wmaraci reklam
lidertakipci

Ekmeğini Kazanmak Akıllı İnsan İşi

44 Mesajlar 5.285 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

Beni eleştirenler adsenseyle uğraşmayanlar belliki, ne kadar içerik o kadar para diye bi dünya yok beş para etmez makaleler 5 para kazandırmaz

7-8 yıldır adsense ile uğraşıyorum. Eleştiriye açık olmak lazım. Sen adamın gelmişine geçmişine sövmeyi düşünüyorsun sırf sana makale yazmadı diye, ama yanlış yapıyorsun diyene de hemen "adsensle uğraşmayan" yani meseleyi bilmeyen, olayın dışında, tuzu kuru diyorsun.
bence senin üslübunda problem var hocam, muhtemelen arkadaş da bu üsluptan rahatsız olmuştur, o nedenle de kabul etmemiştir.
Yazan arkadaşlar gayet nazik bir şekilde fikirlerini beyan etmişler, eleştiri sınırını aşan da olmamış.
Kimse parası yok diye sana makale yazmak zorunda değil! Ortadoğuyu kana bulayıp sonra göç etmek zorunda kalan insanları karın tokluğuna çalıştırmayı düşünen emperyalistlerle aynı yerden bakıyorsun meseleye.
İlk yorumumda gayet kısa bir cevap yazdım, arz talep meselesi diye. Ama sen yapılan eleştirilerden hatanı anlamk yerine hala aynı tavrı devam ettiriyorsun yorumlarda. Hoş değil.
webisyo Sdr1034 TrFirmaNet

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
reklam

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

nettebilgi

kaldıki artık ben bile makale yazmak için klavye kullanmıyorum bir site sayesinde sesi yazıya çeviriyorum. Misal yazı yazarak 300 -400 kelimelik 20 dk zaman alacağına 5 dk bitiriyorum. Yeni nesilde hiç araştırma ve çabalama yok maalesef.

20 dakikada 300 kelimede çok azmış hocam biraz pratik ile 5 dakikada biter 300 kelime., sonra kağıt metinlerinin dijitale dökümü işleride alırsınız. Ayrıca çabalama bu şekilde olur, siz yaptığınız farklı bir olay çabalamak değil. :nerd:

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
ErcanDinsel

Ben örnek verdim ayrıca teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerek . Sesli olarak yazıya dökmek varken bir daha göz yormak nerek ?

PealonTeor PealonTeor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 43 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Böyle insanlar gerçekten acından gebermeli. Konuyu açan kişiden bahsediyorum.

wmaraci
wmaraci

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

ErcanDinsel

Ben örnek verdim ayrıca teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerek . Sesli olarak yazıya dökmek varken bir daha göz yormak nerek ?

Yanlış anlaşılmış olabilirim, bahsettiğiniz olanakları kullanıyor olmak bence çok güzel bir olay, ama çabalamak değil. Kendi yazdığınız cümle kendisi ile çelişiyordu onu belirtmek istedim.

Snotrau Snotrau WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek S.E.M & S.E.O Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)
300 kelimelik illegal makale yazarak üniversite bitirdim ayıptır söylemesi günde 10 makale 90₺ alıyodum

Olmayacak diye birşey yoktur.

Flawless Flawless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 22 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
Her işin bir ederi vardır. Ve bu o iş yapılır iken harcanan saat emek yoğunluğu ve işin kalitesine göre değişir. Siz bir teklif sunduğunuzu söylüyorsunuz ve karşı tarafın tepkisine kizdiginizi ifade ediyorsunuz. Buraya kadar ticaret halidir normal diyebilirim. Ancak iş karşı tarafı hakir görmeye gidince kusura bakmayın lakin bu ne sizin haddinize ne de bir başka kişinin haddine değildir. Siz teklifinizi nasıl bir üslup ile sunduğunuzu yazmamissiniz. Bu durumda karşı tarafin neden böyle bir tepki verdiğine yorum yapmak sağlıklı olmayacaktir. Ancak buradaki üslubunuz ile bir teklifte bulunduğunuz da böyle bir tepki almanız kaçınılmaz olacaktır. Kimsenin kız arkadaşına çay ısmarlayip ismarlayamayacagi sizin sorununuz olmadigi gibi sizi ilgilendiren bir durumda değildir. Konuya kendimden örnek vereyim. Bir müşterim bana tüm özellikleri ile booking.com sitesinin fonksiyonel benzerini istediğini ancak bunun için bana 300 TL ödeyeceğini söylediğinde kusura bakmayın ama benim de tepkim çok farklı olmadı. Ve evet o dönemde bende mali olarak çok sıkıntılı bir dönemdeydim. Ama durum böyle diye de kimsenin bunu istismar etmesine de müsade edecek değilim. Ödeyebileceğiniz rakamı söylersiniz karşı taraf kabul eder etmez. Arada bir anlaşma yok iken bu şekilde yerici ve aşağılayıcı ifadeler kullanmanız ve dahi konu olan olayın detaylarını paylaşmadan böyle bir sinir yazisi yazmaniz ticari kimliğinizi zedeleyecektir. Bu nedenle rahmentli ninemin dediği gibi oğul 3 kere düşün bir kere konuş.
Değerli vaktinizi aldığım için hakkınızı helal ediniz. Benim penceremde olayiniz bu şekilde bir yansima buldu.
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Flawless yok gardaş sen bunlara bakma ben yazcam sen kazanacaksın dediğine kızdım ondan açtım konuyu konu popi olmuş :D belkide hiç kullanmıycaktım o yazdığı makaleleri çöp olacaktı yani benimki yardım amaçlı bi teklifti... Kim yazmış kim kazanmış adsense de para sağlam makaleden gelir vırt zırt bunlarınki boş muhabbet

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
beni eleştirenlerin içinde adsense ile uğraşan varmı çok merak ediyorum çoğu eminimki saçma sapan makalerle blog kurup 1 yaşını doldurunca tanıtım yazısı satmaya çalışanlar

PhonexPHP PhonexPHP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Geliştiricisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 8 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
300 kelimelik 10 makale belli bir kalitede olması isteniyorsa rahat en az 5 6 saat alır ve siz 20 lira verecekmişsiniz. Adam onun yerine gider kafede çalışır hem piyasası olur hem de insan yüzü görür. Dua edin size çok pis sövmemiş bir de bunun konusunu açmışsınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al