Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Öncelikle siyasi olarak yaptığı tahminleri %90nını tutturmuş biri olarak bu ülkenin başına kim gelirse gelsin minimum 5 sene toparlanamaz. Bunu bir başka siyasi parti başa gelince göreceksiniz. Kasa bomboş,eğitim berbat sırf 5 milyon genç issizi eritmek bile seneler alacak. Satılan yerleri geri alma süreci,çiftciye destek olma ihracat italat oranıni dengeleme alım gücünü arttırma, sanayileşme vs.. derken 10 sene geçer. Bunu geçmiş tarihlere bakarak da öğrenebilirsin. ATATÜRK gibi bir deha bile bu ülkeyi senelerce uğraşıp anca toparlabildi şu anki durum osmanlının çöküşunden bile beter bir durum. Amerika krizi ev fiyatlarının düşmesiyle başladı Türkiyede de böyle olacak. Abdnin farkı şuydu milyarlarca doları piyasaya sürecek kadar güçlü bir ekonomisi vardı her şeye rağmen. O şekilde ancak krizden kurtuldu. Lakin Türkiyenin böyle bir şansı yok. En az 10 sene toparlanma surecine gireceğiz. Başa gelen kişi bir enkaz alacak, 25 haziranda başa gelen kişi 1 2 ay sonra ülkeye dair bir açıklama yaptığında o zaman korkunç tabloyu herkes görecek. Ev fiyatları yakında düşer. 1 senelik seçimi 2 ay sonraya almanın sebebi iyi parti vs.. değil. Büyüyerek cığ gibi gelen ekonomik kriz. O yüzden arkadaş bu fırsatı kesinlikle kacırmasın gitsin hayatını kurtarsın 10 sene sonra duruma göre gelip Türkiye de yaşamını kurmaya başlar. Lakin görünen köy kılavuz istemez. Zenginler avrupada ev alma rekoru kırıyor. Binlerce holding iflasıni ilan etti. Velhasıl şu anki durumdan çok çok daha zor günler bizi bekliyor. Bu cevap da burda kalsın. Daha sonra ben demiştim diye güncellerim :)

Arap yerlerde veya rusya ukrayna gibi yerlerinde çalışan inşaat işçileri ve ustalar 2500 ile 5000 dolar arası maaş alırlar. Dubai vs.. gibi yerlerde bu daha da artabilir. 1 sene orada çalışıp Türkiye de 1 tane ev bir araba alan kişiler biliyorum

Söylediklerinize aynen katılıyorum. Bende şuan hazırlıklar yaptım ama vize çıkmadı. Görüyorsunuz