wmaraci reklam

Bahar Alerjisi Olanlar

25 Mesajlar 2.084 Okunma
smmexpress

onurcetin60 onurcetin60 ------------------------- Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba WM aracı sakinleri,

Bahar alerjisi sorununa bende muzdaribim. havaların ısınmasıyla polenler çıkmaya başladı sanırım. Dışarı çıktığımda gözlerim kızarıyor ve hapşuruyorum. Siz bahar alerjisi ile nasıl mücadele veriyorsunuz?

wmaraci
reklam

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
Üstad ben mahvoluyordum. Önümden biri koşsa 30 kere hapşırırdım ağzımdan kan gelirdi. Doktor ağır Alerjik Astım teşhisi koydu ve ağır ilaçlar verdi.

Daha sonra başka bir doktorun tavsiyesi ile hayvan beslemeye başladım. Muhabbet kuşu ile başladım, olmadı. Geceleri tıksırmaktan aksırmaktan ve burun tıkanıklığından uyuyamıyordum. Sonra risk alıp kedi edindim.

Bir BritishShorthair kedi sahiplendim. Kızım 7 yıldır benimle. Astım, hapşırma falan hepsi gitti. NE bahar ne polen zerre etkilemiyor. Tavsiye ederim ama doktor tavsiyesi ile...
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
HeadCMoon

vücudun bağışıklık kazanması için yaptı galiba size bir şey dedi mi doktor hayvan alın derken?
Bir de doktor hangi bölümden?

Çok Teşekkürler

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
KBB uzmanı idi. Evet alerjinin üstüne gitmek gerektiğini ve gerekli patojenleri vücudun üretmesi için vücudu zorlamanın işe yarayabileceğini söylemişti.

Kuş ile başladık dediğim gibi ama bir işe yaramadı. British Shorthair kedilerin tüyleri normal kedilerden daha kalın ve havada süzülmüyor. Onun yerine direk yere iniyor. Elektrik süpürgesi ile bir çekmede tertemiz. Garip belki de psikolojik ama bende işe yaradı. Kızım geldiğinden beri benimle uyur. Burnumdan ağzımdan çok tüy çıktı ama hapşırık, aksırık tıksırık yok.
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Ölüyorum ben hocam sen ne diyorsun, doktora gittim burun spreyi verdi bir işe yaramadı hatta daha da kötüleştirdi tekrar gittim doktora bu sefer iğne verdi, biraz etki etti ama yine faydası olmadı. Artık reçete tutuyorum kaç defa arka arkaya hapşıracağım diye en son 35 idi. Belli bir hapşırmadan sonra kanamaya başlıyor, burun damarlarımın iki tanesi çatlamıştı ondan dolayı tekrar doktora gittim. Çözümünü halen bulamadım, yaz ayından nefret etmemin en başlıca sebeblerinden ne yazık ki. Göz yanmasından, burun tıkanıklığından bahsetmiyorum bile ağzımla nefes alıyorum gün boyu :(
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Aynı durumdan bende muzdaribim doktorun verdiği ilaç ve spreyler en fazla 15 dakika fayda ediyor.

Sonra çeşitli bitkisel ilaçlar felan içtim yine faydası olmadı en sonunda ilginç bir şekilde zencefilli ballı süt yarar sağladı.

Artık hapşırık felan başlayınca 2 dakika yapıp içiyorum saatlerce faydasını görüyorum. Herhangi bir zararınında olacağını düşünmüyorum sorunu kökten halletmiyor ama bir kaç saat faydası oluyor. Sadece bal doğal olmalı yoksa işe yaramıyor :)

Denemenizi tavsiye ederim inşallah bende olduğu gibi sizede yarar sağlar :)
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam bende yaşıyordum. Fixdual adında bir ilaç kullanıyorum. Nisan ayının 10 u 15 i gibi ilacı içmeye başlıyor ve 3 ay boyunca aralıksız kullanıyorum. 5 6 senedir sıkıntı yaşamıyorum.
Not: İlaç için doktora gitmelisiniz ve size uygun ilacı almalısınız. Ben herhangi bir test yaptırmadım. Kulaklarımda işitme kaybı olduğu için kendi doktoruma sordum öyle kullanmaya başladım.
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Dışarıya çıkmıyorum
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

• Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)

HeadCMoon adlı üyeden alıntı

KBB uzmanı idi. Evet alerjinin üstüne gitmek gerektiğini ve gerekli patojenleri vücudun üretmesi için vücudu zorlamanın işe yarayabileceğini söylemişti.

Kuş ile başladık dediğim gibi ama bir işe yaramadı. British Shorthair kedilerin tüyleri normal kedilerden daha kalın ve havada süzülmüyor. Onun yerine direk yere iniyor. Elektrik süpürgesi ile bir çekmede tertemiz. Garip belki de psikolojik ama bende işe yaradı. Kızım geldiğinden beri benimle uyur. Burnumdan ağzımdan çok tüy çıktı ama hapşırık, aksırık tıksırık yok.

Teşekkürler :)

• Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Ölüyorum ben hocam sen ne diyorsun, doktora gittim burun spreyi verdi bir işe yaramadı hatta daha da kötüleştirdi tekrar gittim doktora bu sefer iğne verdi, biraz etki etti ama yine faydası olmadı. Artık reçete tutuyorum kaç defa arka arkaya hapşıracağım diye en son 35 idi. Belli bir hapşırmadan sonra kanamaya başlıyor, burun damarlarımın iki tanesi çatlamıştı ondan dolayı tekrar doktora gittim. Çözümünü halen bulamadım, yaz ayından nefret etmemin en başlıca sebeblerinden ne yazık ki. Göz yanmasından, burun tıkanıklığından bahsetmiyorum bile ağzımla nefes alıyorum gün boyu :(

ya bunun bir çözümü olmalı millet yaz ayını gezerek geçiriyor biz gezince cehennem oluyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al