu şikayet şeklinde dile getirmeyin. Örneğin toplu mail atmak için Rusça bilmiyorsunuz. Eğer şirkete girerken Rusça bildiğinizi iddia etmediyseniz bunu açıkça söyleyin. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır.

Öncelikle istanbul'da yaşıyorum lalelide çalışmış olduğum şirket ve rusya ukrayna gibi yerlere satış yapılıyor ancak dil bilen insanlar dükkanın içinde bana yardımcı olmuyor bilgisayar başında oturduğum için rahatım sanıyolar onlar satış elemanı olduğu için aram yok kimseyle kendi başıma götürebildiğim kadar götürüyorum ama buraya kadar getirebildim ve 1 sipariş olmaması bile can sıkıyor hocam.

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam rekabetin üst seviye sektörlerden googledan hit almak için aşırı kurnaz olmak gerek.. Yıllarını vermek gerek yani Google organik sonuçlardan kişi gelsinde alışveriş yapsın mantığındaysanız zaten bu işi bence bırakın. Kaldı ki ticaret sıcak satış demektir reklamla döner bu iş

facebook - adwords - instagram bu 3 kanal için geliştir kendini muhakkak satış yaparsın.

Canını da sıkma yani hocam bu iş olmaz başka bir işe girersin çalışmak isteyen her türlü ekmek yer.
WhiteRed

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Casus adlı üyeden alıntı

Hocam rekabetin üst seviye sektörlerden googledan hit almak için aşırı kurnaz olmak gerek.. Yıllarını vermek gerek yani Google organik sonuçlardan kişi gelsinde alışveriş yapsın mantığındaysanız zaten bu işi bence bırakın. Kaldı ki ticaret sıcak satış demektir reklamla döner bu iş

facebook - adwords - instagram bu 3 kanal için geliştir kendini muhakkak satış yaparsın.

Canını da sıkma yani hocam bu iş olmaz başka bir işe girersin çalışmak isteyen her türlü ekmek yer.

Allah razı olsun senin yorumundan Notumu aldım teşekkür ederim hocam.

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
E-ticaret, strateji ister. ve ekip işidir aslında. Tek başınıza bu işi yüklenmeniz gerçekten zor.

Bunun dışında e-ticaret için kesinlikle tanıtımlara yani reklamlara yüklenin.

Fakat bu işin de uzmanları var. Yani mesela insta'ya reklam vereyim de satışlar artsın olmuyor.

O reklamları öyle bir şekilde tasarlamalısınız ki kullanıcıya, o reklama tıklamazsa çok şey kaybedecek gibi bir his yaratmalısınız.

iyi çalışmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al